Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Njohje Prezantime Pershendetje Urime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.

Ketu do te njiheni me rregollren e forumit, stafin, lajmerimet si dhe mund te kerkoni ndihme apo te ankoheni.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
51165Sygjerimet tuaja...
Sat Mar 30, 2013 3:17 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi juaj

Para se te filloni te postoni ne forum jeni te lutur te prezantoheni ne kete seksion.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
222074AME PRANONI EDHE...
Sat Mar 30, 2013 3:14 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni antaret me te ciliet keni marrdhenie te mira dhe qe i keni perzemer
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
32163Pershendesni ant...
Thu Oct 25, 2012 12:48 am
ani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Urime

Uroni anatret per ditelindje, festa apo raste te tjera
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
31592Uroni antaret pe...
Mon Jan 03, 2011 11:37 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur