Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Debatet e adoleshenteve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Zone e lire

Seksion ku ftoheni te hapni dhe te diskutoni mbi tema argetuese ku mund te replikohet per nje kohe te gjate.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
13723389imazhe interesan...
Tue Apr 12, 2016 12:16 am
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema sociale

Tema mbi ceshteje te jetes se perditshme qe na prekin te gjitheve.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1427885Besoni ne Zot ?!...
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Diskutime mes adoleshenteve rreth botes filozofike dhe menyres se konceptimit te saj prej secilit nga ne.
Moderator: Child In Time
12155filozofia.a njih...
Thu Sep 09, 2010 5:09 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dikutime shoqerore

Diskutoni mbi cfare te doni. Gjithcka ne kete sektor eshte mes nesh. Le te debatojme mbi tema qe nuk mund te vendosen ne katgorite e tjera.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
35513450fisi maja :21 dh...
Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Diskutime mbi ndjenjen me sublime me te bukur dhe te madherishme: Dashurine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1506593thenie dashurie...
Fri Nov 04, 2011 9:40 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Adoleshenca

Diskutime mbi moshen me delikate te njeriut, adoleshencen, pubertetit, sjelljet seksuale, vetvrasja dhe udhekryqin e madh para te cilit gjendet cdo adoleshent.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
855757Adoleshenca esht...
Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Skuadrat e zemres. Futboll, Basketboll, Formula1, MotoGP si dhe per cdo lloj sporti tjeter mund te diskutoni ketu.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
301231kush eshte skuad...
Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Jepni voten tuaj ne sondazhet e hapura.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
892941A jeni i/e lidhu...
Sun Aug 21, 2011 8:36 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur