Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 10 matches for antari

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Drejtojini nje pyetje nje antari


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 20, 21, 22 ]
Zone e lire545Soldier Of Fortune9532Tue Oct 19, 2010 10:27 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  antari X ,,, te dua shum sepse,,,


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire204RioT5082Sun Feb 21, 2010 1:31 am
Nightmare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dhuroni lule nje antari..:):)


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire85Child In Time5207Fri Aug 07, 2009 8:33 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Kerkojini falje nji antari te forumit


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Zone e lire138Child In Time4881Wed Aug 05, 2009 11:27 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Antari posht jush


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit39SiNdI1850Fri Jul 24, 2009 5:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dedikojini dy fjale te sinqerta nje antari.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire91don corleone3724Sat Jul 18, 2009 7:08 pm
love_albania Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jepuni nje shpulle nje antari


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 12, 13, 14 ]
Zone e lire343RioT6448Mon Jul 13, 2009 12:56 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  antari poshte!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit314vdekja_eshte_mundesia7296Thu Jun 25, 2009 12:54 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dergojini nje poezi nje antari.


Zone e lire9don corleone907Sat Apr 25, 2009 4:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  Antari Siper


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit990Darkangel9999Wed Jul 30, 2008 3:01 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: