Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 22 matches for bukur

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

 Kryesore Prezantohuni


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 29, 30, 31 ]
Prezantimi juaj758Soldier Of Fortune10005Sat Mar 30, 2013 2:59 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5667Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2349Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 17, 18, 19 ]
Dikutime shoqerore466smart devil9999Tue Aug 23, 2011 12:37 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?


Prezantimi juaj1heart love559Wed Jun 23, 2010 9:04 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Dhurata me e bukur qe ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore71Soldier Of Fortune3758Wed Apr 14, 2010 7:00 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?


Dashuria4Big_Boss828Tue Feb 16, 2010 11:36 pm
100% free Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore39Soldier Of Fortune3661Fri Sep 11, 2009 9:21 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush e ka firmen me te bukur ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Zone e lire188SupergirL6467Sun Sep 06, 2009 12:32 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cesht dashuria e bukur apo e hidhur


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria39renato174023Thu Aug 27, 2009 6:26 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Supriza me e bukur qe iu ka bere personi juaj i zemres?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria26Darkangel1424Wed Aug 26, 2009 9:10 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore51play_boy5482Mon Aug 10, 2009 9:08 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  loj e bukur


Lojra16angel boy1158Sat Jul 25, 2009 5:01 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?


Sondazhe23don corleone1600Thu Jul 23, 2009 10:16 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore40Soldier Of Fortune2106Sat Jul 11, 2009 5:33 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  do preferoje nje genjeshter te bukur apo te verteten e hidhur??


Zone e lire10don corleone597Mon May 04, 2009 9:15 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ju duket vetja i/e bukur para pasqyres?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Adoleshenca73don corleone2635Wed Mar 18, 2009 8:54 pm
Nightmare Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si e quajne vajzen me te bukur te klases suaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla42don corleone1461Sun Dec 21, 2008 10:39 pm
Come As You Are Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] nje dite te bukur vjeshte ju propozojne ju pergjgjeni:


Sondazhe21don corleone2000Sun Dec 21, 2008 12:44 am
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???


Dikutime shoqerore20ceku1371Tue Nov 25, 2008 7:34 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  foto me e bukur dhe me kot e juaja.


Arkiva e forumit4don corleone1207Wed Oct 01, 2008 9:59 pm
the doctor 2000 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??


Arkiva e forumit6ani615Thu Sep 11, 2008 11:39 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: