Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 93 matches for eshte

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Adoleshenca eshte...


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 14, 15, 16 ]
Adoleshenca391Soldier Of Fortune10003Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5667Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2349Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte skuadra me e mire per ju????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Sport77toni_montana4628Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla27play_boy1389Tue Jul 26, 2011 1:53 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D


Shkolla0Vigan600Mon May 09, 2011 11:16 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Tema sociale173dj jero8717Mon Nov 22, 2010 1:19 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  vej bast qe......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Lojra318dead angel7656Sat Oct 23, 2010 2:44 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Teknologjia61don corleone2938Thu Sep 30, 2010 1:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa eshte nr me i madh i viruseve ne pc tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Teknologjia26don corleone1066Fri Jul 02, 2010 12:55 am
SeXyLesh.* Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Vetmia eshte mbreteria ime!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Letersia42Vizitor9999Wed Jun 09, 2010 12:40 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte e pafalshme.....


Zone e lire7hot_spicy634Sat May 29, 2010 6:43 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte njeriu me i dashur per ju?


Dashuria4heart love799Sun Apr 11, 2010 5:03 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  pse eshte e nevojshme lufta?


Dikutime shoqerore22don corleone1407Tue Apr 06, 2010 7:53 pm
the werewolf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29don corleone1739Sun Apr 04, 2010 1:39 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte dashuri apo thjesht seks ?


Dashuria0ema653Sat Mar 13, 2010 9:04 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  C'eshte filozofia e cilet jane filozofet me te medhenj?


Filozofia1vdekja_eshte_mundesia3001Sat Mar 13, 2010 6:34 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?


Kinematografia23jona2270Fri Dec 25, 2009 12:55 am
Green K Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria40andi mema2368Thu Dec 24, 2009 5:08 pm
metallica_death Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa i rrepte eshte roja?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Shkolla63don corleone2406Thu Nov 05, 2009 11:23 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore39Soldier Of Fortune3661Fri Sep 11, 2009 9:21 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dikutime shoqerore176vdekja_eshte_mundesia6485Tue Sep 08, 2009 10:50 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  deri tani kush eshte tema qe ju pelqen me shum ta dikutoni???


Arkiva e forumit13vdekja_eshte_mundesia754Wed Sep 02, 2009 6:24 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  gjeja me e veshtire eshte ......


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore69DARK LOVE2458Mon Aug 31, 2009 9:04 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Shkaku qe merzitem me shume eshte..........


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune1838Wed Aug 26, 2009 9:02 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mendja e muzikantėve ėshtė ndryshe


Muzika4hot_spicy578Sat Aug 22, 2009 12:43 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a mendoni se hakmarrja eshte mynyra e vetme per te zgjidhur problemet?


Dikutime shoqerore10don corleone1331Sat Aug 15, 2009 9:45 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore34vdekja_eshte_mundesia1582Sat Aug 15, 2009 9:38 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune9999Sat Aug 15, 2009 2:15 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte HOMOSEKSUAL?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale75Soldier Of Fortune3382Sat Aug 15, 2009 12:19 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore67rapper_girl3556Fri Aug 14, 2009 9:29 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cila eshte dita qe prisni me padurim?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Dikutime shoqerore478Soldier Of Fortune8038Fri Aug 14, 2009 12:46 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore51play_boy5482Mon Aug 10, 2009 9:08 am
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte e veshtire te gjesh njeriun e duhur, por e pamundur te largohesh prej tij!!!


Dikutime shoqerore8vdekja_eshte_mundesia484Sat Aug 08, 2009 9:37 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa e veshtire eshte ndarja per ju?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria40don corleone2220Fri Aug 07, 2009 9:49 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria44Soldier Of Fortune2072Fri Aug 07, 2009 9:11 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  JU eshte bere interneti semundje?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca41Soldier Of Fortune1523Fri Aug 07, 2009 12:42 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??


Dashuria22andi mema1494Thu Aug 06, 2009 10:25 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  KAMARJER SILL NJE.............


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 32, 33, 34 ]
Zone e lire826play_boy9999Thu Aug 06, 2009 1:22 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Ēfarė ėshtė puthja, ndjenjė apo pasion?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29Darkangel2014Wed Aug 05, 2009 7:35 pm
blond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] kush eshte me i eger?


Sondazhe23don corleone1252Wed Aug 05, 2009 12:19 pm
Zhana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cfare eshte premtimi per ju?


Dikutime shoqerore17vdekja_eshte_mundesia1242Thu Jul 30, 2009 8:27 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  .....SEPSE ESHTE CUN


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Tema sociale30Vizitor1729Sat Jul 25, 2009 1:58 am
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush antar i stafit eshte me i dashur dhe me pak i rrepte?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore43don corleone1661Fri Jul 24, 2009 5:25 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte vendi ideal ku do donot te jetonit


Dikutime shoqerore23Dhuri925Fri Jul 24, 2009 1:25 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  vdekja eshte mundesia??!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Tema sociale110vdekja_eshte_mundesia4532Wed Jul 22, 2009 4:07 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1354Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  si mendoni cila eshte mosha ideale per tu martuar?


Zone e lire4Dhuri486Tue Jul 21, 2009 1:47 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri


Dashuria14metallica_death1720Mon Jul 20, 2009 12:55 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cdo njeri eshte unik !!!!


Dikutime shoqerore10vdekja_eshte_mundesia636Mon Jul 13, 2009 1:12 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: