Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 8 matches for foto

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Shprehni ndjenjat e momentit me 1 foto..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Arkiva e forumit178Child In Time7327Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Foto Te Dashuris..!


Dashuria0Getuaarta_artta7263Tue Apr 13, 2010 2:27 pm
Getuaarta_artta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  FOTO HUMORISTIKE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 12, 13, 14 ]
Arkiva e forumit340Vizitor9999Wed Sep 30, 2009 3:58 pm
from_sweet_fire Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te persona qe keni perzemer!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit307RioT9999Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  dhurojini foto anetarit qe deshironi!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 38, 39, 40 ]
Arkiva e forumit994Enny-Art9999Wed Jun 24, 2009 4:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te shkolles tuaj


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit32Blue Paradise2804Thu Feb 19, 2009 11:42 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  CA MENDONI PER NJEREZIT QE GENJEJN,QE VENE FOTO TE ROBVE TE TJERE ETJ


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore29Vizitor1735Tue Nov 18, 2008 8:42 pm
GoLdEn BoY Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  foto me e bukur dhe me kot e juaja.


Arkiva e forumit4don corleone1207Wed Oct 01, 2008 9:59 pm
the doctor 2000 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: