Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 19 matches for jeta

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5667Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si do ishte jeta pa muzike????


Muzika16H_boy3541498Mon Aug 22, 2011 9:37 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca esht jeta jone?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale81RioT4050Mon Sep 27, 2010 6:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si do ishte jeta jone pa prinderit tane?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore61don corleone3093Wed Oct 07, 2009 5:48 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dikutime shoqerore176vdekja_eshte_mundesia6485Tue Sep 08, 2009 10:50 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jeta ime e perditshme.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore38don corleone1382Fri Aug 14, 2009 9:45 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  nese jeta do te degjonte cfare do ti thoje??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 5, 6, 7 ]
Dikutime shoqerore154vdekja_eshte_mundesia5526Fri Jul 31, 2009 1:46 pm
odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1354Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nese jeta juaj do te ishte nje roman,si do ta titullonit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore69vdekja_eshte_mundesia2904Sun Jul 19, 2009 2:14 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  jeta ime brenda 4 mureve.


Dikutime shoqerore14don corleone741Mon Jul 13, 2009 8:10 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mė mėsoi jeta…


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Dikutime shoqerore295vdekja_eshte_mundesia6422Thu Jul 09, 2009 3:42 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a ka per te qene ndonjehere jeta aq e thjeshte sa duam ne?


Adoleshenca21don corleone831Sat Jun 27, 2009 12:39 am
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...


Zone e lire6hot_spicy874Wed Apr 29, 2009 1:10 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ka qene jeta juaj para adoleshences?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca34don corleone1417Sat Apr 18, 2009 2:12 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta eshte e thjeshte mos e nderlikoni.


Dikutime shoqerore17vdekja_eshte_mundesia1151Sat Mar 07, 2009 11:40 am
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  jeta e perditshme


Arkiva e forumit1vdekja_eshte_mundesia772Tue Jan 13, 2009 8:43 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????


Dikutime shoqerore19angel_wolf1030Thu Dec 25, 2008 5:52 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  histori nga jeta e perditshme


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Zone e lire32smart devil4766Sat Sep 27, 2008 10:39 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  me mire jeta ne fshat apo ne qytet?


Arkiva e forumit3don corleone2487Sat Sep 13, 2008 1:05 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: