Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 14 matches for jeten

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?


Dashuria14Big_Boss5667Mon Oct 03, 2011 11:48 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Tema sociale87alex_anto4728Fri Jul 08, 2011 3:09 am
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  thenie per jeten dhe vdekjen


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Letersia42vdekja_eshte_mundesia10019Sun Feb 06, 2011 11:04 pm
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca46Soldier Of Fortune3081Sun Apr 11, 2010 2:11 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  per ke e jepni jeten?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca93don corleone3237Sun Apr 04, 2010 11:01 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa ndikon interneti ne jeten tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Tema sociale50don corleone3718Fri Aug 14, 2009 10:08 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  1 arsye per te vazhduar jeten...


Zone e lire22hot_spicy1143Sat Aug 08, 2009 9:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore28vdekja_eshte_mundesia1283Tue Aug 04, 2009 12:03 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!


Dikutime shoqerore11vdekja_eshte_mundesia1354Tue Jul 21, 2009 9:23 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa here keni gabuar ne jeten tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca86don corleone3080Tue Jul 21, 2009 6:21 pm
Dhuri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a takohen anetaret e forumit ne jeten reale


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Dikutime shoqerore499dj jero9999Fri Jul 17, 2009 5:30 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  kush ju shtyn me shum ne jeten e perditshme per te gjitha gjerat qe beni , dhe tju jape nje mendime...???


Arkiva e forumit21play_boy1541Sat Jun 27, 2009 12:31 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Shpikjet qe na ndryshuan jeten


Teknologjia4Child In Time2247Tue Apr 07, 2009 7:54 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  A eshte e vertet qe njeriu i lumtur jeten adhuron dhe njeriu qe vuan vdekjen kerkon?


Dikutime shoqerore12vdekja_eshte_mundesia497Thu Oct 16, 2008 10:04 pm
play_boy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: