Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 114 matches for keni

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  Ne cilin vend keni deshir te shkoni per pushime ne Bot :D


Zone e lire4Vigan802Wed Nov 02, 2011 12:38 am
smart devil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku e keni dhene puthjen e fundit keto dite


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Dashuria189play_boy5742Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????


Adoleshenca23odise2349Thu Aug 25, 2011 2:06 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Do t'ju pelqente te TORTURONI dike qe keni inat???????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore42Scream Bloody Gore1855Tue Aug 23, 2011 12:33 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Gjeja e fundit qe keni ble


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire223Child In Time6900Sat Aug 20, 2011 8:55 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a medoni qe duhet te vazhdoni te ndjekni dashurine e jetes tuaj edhe nese keni shume veshtiresi .


Dashuria1Vigan521Tue Jul 19, 2011 3:22 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Qfare keni ne plan per diten e neserme ?


Zone e lire0Vigan470Tue May 10, 2011 2:43 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D


Shkolla0Vigan600Mon May 09, 2011 11:16 pm
Vigan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa leke keni harxhuar kete muaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 3, 4, 5 ]
Dikutime shoqerore104Tarjaholic3454Fri Feb 04, 2011 2:42 am
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Harrohet dikush qe keni dashur?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria63vdekja_eshte_mundesia3256Sat Dec 25, 2010 4:44 pm
uranhaxha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca81Soldier Of Fortune2956Mon Nov 15, 2010 11:45 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Ju pelqejne tatuazhet? clloj tatto keni? ne cpjese te trupit ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Piktura144Casino Royale9999Thu Sep 30, 2010 1:19 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Filmi i fundit qe keni pare


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Kinematografia281Soldier Of Fortune7276Sun Sep 26, 2010 10:07 am
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca cel keni ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Teknologjia96fefe_4076Mon Jul 19, 2010 4:41 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni ngel me ndonje lende dhe cila ka qene ajo


Shkolla8heart love543Fri Jun 25, 2010 5:32 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore72vagabondi_eri2703Thu Jun 17, 2010 3:15 pm
ninel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  profesioni qe doni te keni ne te ardhmen?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca39don corleone4885Mon May 31, 2010 10:24 am
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni qar ndonjeher per dashuri??


Dashuria17Vizitor1446Thu May 27, 2010 8:14 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  genjeshtra e fundit qe keni then


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Zone e lire52Child In Time2557Sun Apr 18, 2010 1:07 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca30metallica_death1436Fri Apr 09, 2010 11:03 pm
jonalda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?


Dikutime shoqerore0ema533Sun Apr 04, 2010 9:49 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni marre ndonjehere mase per perjashtim nga shkolla ?


Shkolla0ema505Sun Mar 14, 2010 5:20 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa mungesa keni bere deri tani?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Shkolla94don corleone3187Sun Mar 14, 2010 5:00 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  a keni uniforme dhe si ju duket?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla30don corleone1753Sun Mar 14, 2010 4:57 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca linje interneti keni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Teknologjia43fefe_2137Fri Mar 05, 2010 9:02 pm
ema Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  puthjen e pare e keni dhen ne moshen????????????????????!!!!!!!!!!


Arkiva e forumit3ida941010Sun Jan 10, 2010 1:42 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?


Kinematografia23jona2270Fri Dec 25, 2009 12:55 am
Green K Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dashuria69rapper_girl2956Sat Dec 19, 2009 11:40 pm
Jola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ja keni kaluar sot ne shkolle


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 18, 19, 20 ]
Shkolla476xhamajka8666Sat Nov 14, 2009 11:07 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ku keni marre note negative e ku pozitive?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Shkolla86don corleone2821Wed Oct 07, 2009 6:38 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  sa kohe keni qe rrini ne net?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca92don corleone3198Wed Oct 07, 2009 5:56 pm
Anela123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  foto te persona qe keni perzemer!!


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Arkiva e forumit307RioT9999Fri Sep 25, 2009 8:40 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  lenda dhe zysha juaj e preferuar dhe ajo qe keni me shum inat


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Shkolla39rapper_girl2834Fri Sep 25, 2009 8:14 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cfare keni shkruar ne bangen tuaj?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Shkolla130don corleone5898Wed Sep 23, 2009 8:38 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  cfare keni pare ne enderr.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Zone e lire75don corleone4832Sat Sep 12, 2009 9:59 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ju pelqen shoqeria qe keni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Adoleshenca810072729Sat Sep 12, 2009 8:58 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  keni frike nga kapsollet apo fishekzjarret?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Arkiva e forumit27don corleone1313Wed Sep 09, 2009 7:28 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Kur keni qare per here te fundit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 4, 5, 6 ]
Dikutime shoqerore129Darkangel4297Tue Sep 08, 2009 12:33 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me ke keni fol ne telefon per here te fundit??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]
Zone e lire200don corleone6115Thu Sep 03, 2009 12:23 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  keni menduar no1her te vrisni no1??????pse????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore49smart devil1942Thu Aug 27, 2009 5:50 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni vjedhur ndonjehere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore34Soldier Of Fortune1760Thu Aug 27, 2009 5:44 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si ja keni kaluar kete fundjave


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Zone e lire70xhamajka2328Tue Aug 25, 2009 6:19 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] Cfare keni pefituar prej forumit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe33Soldier Of Fortune2170Wed Aug 19, 2009 9:19 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria44Soldier Of Fortune2072Fri Aug 07, 2009 9:11 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Keni punuar ndonjehere?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Adoleshenca74Soldier Of Fortune2717Fri Aug 07, 2009 1:10 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  i keni dedikuar te dashures tuaj ndonje kenge,dhe cila eshte ajo??


Dashuria22andi mema1494Thu Aug 06, 2009 10:25 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ca moshe keni ndermend te martoheni?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 6, 7, 8 ]
Tema sociale179don corleone4665Thu Aug 06, 2009 11:37 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?


Adoleshenca23Child In Time1066Wed Aug 05, 2009 9:11 am
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore28vdekja_eshte_mundesia1283Tue Aug 04, 2009 12:03 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  e keni pare filmin "tre metra mbi qiell"dhe si ju duket ai??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Kinematografia30odise4512Mon Jul 27, 2009 10:33 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Kėrce tek: