Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Search found 35 matches for mire

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte skuadra me e mire per ju????


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Sport77toni_montana4628Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire internetin ta kesh apo jo ne shtepi?


Sondazhe17don corleone999Thu Mar 31, 2011 7:00 pm
piccola perla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mendoni se eagle mobile eshte me mire se vodafone dhe amc?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Teknologjia61don corleone2938Thu Sep 30, 2010 1:22 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ide e mire,,ide e keqe


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 10, 11, 12 ]
Lojra297RioT5855Sat May 29, 2010 6:00 pm
angel star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  si eshte me mire.tia thuash ti i pari apo ajo e para?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria29don corleone1739Sun Apr 04, 2010 1:39 am
teenager of the sea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire nje jete e shkurter dhe me sukses apo nje jete e gjate dhe pa sukese?


Dikutime shoqerore13Mrs.perfect774Fri Jan 15, 2010 9:29 pm
ida94 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Mire se ju gjeta!


Prezantimi juaj7xhei493Tue Dec 29, 2009 6:55 pm
star girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  mire se u gjeta


Prezantimi juaj3blue angel476Fri Oct 30, 2009 6:44 pm
blue angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire te vuajme apo ti japim fund kesaj vuajtje?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria34vdekja_eshte_mundesia2053Sat Oct 10, 2009 7:54 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

 [ Sondazh ] me mire te mbani ore dixhitale apo ore te thjeshte?


Arkiva e forumit11don corleone645Thu Sep 24, 2009 11:40 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore30Soldier Of Fortune9999Sat Aug 15, 2009 2:15 pm
jona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  kush eshte per ju cuni dhe goca me e mire e forumit dhe pse??


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore67rapper_girl3556Fri Aug 14, 2009 9:29 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Filmi mė i mirė i tė gjitha kohėrave


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Kinematografia42Darkangel1635Mon Jul 27, 2009 11:36 am
Ridik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Esht me mire te falesh apo te harrosh?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore40vdekja_eshte_mundesia1355Fri Jul 24, 2009 3:45 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje femer e bukur apo e zgjuar?


Sondazhe23don corleone1600Thu Jul 23, 2009 10:16 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me mire shoqeri me cuna, me vajza apo me te dyjat palet :D


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dikutime shoqerore41rapper_girl1155Thu Jul 09, 2009 9:28 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  KUSH ESHTE FUTBOLLISTI ME I MIRE I VITIT PER JU ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Sport63don corleone4450Wed Jul 01, 2009 4:33 pm
Iron Snake Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] Me mire dimer apo vere.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe25redian891Wed Jun 10, 2009 11:04 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  ke person ne kete forum do te quanit shokun/shoqen tuaj me te mire


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Dikutime shoqerore61metallica_death1996Sat May 30, 2009 10:48 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  plazhi me i mire per pushimet tuaja


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Adoleshenca31don corleone1598Thu May 07, 2009 6:37 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] sipas jush me mire te beni te profili natyror sociologji apo teknologji?


Sondazhe13don corleone529Tue Mar 31, 2009 10:09 pm
Lacuna_Coil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Dy janė mė mirė se njė???!


Dashuria13vdekja_eshte_mundesia503Sat Feb 28, 2009 2:21 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] I MIRE APO I KEQ


Sondazhe8don corleone438Fri Jan 02, 2009 8:39 pm
hot_spicy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire zemergjere apo kernac?


Sondazhe21don corleone874Wed Dec 31, 2008 11:52 am
smart devil Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  2009 do jete me e mire se ky vit?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
Arkiva e forumit57don corleone1433Mon Dec 29, 2008 10:01 pm
Mars Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  me mire shkolla profesionale apo gjimnazi?


Shkolla21don corleone901Fri Dec 12, 2008 10:34 pm
rapper_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Me mire te mos e kesh apo ta humbasesh dashurine?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Dashuria32Darkangel1088Fri Nov 07, 2008 1:01 pm
odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  nje genjeshter me qellim te mire vlen sa 1000 te verteta.


Adoleshenca7don corleone444Sun Nov 02, 2008 2:31 pm
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] me mire nje mik apo nje armik?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe33don corleone1044Mon Oct 13, 2008 8:39 pm
dead angel Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

 [ Sondazh ] sa i mire eshte per ju nga 1 te 10 Soldier of Fortune?


Arkiva e forumit18don corleone765Fri Oct 10, 2008 9:26 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

  Petro nini shkolla me e mire ne shqipri ca mendimi keni?


Shkolla15bad boy861Thu Oct 09, 2008 10:32 am
cobain Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???


Arkiva e forumit2ceku965Wed Sep 24, 2008 7:33 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  me mire jeta ne fshat apo ne qytet?


Arkiva e forumit3don corleone2487Sat Sep 13, 2008 1:05 pm
Soldier Of Fortune Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

 [ Sondazh ] KUSH MENDONI SE ESHTE KITARISTI ME I MIRE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Sondazhe32VEGENCY1819Tue Sep 02, 2008 12:44 am
Burzgoroth Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

  mire se ju gjeta moshatare


Arkiva e forumit17angel boy799Wed Jul 30, 2008 1:30 pm
angel boy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 1
Kėrce tek: