Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Profecite!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Profecite!   Tue Jul 22, 2008 1:47 pm

Jeni supersticioze dhe a besoni ne profeci?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Tue Jul 22, 2008 2:35 pm

Jo shume,per te mos thene fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 9:57 pm

shum rrall,,kur me hypen,,por zakonisht,,pothujse gjithmon jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 10:02 pm

as un nuk besoj shume ne profeci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 10:45 pm

Thone qe Hitleri ka qene profeci
Dikus e kishte parashikuar qe do vinte nje njeri per te shfarosur njerezit me ngjyre ..e dicka e tille Rolling Eyes
Nqs ka qene me te vertete profeci Hitleri,epo te gjithe duhet ta besojme apo jo ?Perdiersa ai ka ekzistuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:10 pm

thone qe hitleri ka qen emo,, ahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:13 pm

hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:38 pm

Thone edhe qe ka qene homo Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:40 pm

ca emo dhe homo thoni ju ?
ti ke par ate foton qe kan ber hitlerin si emo qe thu kshu !


vetem homo qe ska qen !
ka vra shokun e ngushte se e kapi me 1 ushtarl ne krevat lol

dmth e futi ne burg , i la dhe 1 pistolete aty qe te vriste veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:47 pm

UNe po them ato qe kam degjuar Wink
S'ka pse te talleni pas postimit tim,keshtu eshte thene per Hitlerin,qe do vije nje njeri qe do shkaktoje fillimin e luftes se dyte boterore Wink
Apo nuk e dini cfare jane profecite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:48 pm

fefe_ shkruajti:
ca emo dhe homo thoni ju ?
ti ke par ate foton qe kan ber hitlerin si emo qe thu kshu !


vetem homo qe ska qen !
ka vra shokun e ngushte se e kapi me 1 ushtarl ne krevat lol

dmth e futi ne burg , i la dhe 1 pistolete aty qe te vriste veten

Qe ka qene homo e kam lexu dhe une,po sa gjera thuhen kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:50 pm

per gjitha paske lexu ti hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:54 pm

Ca ti besh,kane ardhur kohe te keqija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 23, 2008 11:56 pm

e pra e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Thu Jul 24, 2008 1:39 pm

As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Thu Jul 24, 2008 1:46 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.
nqef
Kjo eshte dicka qe i them perhere shoqerise sime,eshte si nje moto per muaCDO GJE NDODH PER NJE ARSYE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Thu Jul 24, 2008 1:48 pm

une perhere kur me prishet ndonje plan, kur ndodh ndonje gje tjeter, them ndodhi jo per rstesi, por se kshu duhet te ishte!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Thu Jul 24, 2008 11:20 pm

po ca profecish thoni dhe ju!!!kush me thot nje profeci qe eshte vertetuar???atehere NDOSHTA mund ta besoj!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Jul 30, 2008 7:42 pm

rralle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 10:37 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
As une nuk besoj te profecite, po jam tip qe besoj se cdo gje ndodh per nje arsye.

Po se shikon "Lost" ti prandaj. lol!
Ka shume profeci qe jane vertetuar dhe pervecse kam qef t'i besoj, me fusin edhe friken ndonjehere, sepse nuk e di eshte rastesi apo me verte njerez te caktuar kane fuqi te parashikojne fatin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 12:08 pm

o Venus ka mundesi te me thuash 1 profeci qe eshte vertetuar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 12:12 pm

Nuk ke degjuar per Nostradamusin ti? Ai ka gjetur per 11 shtatorin, per luften ne Irak e per gjera te tjera qe s'me vijne tani ne mendje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 12:17 pm

Venus shkruajti:
Nuk ke degjuar per Nostradamusin ti? Ai ka gjetur per 11 shtatorin, per luften ne Irak e per gjera te tjera qe s'me vijne tani ne mendje.

E per vdekjen e ledi dajanes me duket!A nje te njohut tj se di mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 12:21 pm

Ate e ka parashikuar qe do zbulohet shkaku sivjet. Ka thene edhe qe ne Nentor do kaloje nje meteor a nji gje kshu. Te shofim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Profecite!   Wed Aug 13, 2008 12:49 pm

eh un nuk besoj te profecite por thjesht jam shum kurioze ti di....ndoshta..nese do kishte profeci qe do vertetoheshin qe te ishin te verteta atehere do i besoja dhe un..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Profecite!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Profecite!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: