Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Instrumenti juaj i preferuar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 2:36 pm

cili eshte ai instrument qe ju e keni vertet shume perzemer?
dini ti bini ndonje instrumenti dhe cilit ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 5:05 pm

un dua ti bie kitares sepse e kam ne gjak instrumenit sepse babin violinist xhaxhi di ti bie kitares edhe hyra edhe une ne kurs kitareje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 5:06 pm

bateria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 5:26 pm

instrumentit nuk i biet.nuk thuhet i bie kitares po thuhet luaj ne kitare.mos e merrni per ofendim.
di te luaj ne violine,piano,batteri,kitare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 5:33 pm

dj jero shkruajti:
instrumentit nuk i biet.nuk thuhet i bie kitares po thuhet luaj ne kitare.mos e merrni per ofendim.
di te luaj ne violine,piano,batteri,kitare
ok
na fal per injorancen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 5:40 pm

i bie me zhrgon te thjeshte.
edhe sa per djeni nuk eshte e thene qe te flasim te tere zhargon muzikantesh .
me falni per daljen nga tema.


Edituar pėr herė tė fundit nga there with out me nė Sun Nov 30, 2008 10:18 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 6:12 pm

bateriaaaa, vdeeeeees kur i bie Metallica baterise , e qan dhe jo vetem ai po edhe ne disa kenge qe kam degjuar , sh sh bukur :D
pastaj me pelqen edhe piano qe ma heq trurin komplet me ato tingujt qe leshon , me ben te qaj, eshte fantastike
kto te 2 me pelqejne shuuum fare dhe jane instrumentat me njiish :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:01 pm

BATERIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA E KAM SHUUUUUUUUUME QEFFFFFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:02 pm

kitarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enio
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 23
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:10 pm

GAJDJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:18 pm

Kitara elektronike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:22 pm

Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:26 pm

Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:28 pm

Rej shkruajti:
Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??
nga e di ti qe nuk din ti bine instrumenteve te preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Nov 30, 2008 10:30 pm

Rej shkruajti:
Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??

e DI po fola per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 12:06 am

SupergirL shkruajti:
BATERIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA E KAM SHUUUUUUUUUME QEFFFFFFFFFFFFFFFF

hiqe mi ate avatar se ste shkon

sa per temen PIANO PIANO PIANO I love you aty mund te shpreh gjithhh boten time, e adhuroj me shpirt, esht instrumenti qe mfal emocionet me te medhaja

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 1:01 am

eehhhh un kam 1 organo nshpi edhe me pelqen shuuuum po ja qe sdi ti bi Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 11:15 am

kitarja tani po mesoj ti bie kitares. jam akoma ne hapat fillestare por po shkon mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 11:19 am

piano di ti bie mir
kitara me pelq si instrument
dhe...........hm bateria eshte e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 4:29 pm

Endi shkruajti:
eehhhh un kam 1 organo nshpi edhe me pelqen shuuuum po ja qe sdi ti bi Sad Sad
duhet te dish pianon qe te luash ne organo.nqs meson pianon dhe ke vesh muzike atehere mund te besh ndonje keng me organo.te tere kompozitoret ne bote me organo i bejne kenget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Mon Dec 01, 2008 4:33 pm

nje keshille nga mua.mos harxhoni leket kot per tu futur neper kurse per te mesuar instrumente.te mesosh nje instrument duhet te fillosh qe nga klasa e pare ose te jesh ne shkolle.eshte kot ne kurs eshte e kote.sa per harxhim lekesh.nje instrument do 8 vjet te mesohet tamam.....per mu instrumenti me i rendesishem eshte violina.nqs di violinen di te luash ne piano,kitare dhe gjysmen e veglave te tjera,por jo veglat frymore.POR eshte super e veshitre te mesosh violinen se kot nuk eshte mbreteresha e muzikes ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Wed Dec 03, 2008 1:28 am

kitara dhe pianoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Sun Dec 07, 2008 7:55 pm

kam pas qe e vogel fiksim baterin...po per fat te keq s'e di.
e vetmja gje qe di ti bie eshte buria e makines dhe ziles te cetofonit lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fallen angel
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 32
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket&electronic guitar
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/12/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Tue Dec 23, 2008 8:54 pm

electronic guitar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ToNi J
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 25
Vendndodhja : Everywhere 4 my friends
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Tue Dec 23, 2008 9:06 pm

kitara elektronike pa diskutim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Instrumenti juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: