Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Mar 06, 2009 10:26 pm

[quote="Mrs.perfect"]
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
lexoje mir Wink[/quote/]
ehe Razz Razz shyqyr se e kuptova ndyshe edhe thah cne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 4:36 pm

po besoj qe po..pjesa me e madhe e shoqerise sime jane ata qe kam nje jete qe kur kam lindur dhe ata jane shoke te vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 4:36 pm

po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 5:22 pm

jo se besoj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 5:27 pm

kurse une e besoj per fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 5:38 pm

nga ek. e mia them qe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 5:52 pm

edhe une nga EK.ime e them qe po Razz?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:03 pm

ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:05 pm

Child In Time shkruajti:
ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing

aq sa kane provu....se pas tere jetes eshte vdekja...dhe te vfekur sflsim dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:08 pm

ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:10 pm

Child In Time shkruajti:
ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing


ke te drrejte nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:27 pm

Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sun Mar 08, 2009 11:48 pm

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere

kjo ishte ajo qe po perpiqesha te thoja te postimi pare, mos kundershto pa kuptu mir

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 5:07 pm

Child In Time shkruajti:
Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere

kjo ishte ajo qe po perpiqesha te thoja te postimi pare, mos kundershto pa kuptu mir

ok mflal per keqkuptimin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 5:27 pm

sa tkem anisen une,po do them... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 5:53 pm

uaaaaaaaaaa po mua??????? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 5:58 pm

po anisen e kam prej 10 vjetesh mi shoqe,esht periudh kohore me e gjat dhe si rrejdhim mund te bazohem me leht tek miqsia me anisesn per te dhen nje pergjigje sa me te sakt rreth ksaj ceshtjeje,sepse sic e dim,cdo pergjigje e sakt bazohet ne fakte,faktet ne vepra dhe ne kte rasin ton,koha relativisht e gjat dhe marrdhenia me anisesn mund te konsiderohet veper...
hauahuahaahuah smund ta besoj qe shkrujta ter kto budallalleqe per nje pyetje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 8:57 pm

me nje nder shoqet e mia me te ngushta kam 15 vjet miqesi dhe nuk mbaj mend te jemi zene ndonjehere pervec disa debateve te vogla qe mund te kemi be si arsye mosperputhje mendimesh a gjera te ketij lloji!Gjithe kjo kohe e gjate ka mjaftuar qe te gjej prova per tu bindur qe nje miqesi e vertete zgjat gjithe jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 09, 2009 11:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po anisen e kam prej 10 vjetesh mi shoqe,esht periudh kohore me e gjat dhe si rrejdhim mund te bazohem me leht tek miqsia me anisesn per te dhen nje pergjigje sa me te sakt rreth ksaj ceshtjeje,sepse sic e dim,cdo pergjigje e sakt bazohet ne fakte,faktet ne vepra dhe ne kte rasin ton,koha relativisht e gjat dhe marrdhenia me anisesn mund te konsiderohet veper...
hauahuahaahuah smund ta besoj qe shkrujta ter kto budallalleqe per nje pyetje.

dhe une them qe nje miqesi zgjat shume
bazohem dhe mbeshtes kete qe ka shkruar lacuna motra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Sat Mar 14, 2009 11:55 am

shpresoj qe te shoqeria qe kam te zgjasi pergjithmone dhe e uroj me gjithe zemer qe te ndodhi sepse i dua shume shoket dhe shoqet e mia te ngushta.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 16, 2009 1:35 am

Ekziston gjith jeten pa tjeter...Por flasim per ate te verteten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 16, 2009 3:22 am

Jam per po sepse nje shok i vertete kujtohet per ty, sado larg te jesh, ne cfaredolloj rrethane qofsh. Kush nuk te ka shok me verte, ose shtiret sikur te ka, e tregon veten me kalimin e kohes. Un mendoj se e kam nje shoqeri te perjetshme, dhe qe edhe kur te behem me familje, ose te jem larg, do bej te pamunduren per t'i ruajtur lidhjet me ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 16, 2009 11:45 am

mund te ekzistoje nje e tille por shume rralle...mund te jen nji ose dy te tilla...nejse eshte bukur fare :D te pakten un kshu mendoj..te rikujtosh gjerat qe ke bere ne rini me nje shoqe ne nje kohe kur ke bebat ne ate moshe.... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Mon Mar 16, 2009 11:46 am

hot spicy shkruajti:
mund te ekzistoje nje e tille por shume rralle...mund te jen nji ose dy te tilla...nejse eshte bukur fare :D te pakten un kshu mendoj..te rikujtosh gjerat qe ke bere ne rini me nje shoqe ne nje kohe kur ke bebat ne ate moshe.... Laughing


PARA BEBAVE TE TU ME PREZANTO SE TEZE XHENI,MIRE?? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   Fri Jun 26, 2009 8:54 pm

sigurisht por kur eshte me te vertet e sinqert..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: