Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Homoseksualizmi...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 9:52 am

mmmmmmmmmmmmmmmm jam dakord me my sister
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 1:16 pm

JANE KUNDER LIGJEVE TE NATYRES
JO HOMO,JO LEZBIKE Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 9:55 pm

Endi shkruajti:
RioT shkruajti:
edhe dicka tjeter,se tai pash repliken e endit,,shume po shume ama thojne te njejten gje si endi[nuk po them qe edhe endi do veproje keshtu por bjen fjala] sapo marin vesh qe eshte lidhur me dike te seksit te vet,,boo si behen,,isha nje here me gocat e klases kishim dal per te festuar edhe para disa ditesh kisha hapu kete teme diskutimi edhe kishin then pak a shume keto gjera " qe eshte zgjedhja e tyre,nuk do i braktisja se nuk shifet njeriu nga prefrenca por nga zemra etj etj" dhe nderkohe qe jemi ne tavolin vjen nje shoqa ime edhe pasi takohemi me puth ne buze,,keto behen si debile,,si te cmendura,,duke then iiiiiiii uuuuuuuu e lloj lloj pasthirrmash edhe fjale saqe u detyrova te cohesha nga tavolina!
mmm mendoj se perderisa e kam then kte gje e kam menduar 100 her perpara kshuqe jam e sigurt per ate qe kam then!!ti me ke tregu mu per veten tende apo sam kam ndryshu un me ju????fareee
o end une e theksova dhe thash qe nuk po them qe endi do veproje keshtu,,por thjesht tregova nje rast,dhe,,nese do pergjigjeu pyetjes qe ka bere s.o.f,,me duket pyetje me vend ajo,,
e di qe une ta kam treguar ty dhe gjithe forumit,,dhe kushdo qe e ka lexuar ate qe kam thene,,dhe nuk kam ene re ndonje ndryshim ne sjelljen tende,,anyway
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:01 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
o endi nese ndodhte ajo qe thote riot, dmth te vinte nje vajze nderkohe qe ishe me nje shoqe dhe ta puthte ate shoqen ne buze si do reagoje ti?

nuk e di si do reagoja.....!!!skam pse flas kot...po kjo sdo ishte arsye qe un te mos i mbaja si shoqe ato gocat!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:03 pm

te te them une dicka, edhe po te doje ti qe ti mbaje si shoqe ato gocat nuk do ta beje. te siguroj 100% per kete!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:06 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
te te them une dicka, edhe po te doje ti qe ti mbaje si shoqe ato gocat nuk do ta beje. te siguroj 100% per kete!
jam dakort.llafet jane llafe endi te te ndodh me te vertete eshte shume ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:12 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
te te them une dicka, edhe po te doje ti qe ti mbaje si shoqe ato gocat nuk do ta beje. te siguroj 100% per kete!

mmm pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:15 pm

ja ta shpjgoj une. nese ti rri me nje lezbike, dhe dihet qe ne hoqerine tone homoseksualizmi gjykohet ne maksimum, do te thonin se rri me ato sepse ke te njejtat mendime, dmth qe edhe ti je me shije te njejta seksuale dhe keto paragjykime te te tjereve do te te benin te hiqje dore nga shoqeria dhe kjo do te ndodhte per te mbrojtur identitetin tend, karakterin dhe vlerat e tua morale nga paragjykimet e te tjereve e ndoshta edhe te miqve te tu!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:21 pm

nga e thena ne te bere eshte ne mes nje lum i tre ka then populli dhe eshte nje shprehje me shume mend,,e kuptoj endi pse thua ashtu,,sepse te njejten gje me thane te gjithe mua kur ishim ne nje feste edhe une i thash kto gjera,,me than pa problem zhurme se ne do na kesh gjithmon prane,se je goc kshu e ashtu,,dhe kur vjen puna,,une tani kam vetem 1 shok te ngushte dhe nje shoqe te ngushte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:42 pm

jo pa problem fare,,nuk e kam per turp te them idete e mija,,me then te drejten deri tani kam me shume terheqje me seksin tim,,,por kam nje jete te crregullt seksuale nuk e di nese ndonjeri prej jush do te arrij ta kuptoje ndonjehere,,ose sic quhen ndryshe promiscuous,,


Edituar pėr herė tė fundit nga RioT nė Sat Oct 18, 2008 6:55 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:43 pm

pse u fshi pytja nga s.o.f????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:44 pm

me qene se nuk u pergjigje mendove se e kishe problem ti pergjigjeshe asaj pytje dhe e fshiva.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:45 pm

ah jo por me ra linja dreqit bjen gjithmone ne raste kulminante Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 10:46 pm

nejse mund ta japesh tani pergjigjen nese do

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 11:17 pm

e dhash une nje here pergjigjen,,eshte fshire???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 11:23 pm

RioT shkruajti:
e dhash une nje here pergjigjen,,eshte fshire???????

Jo mi aty e ke!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 11:34 pm

nuk shofnga syt,,sorry mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Aug 26, 2008 11:36 pm

Ska gje mi! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:20 pm

u ca teme kjo larg te qofte affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:24 pm

dmth ti don corleone qeke kunder?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:28 pm

normale ku ka si gocat cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:30 pm

eeh po goca do goc...disa dmth...nqs se 1 goc qe do ti eshte biseksuale do lidheshe me ate goc?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:32 pm

jo dhe pse do ishte oak e veshtire te ambjentohesha me kete ide do gjeja i tjeter qe vdes per cunat po mund te ishim shoke shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Wed Aug 27, 2008 7:34 pm

ehe sh mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   Tue Sep 02, 2008 12:47 am

moj ti siper qepe gojen ti:P:P se na ben me dyshime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Homoseksualizmi...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Homoseksualizmi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: