Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Thu Dec 18, 2008 12:36 am

Child In Time shkruajti:
boh veshtir tjen gjerat reciproke...po shuum veshtir
plus qe, ajo vetem me nje person do kaloj gjith jetene ?!, me duket absurde, dmth ti thua te lidhet me nje qe e ka tsigurt qe do e ket per gjith jeten, perndryshe mos lidhet, ska kuptiiiiiiiiim
njs ky esht mendimi im

jojojo nuk po them aspak qe te lidhet vetem me njerin per te gjithe jeten...
thjesht them qe personiqe te lidhet te jete i sakte si person../si njeri...
psh..mos te jet hajdut..drogaxhi etj etj etj ..
dmth motra te rrije me nje njeri qe ja vlen ...jo me dike qe mund ta coje ne rruge te gabuar......shpresoj te kem qene i qarte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Thu Dec 18, 2008 12:38 am

ti ke qen shum i qart
po besoj se vllai esht aq i zgjuar sa te kuptoj se cfar lloj femre esht motra vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Thu Dec 18, 2008 12:39 am

okej tkuptoj, dhe ke te drejt
por nqs ti i thua vazhdimisht asaj jo mos u lidh, apo ta pergjosh e ti bertasesh, apo ku di un ca dreqin bejn vllezrit e sotem (se skam vlla tmadh) do jet me keq, e thash me lart, duhet mbajt afer dhe keshilluar kur tjet e nevojshme, por jo ta ndalosh dhe te nderhysh pa lidhje te jeta asaj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Thu Dec 18, 2008 12:41 am

Child In Time shkruajti:
okej tkuptoj, dhe ke te drejt
por nqs ti i thua vazhdimisht asaj jo mos u lidh, apo ta pergjosh e ti bertasesh, apo ku di un ca dreqin bejn vllezrit e sotem (se skam vlla tmadh) do jet me keq, e thash me lart, duhet mbajt afer dhe keshilluar kur tjet e nevojshme, por jo ta ndalosh dhe te nderhysh pa lidhje te jeta asaj

okok jam dakort me ty Wink Wink Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Thu Dec 18, 2008 12:43 am

sikur tishin tgjith dakort si puna jote Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 5:06 pm

une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 5:21 pm

EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 6:43 pm

un tani se di,se vella nuk kam
po mendoj se ,duke qen se shumica e cunave tallen me gacat, vellezrit nuk duan qe motrat e tyre te jen pjese e talljes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 7:08 pm

EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
Jam me ty robo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enio
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 23
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 7:48 pm

i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 7:49 pm

EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????

nqef nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Fri Dec 19, 2008 7:50 pm

SadSad
Se di Sad
I imi lun mensh dhe vec me ngacmu Sad Po s'ja them un e merr vesh si magjistar Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sat Dec 20, 2008 7:21 pm

EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sat Dec 20, 2008 7:22 pm

Rej shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
Jam me ty roboca jan kto re
do sdo ai cuni ,ka dash ska dash kjo tjetra kendej , do i ... ashtu 1her atij cunit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sat Dec 20, 2008 11:11 pm

fefe_ shkruajti:
Rej shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
Jam me ty roboca jan kto re
do sdo ai cuni ,ka dash ska dash kjo tjetra kendej , do i ... ashtu 1her atij cunit


ok i qendrojme mendimit tend ku e di ti qe ata te dy jane pelqyer me kohe dhe kjo goca ja ka shprehur e para??? kush duhet te haj nje te mire ajo goca apo ai cuni?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 30
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sun Dec 21, 2008 1:03 pm

EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????


Po re, paguji dhe hotelin, coji 2 red bull siper kurse ti shko baj pazaret.
Ca jan kto mer! Une jam per metoden tradicionale: dajak deri ndetaj atij tjetrit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sun Dec 21, 2008 4:46 pm

EroldCeka shkruajti:
fefe_ shkruajti:
Rej shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????
Jam me ty roboca jan kto re
do sdo ai cuni ,ka dash ska dash kjo tjetra kendej , do i ... ashtu 1her atij cunit


ok i qendrojme mendimit tend ku e di ti qe ata te dy jane pelqyer me kohe dhe kjo goca ja ka shprehur e para??? kush duhet te haj nje te mire ajo goca apo ai cuni?????

po me motren merresh vesh ne menyra te tjera , sdo rrafesh motren !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sun Dec 21, 2008 5:16 pm

Hyqmeti '97 shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
une per vete skam moter nuk them qe do me behej qejfi po ta merrja vesh qe eshte e lidhme po jo direkt me shpulla dhe te ikja ti bija me thike atij tjetrit. do e sqaroja normal njehere me motren pastaj shohim e bejme. nqs motra lidhet me nje person nuk e ka vetem ai personi fajin se te gjithe shkojne e kapin ate cunin e fut e bjer atij po prit njehere ai nuk e kapi me zor motren tende ajo deshi vete te lidhej dhe u lidh. duhen menduar shume gjera perpara se te behen budallalleqe motra eshte moter dakort jam me ate nqs eshte normale. por ka edhe raste te tjera psh kur motra e kruan vete atehere sme plas fare le te beje ca te doje kur se do ajo veten e vet do ta dua une???????????????


Po re, paguji dhe hotelin, coji 2 red bull siper kurse ti shko baj pazaret.
Ca jan kto mer! Une jam per metoden tradicionale: dajak deri ndetaj atij tjetrit!

KOKRRA KATNARIT !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Sun Dec 21, 2008 10:43 pm

Mendjet e meshkujve gjithmone punojne ne sens antiorar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 30
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Tue Dec 23, 2008 10:33 pm

Rendsi ka qe gjanat e tjera punojn ne sens orar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Wed Dec 24, 2008 11:56 am

shqiperia ska hy akoma ne boten e civilizuar dhe as meshkujt sdo te jene te civilizuar deri atehere. hahah. edhe un kam vlla te madh dhe sigurisht qe nuk me le te lidhem me nje cun. (arsyet i di ai por prape se prape e mbeshtes si gjithmone) nuk i bejne kunder nesh i bejne per te na mbrojtur edhe pse nje mbrojtje e tille nuk deshirohet nga ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Wed Dec 24, 2008 12:44 pm

qe tani ne moshen 13 vjecare do te lidhesh ti?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Wed Dec 24, 2008 1:13 pm

nese do te ishte puna per deshiren time tani do isha lidhur pa e marre vesh njeri, por ne fakt respektoj mendimin e familjes time dhe me lart fola ne pergjithesi per vellezerit; aty hyn dhe vellai im.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Wed Dec 24, 2008 1:14 pm

sheqyr qe skam vella po kkam nji kushuri qe ma nxin jeten hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Wed Dec 24, 2008 1:16 pm

o ero mos u cudit se ka me keq
ka edhe ca goca qe propozojne cunatttttt :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: