Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Letersia shqiptare apo letersia huaj ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 2:59 am

study study study confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 23
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 12:46 pm

per mua me e arrire eshte letersia e huaj, por nuk dua ti ul vlerat e letersise shqiptare... Sido te jete letersia shqiptare ndonjehere me duket e merzicme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 12:55 pm

pfffff
secila ka te bukren e vet..................
me me e bukur me duket ajo e huaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 7:45 pm

sjam fanse e letersise shqiptare kshuqe per mua letersia e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 11:22 pm

e huaja

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Jul 26, 2008 11:31 pm

e HUAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Mon Jul 28, 2008 6:23 pm

fefe_ shkruajti:
study study study confused

hauhahahuahuahuahuhauhauh sa kaaaam qeesh :gaga:

e huaja per mua

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Tue Aug 05, 2008 6:47 pm

Nuk bej dallime...Secili ka karakteristikat e tij, por kryesorja eshte te terheqi lexuesin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sun Aug 10, 2008 11:27 am

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sun Aug 10, 2008 11:33 am

e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosova
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 28
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sun Aug 10, 2008 10:53 pm

E huaj dhe per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Tue Aug 12, 2008 2:21 pm

e huaj normal ne letersine shqiptare vetem MIGJENI me pelqen shum pastaj te tjeret sme pelqejn ka shum ekzagjerime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Fri Aug 29, 2008 12:26 am

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Aug 30, 2008 12:48 pm

Nuk jam tipi qe paragjkoj gjithcka qe vjen nga Shqiperia por me shume lexoj letersi te huaj,normal ka me shume mundesi zgjedhjeje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Aug 30, 2008 2:11 pm

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Aug 30, 2008 2:15 pm

te dyja pasi ka libra te bukur si nga shkrimtar/e shqiptar ashtu edhe te huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sat Aug 30, 2008 2:16 pm

po pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Thu Sep 04, 2008 12:52 am

me shume jam per te huajen. nder shqiptaret me pelqen shume kadareja dhe ndonje tjeter, por sigurisht qe letersia e huaj me pelqen me shume, edhe sepse ka nje game shume me te gjere autoresh dhe rrymash, ndaj te le me shume hapesire zgjedhjeje. megjithate nuk kam paragjykime te tipit: eshte shqiptar, nuk e lexoj. per sa kohe eshte i bukur dhe nuk eshte naim frasheri (per te cilin kam ushqyer nje "urrejtje" te pashpjegueshme qe ne vogeli), do ta lexoja me gjithe qejf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Mon Sep 08, 2008 12:02 am

Nuk kam lexuar aq shume libra sa te krijoj nje pelqim per ndonjerin ne vecanti, po kur isha e vogel me pelqenin me shume autoret shqiptare te kohes se re se me dukeshin me reale. Ndersa tani lexoj ca te jete, pa bere dallime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sun Nov 30, 2008 12:39 am

te dyja me pelqejn dhe i lexoj rregullisht po dua te vecoj njeren dhe ajo esht letersia e huaj...nuk e di po mua thjesht me pelqen dhe me terheq me shum nje liber i huaj sesa nji shqiptar..kjo sepse ne librrat shqiptar ka histori qe i perkasin periudhave te komunizmit qe ne na duken qesharake dhe pa shum kuptim...dashuri te ndaluara,burgosja etj etj.ndersa letersia e huaj ka shum larmishmeri,aventura,romanca qe neve na pelqejn shuuuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Fri Mar 12, 2010 12:44 am

Letersia e huaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bleona
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 20
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   Sun Feb 06, 2011 11:07 pm

te dyja te mira jane....s"bohen dallime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Letersia shqiptare apo letersia huaj ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Letersia shqiptare apo letersia huaj ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: