Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutoriMesazh
kristina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 26
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:19 pm

po tani , nga jam e kam thene me siper nqs ske qene i vemendshem problemi yt, apo jo??? vetem kaq mund te them per vete ,me shume me vjen keq por smundem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:23 pm

kristina shkruajti:
po tani , nga jam e kam thene me siper nqs ske qene i vemendshem problemi yt, apo jo??? vetem kaq mund te them per vete ,me shume me vjen keq por smundem!

avash mi goc..se nje pytje te bera..nuk te vrava..
ti e di per te tjerat..nuk te detyroi njeri..
hajt welcome se e nisem pak keq ne bashk po hajt..ska gje..klm :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:24 pm

aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 39
Mosha : 26
Vendndodhja : ne arushe
Hobi : cunat
Koha e lire : sport , tv , kafe
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:25 pm

pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:33 pm

oj ti vajze e dashur kujdes kur flet me mu se jam baba jot ne moshe e mos mu drejto mua me ti ... ok ? po hajt se ta tregoj une ty se e di shume mire s kush je po nejse hajt .... tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:38 pm

3bla shkruajti:
aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...

Po jo se angel boy kshu e ka me te gjitha! Laughing Apo jo Gyso? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:43 pm

Mars shkruajti:
3bla shkruajti:
aman e burr se ju ngeli te gjithve fixim kjo e cuna.... tgjith o mireserdhe , nga je , ku je, etj etj.
po sme kan prit as mu qe me njofin me kaq mikpritje e burr, prisni ket 16 vjecaren kshu... bobob kush e di ca eshte...

Po jo se angel boy kshu e ka me te gjitha! Laughing Apo jo Gyso? Razz
pusho ti...se sbera gje moj..thjesht i thash prezantohu pak me shum... :D :D
pastaj sdi gjo ti..shtt..goc e keqe Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:46 pm

mir plako, mir po he..... ke e fundit eshte goc ajo.. ke ni te drejte.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:47 pm

kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:48 pm

angel boy shkruajti:
kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes

uaaaaaa po ti ca pate re??
ajo po flet me 3blen ti cke qe perzihesh kot pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:49 pm

Po ti e gys per ca e pate kete repliken?Di vete te flase tjetri,ca i hyni kot kesaj pune?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Tue Jan 06, 2009 11:52 pm

Mars shkruajti:
Po ti e gys per ca e pate kete repliken?Di vete te flase tjetri,ca i hyni kot kesaj pune?

aman o eld...se shef ca robsh qe jan..
sapo vijne direkt me sharje.. No No No
sikur ca i duekt vetja..booo..ylli botes No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:01 am

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
kristina shkruajti:
pse ty e 3bla te duket vetja i bukur? ke ndonje gje personale me mua kshu? ik shiko njehere veten ne pasqyre pastaj fol per mu...

ejj shoqe..avash icik ti zogu vogel..
sapo erdhe direkt me replika te kota....
ta thash une ..i njoft robt qe me fjalen e pare..
qenke me shum se cduhet e gojes...
avash icik se sa ke ardh a te keqen..se je dhe goc e nuk dua te replikoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes

uaaaaaa po ti ca pate re??
ajo po flet me 3blen ti cke qe perzihesh kot pffffffff

mir ai nderhyri , po ti per ca nderhyn... ai nderhyni per shoqni po ty cte duhet?? apo shoqe ate ti....
o gys rrofsh e lale..... je cun flori...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:03 am

sdi robi anen e kujt te mbaje,te se sapoardhures qe e ka nis me keq nga te gjith apo te te tjerve qe e kan prit me keq nga te gjith (per tu prit u prit mire ajo por ne fund.....)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:07 am

Lacuna_Coil shkruajti:
sdi robi anen e kujt te mbaje,te se sapoardhures qe e ka nis me keq nga te gjith apo te te tjerve qe e kan prit me keq nga te gjith (per tu prit u prit mire ajo por ne fund.....)


aman o xhen..shife icik si e ka nis ajo..direkt me te shame...edhe shife pastaj rrjedhimin e gjith kesaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:09 am

po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:11 am

po fundja fundit sikur ska lezet te merresh me 1 femer, pff
njs se u be chat fare ktu dhe shum jasht teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:11 am

Lacuna_Coil shkruajti:
po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:12 am

po doli direkt ajo. beri rremujen e iku... ehhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:18 am

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..

o cuna po ju e pat si ishte ajo...sja vlen ti kushtoni me shum vemendje sec e meriton...kshuqe mo e cani koken fare ene vazhdoni per qejf tjujin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:21 am

Endi shkruajti:
angel boy shkruajti:
[quote=
"Lacuna_Coil"]po prandaj thash qe anaen e kujt te mbaj,e asajt qe e nisi me keq nga te gjit.
nejse mos u merzisni burra,punet do rregullohen sa te vi agimi dites tjeter... Razz Razz

sa e vrisni dhe ju menejn me te till njerez..ppffff varjani

aman..une e mbylla ket muhabet per vete..po te vazhdoj te llapi vet ajo..skam cbej un..

o cuna po ju e pat si ishte ajo...sja vlen ti kushtoni me shum vemendje sec e meriton...kshuqe mo e cani koken fare ene vazhdoni per qejf tjujin![/quote]

normal o endi...aman kush po e ve re ate..
une u kunderpergjigja vec nga me erdhi keq..se e shau ne ate menyr 3blen..
se i duket vetja sikur ca eshte asaj..prandaj nderhyra dhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:23 am

ti mir e bane se seshte normale sjellja asaj...po ene 3bla mo merret me ato se sja vlen iher...!
se dolem shum nga tema..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:30 am

Ueee akoma me kete mhb!Boll me!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Wed Jan 07, 2009 12:34 am

Mars shkruajti:
Ueee akoma me kete mhb!Boll me!

si urdheron shefe...
fjala jote.urdher per ne Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Thu Jan 08, 2009 4:23 pm

hi jam anisa te dhaskal todri.njoh disa prej jush ketu .me behet qefi qe do jem midis jush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 31Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: