Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Satanizmi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Fri Jan 30, 2009 11:46 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
arly any problem ?!... Cool

sa t`jesh ti ktu... Cool
respekte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Fri Jan 30, 2009 11:49 pm

jo thuaj po deshe se ia gjejme "anen" edhe femrave per sherr haha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Fri Jan 30, 2009 11:56 pm

pfffff ca jane kto marrezi???un personalisht besoj ne zot edhe jam shum e knaqur per kte fakt..pastaj cna qenka ajo tjetra qe ferri eshte njesoj si parajsa...po ska nevoj njeriu qe te bleje biletat e portokallise se shkrihesh fare ktu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Fri Jan 30, 2009 11:57 pm

s`ke faj ca njerezve i ka marre koka ajer... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:01 am

jo mo po seriozisht qe me duket e pabesueshme....un per vete nuk besoj hiccccc fareeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:08 am

une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 24
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:12 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool
ahahahaahahahah shum shum dakord Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:13 am

ahahahahah sa e mson ate alegjebren ky djale Cool

tashi i gje skuptoj un, ai slash dhe ajo s.a.m pse spo na e mbrojn me temen, sidomos s.a.m qe beson ne satanizem Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:16 am

kam argumenta me shume se biblioteka per t`ia mbyllur gojen kujtdo le te vine jane te mirepritur... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:46 am

Child In Time shkruajti:
ahahahahah sa e mson ate alegjebren ky djale Cool

tashi i gje skuptoj un, ai slash dhe ajo s.a.m pse spo na e mbrojn me temen, sidomos s.a.m qe beson ne satanizem Rolling Eyes

pirdh pirdh se lirohesh :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 12:47 am

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ahahahahah sa e mson ate alegjebren ky djale Cool

tashi i gje skuptoj un, ai slash dhe ajo s.a.m pse spo na e mbrojn me temen, sidomos s.a.m qe beson ne satanizem Rolling Eyes

pirdh pirdh se lirohesh :gaga: :gaga:


Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 10:40 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool

hahaha sa palidhje qe flet.ktej thot besoj ne zot e anej thot si besoj kto supersticione.po besove se zoti ekziston ateher beson se edhe Satani ekziston dhe saper ate CERR as me rruhet fare se edhe un edhe shum te tjer e din qe sjam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 10:50 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
Burzgoroth shkruajti:
lali ktu ska vend per shtirje.cdo gje qe ben qe ka lidhje me shpirtin dhe forcen e mendjes mund te realizohet por megjithate perderisa un kam arrit ato qe dua me ane te Satanizmit duke i qendruar besnike ateher sme hyn ne pune fare fjalet e dikujt qe sja ka idene kesaj fushe megjithate respekte per mendimin e sinqert.

Uuuueee ti je nje hipokrite STRATOSFERIKE !!! Ne rradhe te pare mos me bej mua sikur merr vesh se 1/100 e intelektikit tim te kishe ti do konsideroheshe gjeni...Ne rradhe te dyte mos me bej mua si kompetente,se kompetencat duan argumenta te fuqishem,mos harro qe kam lindur para teje dhe sa kam pare e bere une,s`kane pare e bere gjithe antaret e forumit bashke...Ti je thjesht nje adoleshente qe fluturon me pras ne b*** dhe aq mendjelehte saqe te merr puhiza me vete,sa per arritjet e tua une nuk kam pare ndonje mrekulli,ne shkolle je cope-cope,ne jeten sentimentale akoma s`ke preference seksuale(kur te kam njohur une ke pasur dy lidhje nje me femer nje me mashkull dhe nje tradheti ndaj ketyre te fundit),je e deshtuar totalisht si individ te tjeret s`kane pike konsiderate per ty dhe te gjithe te marrin per nje rrote kurve qe se ke shoqen,abuzon jashtezakonisht me trupin tat dhe mendjen...Nuk dua te te diskriminoj me se nuk ka lezet,se desh harrova ate emrin tend pak veta e dine qe i referohet satanait qe ka dhe emra te tjere(Belzebub,Devil etj...)Mos me thuaj mua qe nuk merr vesh,thuaje ndonje tjetri se une kam kulture enciklopedike dhe universale OKAY Irida?!...

ahahahahahahahahaha sa kam qesshhhhhhhh eksperienca me femra thot.e para un sjam lidh asnjeher me nje femer.e dyta ne jeten time skam pas vetem dy lidhje e treta edhe tani jam e lidhur 4 muaj me nje cun e katerta persa i perket jetes sime seksuale esht pune per mua dhe e pesta tgjitha informacionet qe ke marre jane te gabuara.Saper ato emrat jan 4 zotat me te fuqishem te Ferrit qe jan Satan Lucifer ne lindje,Beelzebub qe vendoset ne veri,Astaroth qe vendoset ne jug dhe Azazel qe vendoset ne perendim dhe demoni me i fuqishem pas Satanit qe kontrollon gjith demonet e tjere eshte Beelzebub dhe lali ti kot ben sikur me njef se sme njef FARE!!!

p.s kjo puna e Satanizmit nuk eshte e re per mua thjesht tani vendosa ta shpreh se shumica e njerezve te paragjykojne per keq sic po ndodh edhe tani por sdua ta fsheh me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 1:45 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool


Zoti nuk ekziston Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Cja fusni ne kot ju
pupupupupu
As ne sna plq ku beso ti Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mos te te djegi shum Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 1:48 pm

Child In Time shkruajti:
ahahahahah sa e mson ate alegjebren ky djale Cool

tashi i gje skuptoj un, ai slash dhe ajo s.a.m pse spo na e mbrojn me temen, sidomos s.a.m qe beson ne satanizem Rolling Eyes


Go easy babe
Sa gjynaf me vje per ty
ahhahahahaha
mas bythes tate do rri un mi?
happi rrug budallait Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 3:52 pm

e dim qe di me fol anglisht e dim tongue
hihi sa gallat jan kto kalamajt e 8-vjecareve ktu lart Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 4:53 pm

o njerez pse e zgjasni kaq shum kte khb,sinqerisht besimi esht dicka individuale,nuk esht rasti te bejm pergjithsime.imagjinoni,une kam ne shtepi nje 14 vjecare qe me flet per kto gjera,jo per Satan e jo kshu dhe ne fakt me vjen inat shumm,por e kuptoj qe ka tbej dhe me ndikimet apo ndoshta dhe me moshen kur fillojn per here te par te njohin gjen e keqe,njohin nje qenje te kuqe qe nxjerr zjarr dhe qe ka emrin djalli,e degjojn kte term ne jeten e perditshme,hapin internetin,lexojn per satanizmin por ne qe nuk besojm ne kto gjera,qe na duket ne fakt budallallek biblat apo predikimet e satanisteve,nuk duhet te merremi shum me lojra fjalesh.
une besoj ne anen e keqe te njerzve,per mua kjo esht satanizem por kur motra ime apo qoft dhe nje tjeter fillon e flet ashu si ka folur irida (qe ka te drejten e saj ta bej) nuk duhet te filloj direkt me paragjykimet dhe kundershtimet se i bie qe une dua ti mbush mendjen te mos besoj ne kto gjera. epo kjo nuk arrihet leht,madje as nuk kam te drejten ta bej. dicka esht e sigurt, botkuptimi i SAM apo i Irides e kujto tjeter do ndryshoj me kalimin e kohes,do ndryshoj ashtu si dhe karakteri kshuqe esht thjesht humbje kohe per te tjeret.

arli s'esht per ty eee Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 4:58 pm

haha juxhen ne njefar menyr ose tjeter esht edhe per mu, ste keqkuptoj Smile
por
Cito :
nuk duhet te filloj direkt me paragjykimet dhe kundershtimet se i bie qe une dua ti mbush mendjen te mos besoj ne kto gjera
un spo perpiqem ti ndryshoj mendje njeriu dhe skam pas nder mend ta bej nai her,irida e mir kte, se ka koh qe e di per kto idet e saj sataniste, un thjesht nuk jam dakort dhe skam per te qen naiher, ajo esht e lir te bej cte doj, por jo te me kundervihet mu me ato fjal...jo mua tpakten Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 5:24 pm

Child In Time shkruajti:
haha juxhen ne njefar menyr ose tjeter esht edhe per mu, ste keqkuptoj Smile
por
Cito :
nuk duhet te filloj direkt me paragjykimet dhe kundershtimet se i bie qe une dua ti mbush mendjen te mos besoj ne kto gjera
un spo perpiqem ti ndryshoj mendje njeriu dhe skam pas nder mend ta bej nai her,irida e mir kte, se ka koh qe e di per kto idet e saj sataniste, un thjesht nuk jam dakort dhe skam per te qen naiher, ajo esht e lir te bej cte doj, por jo te me kundervihet mu me ato fjal...jo mua tpakten Wink

kapish Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:40 pm

S.A.M shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
une per vete besoj ne Zot dhe keto idiotelluqe me oke dhe supersticionet gjithashtu i shumezoj me nr kompleks(me keq se shumezimi me 0),per ata qe e kuptojne... Cool


Zoti nuk ekziston Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Cja fusni ne kot ju
pupupupupu
As ne sna plq ku beso ti Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mos te te djegi shum Wink

S.A.M shkruajti:


Un aq sa di per satanizmin cdo gje kam besuar....
Dhe ne fakt fete te tjera sidomos krishteret mendojn se satanizmi esht gje e keqe kur ne fakt nuk esht absolutisht po njs jan thjesht shpikje dhe budalliqe :D


vajze je shume konfuze, nqs pranon ekzistencen e djallit rrjedhimisht duhet te pranosh dhe te zotit..mos fol pa baza se le nam..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:41 pm

Satanizmi nk esht thjesht DJALL....ik mso ca esh satanizmi pastaj fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:45 pm

S.A.M shkruajti:
Satanizmi nk esht thjesht DJALL....ik mso ca esh satanizmi pastaj fol

ashtu sic eshte Allahu ne fene islame, sic eshte Zoti ne fene kristiane ashtu eshte dhe djalli ne satanizem. avash se na bere injorante fare... e kupton qe po bie ndesh me ato qe ke thene.... kena lind para teje... nuk jeasgje me shume se nje kalama qe kujton se i di te gjitha..


Edituar pėr herė tė fundit nga 123bla returns nė Sat Jan 31, 2009 7:49 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:47 pm

Ik mso si me shkrujt ik
Ti sje kalama ket e di un
Ti je vez fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:49 pm

S.A.M shkruajti:
Ik mso si me shkrujt ik
Ti sje kalama ket e di un
Ti je vez fare

SA E ZGJAT O SAM
MAJUMUNIT SI MESON DOT TE FLASI Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Satanizmi   Sat Jan 31, 2009 7:50 pm

S.A.M shkruajti:
Ik mso si me shkrujt ik
Ti sje kalama ket e di un
Ti je vez fare

e ke mbush 15 e??
do i karamele??
ike gocse le nam.... Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Satanizmi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Satanizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: