Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 SPIRO XEGA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: SPIRO XEGA   Sat Jul 26, 2008 11:46 pm

E njef njeri eeeeeee ?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Sat Jul 26, 2008 11:48 pm

Une per vete jo Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 12:53 am

o almir ca ke kshu me duket sikur ke pi si shume qumesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 1:25 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
E njef njeri eeeeeee ?????????

shi si bo almiri sikur merr vesh nga piktura Laughing Razz:P:P
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Fri Aug 01, 2008 1:49 pm

ooooooooooooouuuuuuuuu un smar vesh eeee po esht denisi qe mer vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Nov 25, 2008 1:49 am

se njof personalisht po me than qe esht piktor i vjeter!!!!!ej po dhe ju sa pytje te veshtira qe bani ma keq se un!!!!po kto ropt perderisa jane te tema e piktures piktore do jen se sjan barinj jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Assy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Sun Feb 01, 2009 7:27 pm

Ky njeri meriton shume me teper sesa kaq komente... jam krenare tpranoj lidhjen e gjakut qe kam me spiro xegen,duke qen se ka qen katragjyshi im. nje njeri q e kishte pikturen n gjak,i lindur dhe rritur ne korce n fillim ka punuar n stanboll duke pikturuar n lidhje me tema fetare,por m von iu perkushtua pikturave q shprehnin patriotizem, duke ngritur sa me lart figuren e skenderbeut dhe ngjarjeve historike.duhet t dime shum m teper per artistet tane. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Jun 09, 2009 12:21 pm

merrni lexoni Historin e Artit,botimin e vjeter te kohes se xhaxhit Enver,se eshte e papame.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Tue Jun 09, 2009 3:26 pm

nuk e di fare kush eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Mon Apr 11, 2011 10:48 am

Spiro Xega e njoh une shume mire dhe per te kam krijuar dhe nje website per te gjithe ata qe nuk enjohin le ta shohin se ka vleera te pakrahasueshme dhe eshte piktor i rangut nderkombetar dhe bota e njeh shume mire.
Ja: http://spiroxega.mosaicglobe.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dimion
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 29
Vendndodhja : Korce
Hobi : Piktura
Koha e lire : shah dhe libra
Piket : 6
Data e regjistrimit : 23/03/2011

MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   Mon Apr 11, 2011 10:49 am

Ti Assy cfare lidhje gjaku ke me piktorin e njohur Spiro Xega?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SPIRO XEGA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SPIRO XEGA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: