Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:28 am

shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:33 am

Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte


e para une???? hihihihi thnx ylli.
si mi tja prish qefin fefes une?e kam xhan mi dreqin shum.
arlinda----mben pershtypje per dicka:esht ndoshta me e heshtur se sa duket ktu ne forum por dicka e kam ven re qe ne fillim dhe te ajo dhe te motra saj,dedni,jan me verte suuperr girl.
mu kshu mduket.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:40 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte


e para une???? hihihihi thnx ylli.
si mi tja prish qefin fefes une?e kam xhan mi dreqin shum.arlinda----mben pershtypje per dicka:esht ndoshta me e heshtur se sa duket ktu ne forum por dicka e kam ven re qe ne fillim dhe te ajo dhe te motra saj,dedni,jan me verte suuperr girl.
mu kshu mduket.

edhe unaaaa
ashtu te duket se skemi nejt shum koh bashk se do e shifje ti Laughing

(K)(K)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:43 am

Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte
sh teme nice
po une po shkr per keto qe jane online
arli -bohhh se di do doja sh ta njihja,uroj te kem mundsi ta njoh kur te iki ne tr..them se ka nje pafundei gjerah per te marr nga ajo.se ka brenda nje bote kaq te madhe

xheni -po ca te them me e kam si motel te vogel...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:46 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
shpresoj mos ket tem te till
ateher per xhenin qe sja prish qefin asnjerit (madje as fefes qe sa e sa her jan zen) e kam then, mbo me verte pershtypje madje e kam zili, e njejta gje vlen dhe per olten
reziiiii... Surprised shum tip ndryshe nga t`tjeret, boh sdi ta pershkruj po qe naiher mle pa fjal
frenkli esht shum e emancipuar me mendime per moshen qe ka, bravo
ernesto guevara esht nam fare Cool
fefe qe esht rob zoti, m`shkatarron fare me ca pergjigje, se ku i vijn edhe atij ato gjera nkok :D

kto jan si "tipat" qe mduket me ndryshe mu dhe m`bejn pershtypje me verte
sh teme nice
po une po shkr per keto qe jane online
arli -bohhh se di do doja sh ta njihja,uroj te kem mundsi ta njoh kur te iki ne tr..them se ka nje pafundei gjerah per te marr nga ajo.se ka brenda nje bote kaq te madhe

xheni -po ca te them me e kam si motel te vogel...


nje tek zile para se te ikesh mire?
uuhh ne sa shum vende do ikim ne te dyja.
arli--eehhh baza mendimeve te mia

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:49 am

ti do vish ne tr ???? :D:D:D:D:D
nqs po do kemi plot koh te njifemi heheh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:49 am

kjo lart per rezin
xheni...really? woow silent te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:50 am

Child In Time shkruajti:
ti do vish ne tr ???? :D:D:D:D:D
nqs po do kemi plot koh te njifemi heheh
per mua e kishe???
ehhh do vij vitin tjeter .po deri ateher them se do njihemi edhe me pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:54 am

po miarl,e di ca mendoj une: ngaqe mdukesh supergurl pra moo,mendoj une? ta bej kte veprim? e mi do e bej,ose kur dua te vi ne tr.them arli ka ardh mi pa ja ber syri terc.ik mi xhen dhe ti. hahahhaah


rezi---shpirti ime,motrla ime,e du gjithmon me vete.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 2:55 am

Lacuna_Coil shkruajti:
po miarl,e di ca mendoj une: ngaqe mdukesh supergurl pra moo,mendoj une? ta bej kte veprim? e mi do e bej,ose kur dua te vi ne tr.them arli ka ardh mi pa ja ber syri terc.ik mi xhen dhe ti. hahahhaah


rezi---shpirti ime,motrla ime,e du gjithmon me vete.

haha sa e modhe, bravooo feel freeee :D
dreq sa e mir je Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 12:40 pm

boooooo sme ben asgje pershtypje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 01, 2009 12:44 pm

As mu sme bjn gj pershtypje me duken normal xvec dark angel qe pavarsisht se ne fillim jam zi mka ndimu sh dhe se harroj...:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Fri Feb 06, 2009 11:50 pm

qe jan shum te zgjuar,dhe e lejojn veten te meren me njerez qe nuk ja vlejn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sat Feb 07, 2009 12:22 am

odeta shkruajti:
qe jan shum te zgjuar,dhe e lejojn veten te meren me njerez qe nuk ja vlejn.

nqef e ke gjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Feb 22, 2009 2:37 pm

m`bejn pershtypje nja 2 rob qe jan kokrrat e kopjaceve dhe aspak origjinale si dhe ca qe duan te shpalosin vlerat e tyre prej llapistash

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sat Mar 07, 2009 11:17 pm

lacuna coil---gjithditen para forumit,goc pa turp.. Razz lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sat Mar 07, 2009 11:23 pm

Shum prej ktyre kan qef kitaren...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Fri Jul 24, 2009 6:10 pm

jane shume tipa te lezetshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Thu Aug 06, 2009 11:26 am

ti marrme rradhe jane shume
per vdekjen skam ca them me I love you zemru vogel
per xhenin mikja ime me e mire
anisa--goc e urte e dashur e kuptushme
odeta--missim vogel e papame...
laluci cun nji sh fare
angeli--pak ironik por i kuptueshem dhe teper i sjellsheeemmmm
rezi--e gjendur ne cdo moment
ka me???nqs kam harru nanji sorry
ah edhe zhana kiss kiss
e respektushme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sun Nov 08, 2009 3:28 pm

qe jan shum pertac (jo te gjith por shumica)
kujt ti djege le ta mbaj

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Tue Nov 10, 2009 5:32 pm

H_boy354 shkruajti:
qe jan shum pertac (jo te gjith por shumica)
kujt ti djege le ta mbajte njejtin mendim me ket cunin hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Thu Nov 12, 2009 7:13 pm

qe nuk jane shume aktive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Fri Nov 13, 2009 4:24 pm

qe sjan fare thuj
haaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sat Nov 14, 2009 11:10 am

qe kan ik per lesh Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   Sat Nov 14, 2009 7:55 pm

qe jane te gjithe te papam..fare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēfare ju ben pershtypje te antaret e forumit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: