Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 krijime tuajat

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Sun Mar 22, 2009 11:30 pm

hahha ne fakt seshte shkrimi im..e pelq edhe e shkrova...
ajo per aventurat ishte sepse jeta vertet ka sh gjera te bukura po mua smi pelq ti quaj aventura,apo te ekseperimentoj me jeten time

edhe e vertet qe jeta kla sh mundsi po jo kthime pas No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Sun Mar 22, 2009 11:35 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
hahha ne fakt seshte shkrimi im..e pelq edhe e shkrova...
ajo per aventurat ishte sepse jeta vertet ka sh gjera te bukura po mua smi pelq ti quaj aventura,apo te ekseperimentoj me jeten time

edhe e vertet qe jeta kla sh mundsi po jo kthime pas No


dmth na e paske fut ti??? Suspect dhe une qe te dija goc me krijimtari te lart..... Razz Razz lol!
nfakt esht nje shkrim i bukur,po as une sjam dakort me ca gjera qe mund te duken te parendesishme,por kan kuptim..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Mon Mar 23, 2009 9:27 am
keto jan krijimet e mia me te fundit...fotoja e pare eshte emri i grupit qe ka formuar nje shoku im..ndersa fotoja e dyte eshte pjesa e perparme e albumit te tij..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Mon Mar 23, 2009 1:05 pm

aaa sa tbukra i ke ber mo aman.... :D
po portretin tim eee???? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:18 pm

Sot ne gjuh/letersi kishim x te ber 1 histori q dikush rrefen q ka vrar dike,,,dmth ne lidhje me vrasje dhe un me shoqen time nk ishim shum ne terezi se po shifshim ca foto :p edhe bem 1 histori kot q e pelqyen te gjith,,,dmth doli komike,,Ateher quhet THE CONFESSION

One sad morning Ermira killed Paulina.She was bleeding.In the afternoon she was alive and she killed Ermira.The next morning Ermira killed Paulina.Five years after Paulina killed Ermira.When Paulina was pregnant Ermira killed Paulina.
Before dying, Paulina killed Ermira.
When dead Ermira killed Paulina.
Etc,,Ermira got pregnant with Jesus and Paulina killed the baby.When Paulina falls in love with Bin Laden, Ermira kills him.
Paulina was sad and she killed Jesus.Jesus didn`t die so he kissed her.


Dhe i tham zyshes hajde lexoje,,,vin tgjith,,,po kemi qesh me lot,,,sa me dhimte barku lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:26 pm

po si ste bi i pike ty moj qamileeeeee, bloody hell sa e fixume je Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:29 pm

Haha lere se kam ngel me barr me Jesusin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:31 pm

budallaqe Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:31 pm

hajde krijim hajde.... asigjo smora vesh vec se jesus had an sexual relationship with one of those girl... scratch

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:34 pm

H_boy354 shkruajti:
hajde krijim hajde.... asigjo smora vesh vec se jesus had an sexual relationship with one of those girl... scratch


lol! lol!
Me mua Razz
Po aty esh e forta me mos e kap Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:35 pm

moj po ja ke fut p...dhes ti se e nxorre bin ladenin te vdek,ai esht si kokrra molles moj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:36 pm

Po sdisha naj emer mi,,,,me zor e kan mor vesh kush o Bin Ladeni Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:40 pm

tipermua mendohesh,me shkruan
kur e qete ne oborr bie nata
kur i vetem plot endrra ti ruan
si rrezohen ne kopsh gjethet e thata
ti mednohesh kur hija vjeshtishte
mbulon kopshtin dhe fryn ere e ftohte
kurse une ne cdo ore te dites
te mendoj per ty gjej kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Wed Jul 08, 2009 9:41 pm

ti per mua mendohesh,me shkruan
kur e qete ne oborr bie nata
kur i vetem plot endrra ti ruan
si rrezohen ne kopsh gjethet e thata
ti mednohesh kur hija vjeshtishte
mbulon kopshtin dhe fryn ere e ftohte
kurse une ne cdo ore te dites
te mendoj per ty gjej kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Thu Nov 26, 2009 5:53 pm

ne heshtje ne turme vertitem ne erresire
sshoh gje tjeter vecse njerezte mire
teburgosurte heshtur, jo te lire
te ndrojtur,gojekycur se mos kthehen ne hir
dua te eci une ne rruget gri
naten vetem pa njeri
e hija ime te me bej shoqeri
te vazhdoj te eci te mos kthehem ne shtepi
por ne rruge smund te le bashkudhetaret e mij
nje shtepi te cilen une nuk e kam
vazhdoj te eci rrugeve pa ane
e hena dinake rri e me veshtron
shikon shikon sikur spiunon
ti shmangesh eshte e pamundur
gjithsesi tani jemi te humbur
gojekycur,te prangosur akrepat shikojmr
presim nje dite te na vijne te na shpetojne
te vijne ata nga asgjeja
te na thone qe mbaroi loja
por ato spo vijne,karburant po na hedhin
karburant kudo sikur zbukurojn bredhin
te gjalle do te na djegin te gjithe sa jemi
ne boten tjeter te shpresojme te vemi
fytyra pashprese tani po shoh
por vazhdoj te bej sikur skuptoj gje
sdua te kuptij,te marr vesh fundin tim
te ma marrin jeten si per denim
sdo ta kuptoj deri sa te vdes
pse rruga jone nuk kishte nje tkhese
nje kthes pendimi,ku turma te shkonte
te kerkonte falje, jeten te vazdonte
por mesa duket falje per ne sdo te kete
falje per viktimat nuk ka ne kete jete
diku nje tym cigare i lire lundron
vazhdon rrugen,e zili na ben
ne qiellin blu-zi yjet shume larg shndrrijn
sikur thone qe driten smund ta arrijme
smund te arrijme asgje qe duam
edhe sikur te kthehemi ne luan
ne me keq se luan ata jan kthyer
dhe kthyen kurrizin per te na fyer
qellimit sja arriten e keshtu terbohen
genjehen nga vetja,nga uni mashtrohen
largohen,hutohen e prap afrohen
te na lidhin duart,te na mbyllin syte
te na shurdhojne veshet,te na vejn lak ne fyt
kan frike se mos turma largohet
te arratiset ose nga te tjeret te shpetohet
jan cmendur,fiksuar e fryme sna len te marrim
kan frike se mos ia vjedhim ajrin
kan frike pa fryme te mbesin
te ndalojn cirrjt dhe te vdesin
sikur dikush te kuptonte kete poezi
do vazhdonte te shkrunte ne pafundesi
do shkrunte per ndjenjat qe i jan lenduar
per momentet qe kurre ska per ti harruar
do kuptonte turmen e do ndjente keq
do kuptonte ato se cfare kan heq
do shkruante per te pafajshmit ne kete bote
qe thuhet se i merr nje zot
nje zot i cili na qenka i verber
e nuk tregoka se cduhet bere
nje zot qe thuhet se ekziston
per te gjithe ato qe pergjigje skerkon
tani fundin shoh te me vije
po digjem,flaket po me perpijne
turma meshire nuk po kerkon
i thone te gjithve te mos besone
te mos beson verberisht te kushdo
se keshtu si ne do tindodhe
e te mos dashurojne verberisht
edhe sikur personi te iste nje krisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Thu Nov 26, 2009 8:39 pm

S.A.M shkruajti:
Sot ne gjuh/letersi kishim x te ber 1 histori q dikush rrefen q ka vrar dike,,,dmth ne lidhje me vrasje dhe un me shoqen time nk ishim shum ne terezi se po shifshim ca foto :p edhe bem 1 histori kot q e pelqyen te gjith,,,dmth doli komike,,Ateher quhet THE CONFESSION

One sad morning Ermira killed Paulina.She was bleeding.In the afternoon she was alive and she killed Ermira.The next morning Ermira killed Paulina.Five years after Paulina killed Ermira.When Paulina was pregnant Ermira killed Paulina.
Before dying, Paulina killed Ermira.
When dead Ermira killed Paulina.
Etc,,Ermira got pregnant with Jesus and Paulina killed the baby.When Paulina falls in love with Bin Laden, Ermira kills him.
Paulina was sad and she killed Jesus.Jesus didn`t die so he kissed her.


Dhe i tham zyshes hajde lexoje,,,vin tgjith,,,po kemi qesh me lot,,,sa me dhimte barku lol!scratch Vari k@r|n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Sat Nov 28, 2009 3:37 pm

AUTOPORTRET

Kandil nate i harruar,
qė s’i shėrben mė askujt,
flakėzbehtė, ti shpėrdorues qesharak,
rri ndezur gjatė gjysmės sė ditės
gjithnjė i vetmuar,
nė kėrkim tė rrugės –
tė rrugės sė pėrshkuar..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Sat Nov 28, 2009 3:41 pm

shpirti se dija qe e kishe bere vete kte....mmmm urime....eshte e mrekullueshme :D I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   Sat Nov 28, 2009 3:42 pm

ehh ja them dhe un nai her per te shkrujt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
krijime tuajat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: