Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 LUDVIG VAN BEETHOVEN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 3:52 pm

[url=][/url]
kjo eshte simofnia e 40 e mozartit...ne simfoni instrumentet luajne nota te ndryshme por qe jane ne harmoni me njera tjeter..ti me te vertete po thua qe i kam degjuar me kohe por mua me duket sikur tani po i degjon per here te pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 3:53 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ok ti tani po nxjerr partiturat e liceisteve te vertet???

ajo partiture eshte e nivelit shumme fillestar e meson ne klase te pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 3:55 pm

tan po i degjoj per her te par????? hhahahahaa ok mendo cte duash dj jero
flm per simfonit lart po shyqyr di ta perdor youtuben.
dhe nuk me kuptove fare ca thash deri tani.
e kisha fjalen qe muzika e bethovenit esht kaq e rendesishme sa dhe nje fillestar ja di rendesisn vleren dhe bukurin.
sic e the dhe ti,pjeset e vogla msohen qe ne fillore,por pas disa vitesh mund te arrish te kapesh simpfonit e tij,jo te plot normale esht absurde,por vete e the ,per elizen kur e ke msu ti ee?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 3:57 pm

ueu ca diskutimi i zjarrte, kte doja t thoja edhe un qe nje simfoni nuk luhet vetem me 1 instrument, ska mundsi esht absurde, sdo quhej e tilledj jero shkruajti:
[img][/img]

mere partituren e motres dhe shikoje a eshte kjo pjesa qe ti po thoje eshte simofonia e 9 e bethovhen

cheers ehh o zot kjo esht HYJNORE, me kujtohet kur e kendonim qe ne 8vjecare, mu mbente shum me qajt, esh sh emocionuse..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:00 pm

ju lutem njerez mos u acaroni, jo te kjo tem tpakten Smile

ju pershendes me Fidelio-n dhe qetsohunii Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:00 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tan po i degjoj per her te par????? hhahahahaa ok mendo cte duash dj jero
flm per simfonit lart po shyqyr di ta perdor youtuben.
dhe nuk me kuptove fare ca thash deri tani.
e kisha fjalen qe muzika e bethovenit esht kaq e rendesishme sa dhe nje fillestar ja di rendesisn vleren dhe bukurin.
sic e the dhe ti,pjeset e vogla msohen qe ne fillore,por pas disa vitesh mund te arrish te kapesh simpfonit e tij,jo te plot normale esht absurde,por vete e the ,per elizen kur e ke msu ti ee?

eliza nuk eshte simfoni..eshte nje leter qe bethovheni ja dergonte te dashures se tij per ti shprehur dashurine..une e kam mesuar ne klase te 4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:01 pm

degjoheni kete eshte madheshtore.

[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:01 pm

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
tan po i degjoj per her te par????? hhahahahaa ok mendo cte duash dj jero
flm per simfonit lart po shyqyr di ta perdor youtuben.
dhe nuk me kuptove fare ca thash deri tani.
e kisha fjalen qe muzika e bethovenit esht kaq e rendesishme sa dhe nje fillestar ja di rendesisn vleren dhe bukurin.
sic e the dhe ti,pjeset e vogla msohen qe ne fillore,por pas disa vitesh mund te arrish te kapesh simpfonit e tij,jo te plot normale esht absurde,por vete e the ,per elizen kur e ke msu ti ee?

eliza nuk eshte simfoni..eshte nje leter qe bethovheni ja dergonte te dashures se tij per ti shprehur dashurine..une e kam mesuar ne klase te 4


aaaa dmth deri tani ti i ke ren shkronjave te letres?????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:04 pm

ej une mendoj ta mbyllim kte diskutim,ok ti dj jero merr vesh se ti je nshkoll per muzik ke drejt,por smund tme thuah qe po i degjoj tani,esht gjeja me kot qe mkan then.
gjthsesi kam ven re qe per ty muzika esht gjeja me e veshtire ne bot.
mjafton ta ndjesh thell thell ne shpirt dhe skemi pse e komplikojm kaq shum.
anyway une bej stopejeshen x kte mhb Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:04 pm

haha ca thu o juxhen, nuk esht leter ne kuptimin e mirfillte te saj Laughing
esht komopozim ne leter, ai donte nje studenten e vet, i propozoi per martese, ajo e refuzoi.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:05 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
tan po i degjoj per her te par????? hhahahahaa ok mendo cte duash dj jero
flm per simfonit lart po shyqyr di ta perdor youtuben.
dhe nuk me kuptove fare ca thash deri tani.
e kisha fjalen qe muzika e bethovenit esht kaq e rendesishme sa dhe nje fillestar ja di rendesisn vleren dhe bukurin.
sic e the dhe ti,pjeset e vogla msohen qe ne fillore,por pas disa vitesh mund te arrish te kapesh simpfonit e tij,jo te plot normale esht absurde,por vete e the ,per elizen kur e ke msu ti ee?

eliza nuk eshte simfoni..eshte nje leter qe bethovheni ja dergonte te dashures se tij per ti shprehur dashurine..une e kam mesuar ne klase te 4


aaaa dmth deri tani ti i ke ren shkronjave te letres?????

une ashtu i konceptoj notat si fjale cdo note thote dicka te caktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:06 pm

nuk esht per dj jeron muzika e veshtir dhe nuk e komplikon ai, muzika esht vertet e veshtir per tu studjuar dhe zberthyer

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:09 pm

ok ok,se me verte e kisha per letren??? Laughing Laughing

shikojeni icik kte gocen e vogel,wee sa e talentuar esht,me rrenqethet mishi kur e degjoj se esht kaq e vogel...


_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:10 pm

ej ajo po lun pjes te moxartit, tlutem tani jemi te BEETHOVEN KTU!!

hapim naj tme tjeter per ate

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:14 pm

hahaahahah e di moj arl qe po luan te moxartit,ca thua??
po sdija ku ta postoja dhe me shum doja te tregoja qe shi sa fmi i vogel me aq talent per ti ren kengeve ne nje nivel te till

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:16 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahaahahah e di moj arl qe po luan te moxartit,ca thua??po sdija ku ta postoja dhe me shum doja te tregoja qe shi sa fmi i vogel me aq talent per ti ren kengeve ne nje nivel te till

o juxhen kte se vura ndyshim mi gru, se perderisa e nxorre vet, po doja t thoja qe mos kalojm te artista te tjere, ue sa u nxefen gjakrat Razz
hapim naj tem tjeter per muziken klasike dhe flasim per artistat tan te preferuar :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Sun May 03, 2009 4:17 pm

dicka per ate pjesen qe cova me lart...ate po e dirizhon herbert von karajan..nje nga dirigjentet me te mire ne bote qe fatkeqesisht ka humb jeten ..eshte shume njeri fisnik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 6:19 pm

Child In Time shkruajti:
nuk esht per dj jeron muzika e veshtir dhe nuk e komplikon ai, muzika esht e veshtir per tu studjuar dhe zberthyer

ndodh vetem me muziken klasike kjo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:12 pm

dhe cfare me thua per grupin Apocalyptica qe ka zberthyer partet e metallica dhe shum grupeve te tjera dhe i kan lujt vetem me 3 violincela?

hidhi pak i sy ktyre 2 videove dhe shif sa bukur e kan zberthy kengen Wink

http://www.youtube.com/watch?v=otuCPqrGd0Q

http://www.youtube.com/watch?v=0tN6_1dJveMja dhe si jane violincelat e tyre


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:32 pm

Child In Time shkruajti:
dhe cfare me thua per grupin Apocalyptica qe ka zberthyer partet e metallica dhe shum grupeve te tjera dhe i kan lujt vetem me 3 violincela?

hidhi pak i sy ktyre 2 videove dhe shif sa bukur e kan zberthy kengen Wink

http://www.youtube.com/watch?v=otuCPqrGd0Q

http://www.youtube.com/watch?v=0tN6_1dJveMja dhe si jane violincelat e tyre


QUHET ORKESTRIM...STUDIMI DHE ZBERTHIMI NDODHIN VETEM NE MUZIKEN KLASIKE,KU CDO FJALI DUHET ZBERTHYER CDO FRAZE...VETEM PER 4 NOTAT E PARA TE SINFONISE TE BETHOVHENIT JANE HSKRUAJTUR DY LIBRA..ASNJERI NUK E KA GJETUR SE CFARE KA DASHUR TE THOTE AI VETEM ME 4 NOTAT E PARA.......AI VIOLINCELI ESHTE ELEKTRONIK,,NE MUZIKEN KLASIKE TINGULLI DUHET SA ME NATYROAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:34 pm

first of all, mos bertit

si si? quhet orkestrim? haha
njs quaje cfare te duash, me pak fjale doja t thoja qe jo vetem muzika klasike studjohet dhe zberthehet.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:41 pm

JO E KE GABIM..VETEM MUZIKA KLASIKE STUDIOHET SEPSE NUK KE CFARE TI STUDIOSH NJE KENGE POP,ROCK ETJ KU NE PERGJITHESI PERSERITEN NOTAT,,......NE MUZIKEN KLASIKE FLET MUZIKA KURSE NE RRYMAT E TJERA FLET FJALA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:44 pm

PA KEQKUPTIME NUK PO THEM QE ROCKU,,,POP NUK JANE TE BUKURA,,,PO THEM QE NUK KE SE CFARE TI STUDIOSH SEPSE ATO ME DY HERE TE DEGJUAR MUND TE BESH ORKESTRIMIN E TYRE...,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:45 pm

ueu ca them un ca flet ti, e ke shum gabim shoku

ato videot i pe, esh e njejta keng, iher origjinali nga metallica dhe tjetra nga APOCALYPTICA qe e kan zberthy kengen, ngjoje iher pastaj fol
plus qe sesh hic si thua ti...ndoshta do e mesosh later..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   Thu May 21, 2009 10:51 pm

Child In Time shkruajti:
ueu ca them un ca flet ti, e ke shum gabim shoku

ato videot i pe, esh e njejta keng, iher origjinali nga metallica dhe tjetra nga APOCALYPTICA qe e kan zberthy kengen, ngjoje iher pastaj fol
plus qe sesh hic si thua ti...ndoshta do e mesosh later..

AS TI NUK PO ME KUPTON MUA...UNE PO FLAS PER TJETER ZBERTHIM TI PO FLET PER TJETER..UN ME ZBERTHIM KUPTOJ TJETER GJE...ZBERTHEN FRAZE PER FRAZE SE CFARE KA DASHUR TE THOTE KOMPOZITORI NE MUZIKEN E TIJ...ESHTE DICKA SHUME E THELLE,,,,....une metallica e pelqej,dhe ky grupi me violincelat shume i mire po eshte gje tjeter muzika klasike nga keto lloj rrymash...kommmplet gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LUDVIG VAN BEETHOVEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LUDVIG VAN BEETHOVEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: