Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 diskografite e cila grupeve keni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 3:56 am

behet fjal per tgjith diskografine = tgjitha albumet, kenget etj dhe jo per ato qe keni 1 ose 2 ose 3 albume apo keng

aerosmith
anathema
beatles
bon jovi
coldplay
cranberries
death
deep purple
dire straits
evergrey
guns n roses
helloween
iced earth
iron maiden
judas priest
manowar
mgadeth
metallica
muse
my dying bride
nirvana
scorpions
stratovarius
the doors
whitesnake

kto i kam te plote :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 7:10 am

SliPKnoT
Burzum
Satyricon
Dark Throne
Dark Funeral
Marduk
Dodheimsgard
Immortal
Emperor
Gorgoroth
Behemoth
Cradle Of Filth
Dimmu Borgir
Cannibal Corpse
Deicide
Death
Origin
Iron Maiden
HellOweeN
Pantera
Ozzy Osbourne
Metallica
MegadetH
Kreator
Slayer
H.I.M.
Anathema
Guns N'Roses
The Doors
Twisted Sister
Scorpions
Kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 3:13 pm

SKAM NAI DISKOGRAFI GRUPESH UNA NE SHPI...KENGET QE ME PELQEJN MJAFTON TI GJEJ NE YOUTUBE I NGJOJ PER QEF OSE I SHKARKOJ NGA NETI.KAQ :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 5:04 pm

total overdose1 shkruajti:
SliPKnoT
Burzum
Satyricon
Dark Throne
Dark Funeral
Marduk
Dodheimsgard
Immortal
Emperor
Gorgoroth
Behemoth
Cradle Of Filth
Dimmu Borgir
Cannibal Corpse
Deicide
Death
Origin
Iron Maiden
HellOweeN
Pantera
Ozzy Osbourne
Metallica
MegadetH
Kreator
Slayer
H.I.M.
Anathema
Guns N'Roses
The Doors
Twisted Sister
Scorpions
Kiss


se po pertoja ti rishkruaja Laughing

plus
System of a down
Nirvana
Korn
Rammstein (kam ca kenge manget)
My dying bride :D
Iced Earth
Moonspell (me ca mangesi te vockla)
Lordi
Bullet for my valentine
Germs (kengen qe jan regjistruar i kam,mgjthse nuk perbejn diskografi )
Tool

kaq ,se gr. e tjera si kam te plotsuara 100% (por jam ne rrug e siper:P)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 5:54 pm

behet fjale vetem per grupe apo edhe per kengetare single??? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 5:55 pm

ca tdush hoti, mjafton tkesh diskografin e ndonje artisti/grup artistesh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Apr 09, 2009 6:00 pm

BRITNEY SPEARS
FRANK SINATRA
ADRIANO CELENTANO
SPICE GIRLS
KAQ ME KUJTOHEN scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:22 pm

wwwwiiiiiiiii si kam harruar te them se kam diskografin e nje nga kengetareve qe du shumm te SHANIA TWAIN, dhurata me e bukur qe mka ardh nga jasht.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:24 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
wwwwiiiiiiiii si kam harruar te them se kam diskografin e nje nga kengetareve qe du shumm te SHANIA TWAIN, dhurata me e bukur qe mka ardh nga jasht.

uii me verte e keee, esht e papame ajo, Man i feel like a Woman Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:25 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
wwwwiiiiiiiii si kam harruar te them se kam diskografin e nje nga kengetareve qe du shumm te SHANIA TWAIN, dhurata me e bukur qe mka ardh nga jasht.

uii me verte e keee, esht e papame ajo, Man i feel like a Woman Cool

para 10 min e dha ne tv kte.
ahh sa e papare kjo Shania.
po e kaaam aaaaaaaa
e do tiiiii????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:26 pm

Child In Time shkruajti:
behet fjal per tgjith diskografine = tgjitha albumet, kenget etj dhe jo per ato qe keni 1 ose 2 ose 3 albume apo keng

aerosmith
anathema
beatles
bon jovi
coldplay
cranberries
death
deep purple
dire straits
evergrey
guns n roses
helloween
iced earth
iron maiden
judas priest
manowar
mgadeth
metallica
muse
my dying bride
nirvana
scorpions
stratovarius
the doors
whitesnake

kto i kam te plote :D

:D mi jep edhe mua????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:27 pm

pse jo :D
kur t`vij nga java tjeter tma kesh be gati Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:28 pm

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
behet fjal per tgjith diskografine = tgjitha albumet, kenget etj dhe jo per ato qe keni 1 ose 2 ose 3 albume apo keng

aerosmith
anathema
beatles
bon jovi
coldplay
cranberries
death
deep purple
dire straits
evergrey
guns n roses
helloween
iced earth
iron maiden
judas priest
manowar
mgadeth
metallica
muse
my dying bride
nirvana
scorpions
stratovarius
the doors
whitesnake

kto i kam te plote :D

:D mi jep edhe mua????

haha t`gjitha ? un ti jap por ku, si, kur???
ne as nuk jemi taku najher Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Apr 11, 2009 4:29 pm

Child In Time shkruajti:
Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
behet fjal per tgjith diskografine = tgjitha albumet, kenget etj dhe jo per ato qe keni 1 ose 2 ose 3 albume apo keng

aerosmith
anathema
beatles
bon jovi
coldplay
cranberries
death
deep purple
dire straits
evergrey
guns n roses
helloween
iced earth
iron maiden
judas priest
manowar
mgadeth
metallica
muse
my dying bride
nirvana
scorpions
stratovarius
the doors
whitesnake

kto i kam te plote :D

:D mi jep edhe mua????

haha t`gjitha ? un ti jap por ku, si, kur???
ne as nuk jemi taku najher Razz

ku te duash ti....menyren per ti marre te gjitha e kam une.....kur se di...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Wed Jul 01, 2009 3:02 pm

mu shtu dhe diskografia e BLONDE REDHEAD:)Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Jul 11, 2009 1:26 am

pervec grupeve te permendura lart,mu shtua dhe diskografia e GARBAGE :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Jul 11, 2009 11:43 am

tani asnje...formatimi ben tveten Laughing Laughing nejse viva you tube cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Sat Jul 11, 2009 12:59 pm

motra para dy ditesh shkarkoi gjith diskografin e M.Jackson. kur e kam pa mka ik truri, aaaaaaaa aaaaaaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   Thu Jul 23, 2009 9:42 pm

tani per tani te plot kam vetem HIM, Nightwish dhe ModernTalking qe ma ka dhen nje shok ashtu kot..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: diskografite e cila grupeve keni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
diskografite e cila grupeve keni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: