Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:30 pm

Trance esht dance elektronik, rryme e zhvilluar ne Gjermani dhe Britani ne fillimet e viteve 90.
Esht nje kombinim mes disa formave te muzikes elekronike, si ambient, techno dhe house.
Origjina e saj esht nga atmospheric "space music" dhe mendohet te jet kriju nga nje kompozotor gjerman pas viteve 1980.
Disa artist te famshem te ksaj rryme jane TIESTO, Paul Van Dyke, Robert Miles, Infeceted Mashrooms etj.
Ka pas edhe zhvillim ne disa nen-rryma si : classic trance, acid trance, progressive trance, uplifting trance, dream trance, anthem trance, epic trance, PSYCHEDELIC trance etj.

PSYchedelic Trance ka dal me von, diku rreth 1995 ne U.K.
N`fakt kjo rryme i ka frymezimet e para nga psychedelic Rock, grupe si PINK FLOYD, LED ZEPPELIN, THE DOORS, GREATFUL DEAD etj.

Di t`them qe kto jan nder rrymat e vetme jo-rock qe m`terheqin dhe jam e interesume. Jane magjike, po ti shihni atmosferat qe krijohen neper shfaqet e Tiestos mbetesh pa fjale..kto m`cmendin fare Smile

DJ TIESTO (TRANCE)


ASTRIX (PSYTRANCE)http://www.youtube.com/watch?v=sYcMh64Z5Ug&feature=related

shijojini..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:38 pm

s`kam per t`vdek pa e perjetu i gje te till...


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:41 pm

Child In Time shkruajti:
s`kam per t`vdek pa e perjetu i gje te till...


shko te nanje koncert i Tiestos.....dhe kenaqu ne max
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:42 pm

shpresoj vertet t`ja arrij..thnx man Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:45 pm

Child In Time shkruajti:
Trance esht dance elektronik, rryme e zhvilluar ne Gjermani dhe Britani ne fillimet e viteve 90.
Esht nje kombinim mes disa formave te muzikes elekronike, si ambient, techno dhe house.
Origjina e saj esht nga atmospheric "space music" dhe mendohet te jet kriju nga nje kompozotor gjerman pas viteve 1980.
Disa artist te famshem te ksaj rryme jane TIESTO, Paul Van Dyke, Robert Miles, Infeceted Mashrooms etj.
Ka pas edhe zhvillim ne disa nen-rryma si : classic trance, acid trance, progressive trance, uplifting trance, dream trance, anthem trance, epic trance, PSYCHEDELIC trance etj.

PSYchedelic Trance ka dal me von, diku rreth 1995 ne U.K.
N`fakt kjo rryme i ka frymezimet e para nga psychedelic Rock, grupe si PINK FLOYD, LED ZEPPELIN, THE DOORS, GREATFUL DEAD etj.

Di t`them qe kto jan nder rrymat e vetme jo-rock qe m`terheqin dhe jam e interesume. Jane magjike, po ti shihni atmosferat qe krijohen neper shfaqet e Tiestos mbetesh pa fjale..kto m`cmendin fare Smile


shpresoj mos kem naj gabim te kto qe kam shrujt, dj jero mkorrigjo po ashtu :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:54 pm

KJO RRYM ESHT FANTASTIKE NQS DO TE HARROSH GJITHCKA KUR SHKON NE DISCO,TA HEQ TRURIN NE KTO RASTE POR MUA SME PELQEN. SE DI PSE POR NUK ME FAL KENAQESI.
AMA PER TA KERCYER ESHT E PAPARE

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 3:56 pm

kenaqsiiiiii, mfal qe cke me te, mfut bot tjeter... Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 4:02 pm

sme pelqen kjo lloj muzike....sme fal asnje lloj kenaqesie apo emocioni Evil or Very Mad as per te kercy sme pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 4:04 pm

ehh, kjo rrym esh bot m vete, smund ti pelqej tgjithve, ca atmosfereeeee neper koncerte me ueeee drunken Party :rock on:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 4:05 pm

Child In Time shkruajti:
ehh, kjo rrym esh bot m vete, smund ti pelqej tgjithve, ca atmosfereeeee neper koncerte me ueeee drunken Party :rock on:

upci dubci Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 4:06 pm

haha pak a shum..vlersoj faktin qe kjo rryme esht shum larg housit, ka tmerrsisht shuum efekte te tjera qe e bejn shum me tbukur

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 4:08 pm

hot spicy shkruajti:
sme pelqen kjo lloj muzike....sme fal asnje lloj kenaqesie apo emocioni Evil or Very Mad as per te kercy sme pelqen

PER TU KERCYER ESHT E VETMJA QE TE KNAAAQQQ , DUHET TKISHE ARDH VJET TE UNIVERSI MEL TSHIKOJE CA ATMOSFERE KRIJON KJO RRYM. LODHESH DHE PRAP SDO TPUSHOSH KURR

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Apr 11, 2009 6:28 pm

psytrance kam degju ne ca party te mjaftit ne tr !
nuk eshte muzik qe degjohet se e pelqen , por te ben momenti ta pelqesh
ca filozofie qe em doli ajo fjalia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 3:12 pm

shikoni pak sa QR esh DJ TIESTO, i maaaaaaaaaaaaaaaaadh

esh nji pjes me violin, ta heq trunin bounce


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 3:17 pm

uhhh si esht kjo,esht dhe versioni origjinal qe mua ma heq trurin,por nuk esht me upci dupci Razz
dhe kjo te ngrika humorin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 3:19 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uhhh si esht kjo,esht dhe versioni origjinal qe mua ma heq trurin,por nuk esht me upci dupci Razz
dhe kjo te ngrika humorin

normal normal, trance nuk esht upci dupci, esht ulerimeeeeeeeeee aaaaaaaa

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 11:10 pm

u hipnotizova fare tu pa kto_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 11:11 pmueu sa tpapameeeeeeeeeeeeeee

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 11:17 pm

Shocked Shocked Shocked I LOOOOVE THESE PLACES Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat May 09, 2009 11:29 pm

edhe unaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sot kam gjith diten qe ngjoj kshu dhe cmendem tu pa kto, nga qefi i nates se mbremshme..uu sa jam knaq :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sun Jun 14, 2009 11:14 pm

me 6 gusht tiestio ne vlore.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Mon Jun 15, 2009 12:13 am

b*thqiri mutit,na prishi planet,kujtova se do shkonte ndurres Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Jun 20, 2009 2:04 am

plakoo,jam fiksu keq me TALAMASCA,bojn PSY,jan Franceze dhe jan ULERIME

Talamasca esht emer latin qe do te thot "animal mask" dhe gjithashtu esht emri i nji shoqerie dedektivash psikik qe pershrkuhen ne 1 liber te Anne Rice. Dj Lestat i lexon kto libra dhe vendosi ta quaj grupin kshu, ai gjithashtu e quan veten Lestat, sepse esht emri i personazhit kryesor te "The Vampire Chronicle..neper kta libra TALAMASCA perfshinte njerez me FUQINE E MENDJES dhe ja pse veprimtarite e tyre do quhen "MIND CONTROL"

kto tipat kan be 1 album ne 2003 me 12 keng, secila e emrtuar sipas shenjave te horoskopit
mu m`cmeninnnhttp://www.youtube.com/watch?v=kvT34XfjgVc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NB_SiEU7EY4&feature=related

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Sat Jun 20, 2009 2:01 pm

spara degjoj muzike te ketij lloji per tmos thene qe se degjoj faree..por kjo sdote thote qe sdo doja te ihsa prezente ne nje koncert te tipit tiestooo :D :D
anyway ...pamjet jane fiksim....
The Show Pictures, Images and Photos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   Mon Jun 22, 2009 7:32 pm

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaam fareee !
1her ai Tiestoooo !
Eshtt 1sh
Ka qen koh qe e kisha inat por mplq muaji muajit me shum pastaaaj Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: