Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Michael Jackson

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Mon May 18, 2009 6:53 pm

Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

tani e para te gjithe jemi njerez.ngjyra e lekures eshte thjesht nje cipe..ka shume njerez qe jane me ngjyre dhe jane shume te mire,kane bere gjera te medhaja per njerezimin..ajo eshte thjesht lekure..libri nuk shikohet nga kopertina...te keqijat ne bote i kane sjelle te bardhet apo jo????????tani nuk mund te quhesh raccist nqs urren nje njeri per karakterin e tij etj sepse sic ka te zinj ashtu ka edhe te bardhe a me kupto????po kur urren nje te bardhe cfare quhesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Mon May 18, 2009 7:42 pm

dj jero shkruajti:
Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

tani e para te gjithe jemi njerez.ngjyra e lekures eshte thjesht nje cipe..ka shume njerez qe jane me ngjyre dhe jane shume te mire,kane bere gjera te medhaja per njerezimin..ajo eshte thjesht lekure..libri nuk shikohet nga kopertina...te keqijat ne bote i kane sjelle te bardhet apo jo????????tani nuk mund te quhesh raccist nqs urren nje njeri per karakterin e tij etj sepse sic ka te zinj ashtu ka edhe te bardhe a me kupto????po kur urren nje te bardhe cfare quhesh?

aa dhe njerezt me ngjyre urrejn te bardhet.
nje shoqe qe sapo esht kthyer nga usa me tha: vetem nje dit shko ne shkollat e mesme te L.A dhe do kuptosh se c'esht racizm. une dhe te bardhet e tjer tha,ndjeheshim shum posht ne krahasim me te znjt,paragjykoheshim,rriheshim etj etj sepse nuk na duronin dot.
nejse kjo vjen per shkak te asajt qe ka ndodhur hstorksht me njerezit me ngjyre, esht futur ne deje instikti ''vetmbrojtes''.
shkurt mhb racsmi duhet te zhduket si fenomen.
na mori n'qaf dhe poor michael No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Mon May 18, 2009 8:47 pm

u be kjo tema si tema racizmi.... Laughing Laughing Laughing
nejse i miss michael i really miss him.....kohet e fundit i degjoj shume kenget e tij dhe e adhuroj
eshte shum fantastik dhe mbi te gjitha unik cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Mon May 18, 2009 8:48 pm

kot nuk quhet mreti i popit ai me pelqen dhe mua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Mon May 18, 2009 10:49 pm

hot spicy shkruajti:
u be kjo tema si tema racizmi.... Laughing Laughing Laughing
nejse i miss michael i really miss him.....kohet e fundit i degjoj shume kenget e tij dhe e adhuroj
eshte shum fantastik dhe mbi te gjitha unik cheers

pse me perpara te vinte te takonte ty??? Laughing
ne tv. akoma transmetohen kenget e tij, me shum po degjon tani qe ke youtube besoj se me par...pse te miss ty ai????
apo ka ndodh naj gje dhe se di un????? Surprised Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Fri Jun 26, 2009 11:05 am

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
un dora vet Neutral

ne fakt te tere jemi nga pak racist...

vec ndaj serbeve se dallim midis njerezve te bardhe dhe atyre me ngjyre aspak, perkundrazi I LUV NIGGAS I love you :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   Sat Jul 25, 2009 2:25 am

i pa arritshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Michael Jackson   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Michael Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: