Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 barsaletaaaaaaa!!!!!!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:08 pm

pse bjen uji?
pse jri esht i ftoht ne mjes?
ca ben nje gomar ne diell?
kush esht kulmi i paturpsis?
kush esht kulmi i kursimit?

gjeji kto!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:08 pm

Njehere nje polic rrugor ne Tirane, ndalon nje makine te Hasit dhe i kerkon dokumentat.
Shoferi ja jep te gjitha, polici i kontrollon dhe gjithcka ishte ne rregull, por donte ti merrte 500 lekshin, dhe shiko makinen andej shiko ketej, hic, kur i vene syte tek targa shikon HS 3457A.
Gjobe 5000 leke i thote i revoltuar polici, ju shkodranet gjithmone per te ngateruar e keni mendjen pse e ke kthyer targen mbrapsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:09 pm

1-NUK E DI
2 ME DUKET SE S'KA PAS ME CA TE MBULOHET
3-I BEN HIJE TOKES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:11 pm

Nje bjonde kthehet ne mengjes ne shtepi dhe e jema i thote -eshte koha te gjesh nje burr bjondja i pergjigjet -do te doje edhe un te gjeja nje burr... por burrin e kujt te gjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:13 pm

pse bjen uji?---se ska shkall
pse ajri esht i ftoht ne mjes?--se ka nejt gjith naten jasht
ca ben nje gomar ne diell?--ket e gjete
kush esht kulmi i paturpsis?--ti besh kaken nje personi te dera dhe kur te hapi ai deren ti thuash ke nje leter higjenike?
kush esht kulmi i kursimit?---kur xixellonja hecen me drita fik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:13 pm

HAHAHHAHA
GJENI KTO CA DO TE THOTE:::::
LB
EL
TRP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:14 pm

Nje femij pyet gjyshin o gjysh me trego ndonje ndodhi nga lufta mir i thot gjyshi ishim njher 16 partizan brenda ne nje bodrum dhe na rethuan gjermanet dhe na nxoren prpara shtepis dhe 8 nga ne i pushkatuan dhe 8 i perdhunuan e pjyet cuni po ty o gjyshi te pushkatuan a po te perdhunuan mua me pushkatuan ia kthen gjyshi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:19 pm

I GJEN DOT NJERI??????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:24 pm

un jo
thuji
Pse femra eshte djall Dime qe femra duan kohe dhe para:femra=kohe x para. Por dime qe koha eshte flori, pra koha eshte para:femra=para x para , pra femra = para2{para ne katror}. Por paraja eshte rrenja e cdo djallezie:femra=djall{ne rrenje katrore}{ne katror} .I thjeshtojme dhe del femra=djall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:35 pm

LB-LAJ BYCEN
EL-E LAVA
TRP-TR*P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:36 pm

smart devil shkruajti:
LB-LAJ BYCEN
EL-E LAVA
TRP-TR*P
muuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhahahahahhaahhhahhuhiyhuhiyhauhiuahuaiayha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:38 pm

TE PELQI????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:48 pm

hahahhaha yeah
ca dmth V.M.L.N
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:52 pm

Shkenctaret me te medhej te botes tentuan te kryejne experimentin me te pamundur. 1neuron te rritur ne trurin e nje femre e vendosen ne trurin e nje mashkulli. Dita e pare . Neuroni zgjohet dhe e gjen veten ne nje vend te erret .Qetesi absolute .I trembur dhe me ze te mbytur pyet -A ka njeri ketu? Askush nuk pergjigjet -A ka njeri ketu ? Perseri asnje pergjigje . Pasi i ra kryq e terthor gjithe trurit se mos gjente ndokend i deshperuar u ul dhe filloi te qante. Kur papritur degjohet nje ze.Pse po qan? I habitur dhe i gezuar neuroni ngre koken .Sa i lumtur jam qe me ne fund gjeta dike Isha kaq i deshperuar dhe mendova se do ta kaloja pjesen tjeter te jetes i vetmuar.Oh po mos u merzit. - ia pret tjetri .Ne jemi shume dhe shkojme shume mire me njeri-tjetrin. Si jeni shume ? Une nuk po shoh asnje.Oh po ketu lart keshtu eshte gjithmone Ne jemi poshte se ka feste tek "pizelo" (ITALISHT) .Une u ngjita lart vetem te marr 2 birra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 2:56 pm

hahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 4:15 pm

esht pak a shum e vertet Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 4:38 pm

shkova ne pazar bleva nje gomar , gomari pordhi makina ngordhi

ja futa kot e shpika tani lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Tue Aug 05, 2008 7:12 pm

SupergirL shkruajti:
shkova ne pazar bleva nje gomar , gomari pordhi makina ngordhi

ja futa kot e shpika tani lol!
:duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 8:56 am

bravo supergirl qeke e squt nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 11:03 am

RioT shkruajti:
Shkenctaret me te medhej te botes tentuan te kryejne experimentin me te pamundur. 1neuron te rritur ne trurin e nje femre e vendosen ne trurin e nje mashkulli. Dita e pare . Neuroni zgjohet dhe e gjen veten ne nje vend te erret .Qetesi absolute .I trembur dhe me ze te mbytur pyet -A ka njeri ketu? Askush nuk pergjigjet -A ka njeri ketu ? Perseri asnje pergjigje . Pasi i ra kryq e terthor gjithe trurit se mos gjente ndokend i deshperuar u ul dhe filloi te qante. Kur papritur degjohet nje ze.Pse po qan? I habitur dhe i gezuar neuroni ngre koken .Sa i lumtur jam qe me ne fund gjeta dike Isha kaq i deshperuar dhe mendova se do ta kaloja pjesen tjeter te jetes i vetmuar.Oh po mos u merzit. - ia pret tjetri .Ne jemi shume dhe shkojme shume mire me njeri-tjetrin. Si jeni shume ? Une nuk po shoh asnje.Oh po ketu lart keshtu eshte gjithmone Ne jemi poshte se ka feste tek "pizelo" (ITALISHT) .Une u ngjita lart vetem te marr 2 birra.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kjo nuk eshte e vertete per te gjithe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 11:06 am

Tarjaholic shkruajti:
RioT shkruajti:
Shkenctaret me te medhej te botes tentuan te kryejne experimentin me te pamundur. 1neuron te rritur ne trurin e nje femre e vendosen ne trurin e nje mashkulli. Dita e pare . Neuroni zgjohet dhe e gjen veten ne nje vend te erret .Qetesi absolute .I trembur dhe me ze te mbytur pyet -A ka njeri ketu? Askush nuk pergjigjet -A ka njeri ketu ? Perseri asnje pergjigje . Pasi i ra kryq e terthor gjithe trurit se mos gjente ndokend i deshperuar u ul dhe filloi te qante. Kur papritur degjohet nje ze.Pse po qan? I habitur dhe i gezuar neuroni ngre koken .Sa i lumtur jam qe me ne fund gjeta dike Isha kaq i deshperuar dhe mendova se do ta kaloja pjesen tjeter te jetes i vetmuar.Oh po mos u merzit. - ia pret tjetri .Ne jemi shume dhe shkojme shume mire me njeri-tjetrin. Si jeni shume ? Une nuk po shoh asnje.Oh po ketu lart keshtu eshte gjithmone Ne jemi poshte se ka feste tek "pizelo" (ITALISHT) .Une u ngjita lart vetem te marr 2 birra.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kjo nuk eshte e vertete per te gjithe...


EDHE MUND TE JETE Shif ky Shif ky Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 12:48 pm

hahahaahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 1:32 pm

iken 1 her lepuri me 1 lokal ku ari ishte banakier dhe i thot::
o ari ke drog???
jo i thot ariu s'kam
diten tjeter lepuri iken prap. dhe i thot:: o ari a ke pak drog??
ariu i nxehur i thot:- po ik pra se skam ta thash 1 her
diten tjeter prap lepuri:-o ari ke icik drog???
ariu i nxefur:-e kam pse ca doje ti
lepuri nxjerr pistoleten dhe thot:-----ndal antidroga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 1:38 pm

4 police rrezikojne te mbyten ne liqenin e ohrit
u fiket motorskafi dhe zbresin per ta shtyre


nje polic telefonon dok.
shpejt doktor shefi ka gelltitur stilolapsin
mir po vij tani po ju ca po beni nderkohe
s'ka gja po perdorim laps
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   Wed Aug 06, 2008 1:39 pm

hahhahahah

iken nje mi ne lokal dhe i thot o ari o budalla mjep nje birr
edhe te nesermen iken ne lokal miu dhe thot po te njejten gje: o ari o idiot me jep 1 birr
ariu e kap edhe i thot: do marr nje gozhd edhe nje cekic dhe do te te var aty te muri..
iken pas ca ditesh miu te lokali dhe i thot ariut: o ari me tha mami ke nje cekic?
jo i thot ariu
po nje gozh ke ti se po e kerkon mami?
jo skam
O ari o budalla me jep nje birr!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: barsaletaaaaaaa!!!!!!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
barsaletaaaaaaa!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: