Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 thenie per jeten dhe vdekjen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sun Nov 30, 2008 12:19 am

jeta esht nje fushe e bukur me gjemba ku ne duhet te ecim kembezbathur.....
vdekja esht motra e vogel e jetes dhe lujne te dyja me lodren e quajtur "njeri"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Dec 02, 2008 12:41 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
1. Kam lindur duke qare kur te gjithe qeshnin. Do te vdes duke qeshur kur te gjithe do qajne!

2. Bej qe jeta jote te jete nje enderr por mos lejo qe endrra te behet jeta jote!

3. Jeta me dhuroi tre zgjidhje: seks, droge, dhe vdekje. Une zgjodha 2 te parat; e treta me zgjodhi mua.

4. Dielli qe perendon te prek ne shpirt vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite.

5. Mos jeto me friken e vdekjes por vdis me gezimin se ke jetuar.

6. Me mire te humbasesh nje cast te jetes sesa jeten ne nje cast.

7. Ne nuk jemi ata qe jemi por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne.

8. Derisa ngjyra e lekures do te jete me rendesishme sesa ngjyra e syve, do te kete lufte.

9. Me mire nje fund i deshperuar sesa nje deshperim pa fund.

10. Te lindesh e pastaj te vdesesh. Ky eshte absurditeti i jetes. -
Pėr Vdekjen, Trishtimin dhe Hidhėrimet e Dashurisė...

11. Prapa ēdo loje ekziston ideali i vdekjes.

12.tė gjithė kerkojne njė mik, por asnje nuk provon tė behet i tille.

13. Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ose dielli je ti, ose ke vdekur.

14. Perse nuk na lejojne tė dashurojme ...X vjeē kur mund tė vdesim ne ēdo moshe?!

15. Nuk ju kerkova une tė me lindni, ndaj me lini tė jetoj. -

16. Dikush pret shiun pėr tė mos qare vetem. -

17. Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote ėshtė e trishtuar, sepse me i trishtuar se njė buzeqeshje ėshtė trishtimi qe nuk buzeqesh kurre. -

18. Jeta ėshtė veē njė enderr ne rrugen e vdekjes

19. Uroj qe kur tė vdes tė shkoj ne parajse, sepse ferrin e jetova kėtu. -

20. Dashuria ėshtė gezimi i qenies 2, tmerri qe mbetesh 1, frika qe behesh 3. -

21. Nese juve ju mugon dikush ne bote, pėr mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL!

22. Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje njė person qe jeton pėr buzeqeshjen tende. -
VDEKJE TE ADHUROJ.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sat Dec 06, 2008 9:07 pm

Njerezit e ditur nuk janė gjithmonė te heshtur, por ata dinė momentin kur duhet te heshtin.

Bukuri. S'ka rėndėsi ėshtė dakort me te kundėrtėn e kėsaj. Por ēfare na jep e kundėrta ?

Njė mohim i njė fjalie te perbere e mohon kėtė fjali ne pjeset perberese te saj. Dhe ja ēfare del
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sat Dec 06, 2008 9:12 pm

humbja e kohes eshte me e keqe se sa vdekja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sat Dec 06, 2008 9:17 pm

asgje nuk esht absolute ne kete jete pervec relatives qe esht absolute
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sat Dec 06, 2008 9:28 pm

Jeta ėshtė vuajtje, shkaku i vuajtjeve ėshtė dėshira pėr jetė, pėr t'u liruar nga vuajtjet duhet liruar nga emocionet dhe dėshira pėr jetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Dec 09, 2008 9:54 pm

# Sot do ta rris vlerėn time qindra here!
# Suksesi ėshtė i mundshėm me pėrkrahjen e shumicės.... kemi inovator tė pavarur.
# Suksesi nė sjelljen me njerėz bazohet nė gatishmėrinė e tė kuptuarit tė mendimeve tė tyre.
# Suksesi nuk kėrkon kurrfarė arsyetimi dėshtimin nuk e arsyeton kurrfarė alibie - N.Hill
# Suksesin e mbėrrijnė vetėm ata qė mendojnė pėr suksesin e mundshėm.
# Tė paditurin ėshtė e pa mundur ta bindesh me fakte.
# Tė gjitha mendimet qė janė tė emocionalizuara /tė mbushura me emocion / dhe tė shoqėruara me besim, fillojnė menjėherė tė shndėrrohen ne ekuivalentin e tyre fizik.
# Tė krijosh plane dhe tė dėshtosh nė realizimin e tyre ėshtė njėsoj sikur tė kesh harta nė vend tė territoreve.
# Tėrė ajo qė mund tė paramendohet e tė besohet nga mendja e njeriut, mund edhe tė realizohet.
# Tomas A. Edison kishte tre muaj "shkollė" por atij nuk i mungonte arsimimi dhe nuk vdiq i varfėr.
# Tre hapa pėr mėsim gjatė tėrė jetės: i pari leximi se paku tri orė nė ditė, hapi dytė dėgjimi i radios nė veturė, i treti ndjekja e ēdo kursi a seminari...
# Tregojuni njerėzve se besoni nė aftėsit e tyre. Ata do tė mundohen ta arsyetojnė besimin tuaj.
# Tregoni interesim tė sinqertė pėr tė afėrmit.
# Trimėria pas luftės dhe menēuria pas kuvendit nuk kanė vlerė – popullore
# Truri i njeriut mund tė krahasohet me baterinė elektrike.
Grupi i truarve harmonikisht tė lidhur do tė ofrojė shumė mė tepėr energji mendore se sa njė tru ashtu sikur grupi i baterive qė do tė ofrojė mė shumė energji se sa njė bateri.
# Udhėheqėsit nėse dinė se ē'donė, atė zakonisht edhe e arrijnė, por domosdo duhet t'i kenė parasysh kėto principe: dėshirėn e zjarrtė, vendimin, besimin, qėndrueshmėrinė, bėrthamėn kreative, dhe planifikimin e organizuar. - N.H.
# Udhėheqja ėshtė aftėsi e tėrheqjes sė pėrkrahėsve dhe tė pasardhėsve. - John Maxwell
# Udhėheqja ėshtė aftėsi pėr zgjidhjen e problemit. – Barbara Walters
# Ujėrat e qeta janė shumė mė tė thella, tė rrėmbyeshme janė ato tė cektat....
# Unė duhet ta humbas veten nė punė, sepse do tė tretem nga dėshpėrimi... Terapia e punės nė vend tė ilaēeve pėr tė mposhtur shqetėsimin...
# Vėmendja enėrgjizon , kurse qėllimi transformon. Ēfarė do qoftė qė i kushtoni vėmendje, ajo do tė rritet mė fuqishėm dhe e kundėrta. D. Chopra
Forca e padukshme njeriut ėshtė e pakufishme, mirė e organizuar qė mundet tė realizojė ēdo gjė qė dėshiron..
# Vendosni se ēfarė saktėsisht dėshironi. nuk mund ta qėlloni cakun nėse nuk e shihni.
# Vere nė grep atė ushqim qė i pėrgjigjet shijes se peshkut.
# Vetėdija ėshtė kamerė, ndėrsa ndėrdija ėshtė shiriti i filmit ku regjistrohet pamja. - Xhozef Morfi - Forca e ndėrdijes
# Vetėdija, e cila mbizotėrohet nga emocione pozitive, bėhet strehim i pėrshtatshėm pėr gjendjen e vetėdijes tė njohur si besim. Vetėdija e tillė, sipas vullnetit tė lirė, mund t'i jap mendjes se ndėrdijeshme udhėzime tė cilat ajo do t'i pranojė dhe sipas tyre do tė veprojė. N.Hill
# Zgjojeni nė njeriun ndjenjėn se ideja ėshtė e tij.
# "Mos i pėrfill mendimet e tė tjerėve, pėrderisa zemra tė thotė se je duke bėrė mirė" - motra e Rusveltit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 29
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Feb 24, 2009 2:19 am

Jeta eshte shenje e vdekjes kjo vje nga sOnatica
Mbyllet nje port tjerat hapen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Sat Jun 13, 2009 10:03 am

jeten e ke vetem 1 here.
vdekja eshte k**v.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 01, 2009 1:09 pm

mund te me sqaroni nje gje???
ketu do shkruajme thenie qe kemi bere ne vet apo qe i marrim jo ne internet jo neper libra pra te autoreve te tjere?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 01, 2009 1:10 pm

te te gjitha llojeve nqs keni nxjerr nga jeta juaj mesime mund ti postoni ktu ose te marra nga int nga njerez te medhenj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 01, 2009 1:11 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
te te gjitha llojeve nqs keni nxjerr nga jeta juaj mesime mund ti postoni ktu ose te marra nga int nga njerez te medhenj

aha ok flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 01, 2009 1:14 pm

vdekja_eshte_mundesi cun i mir Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 01, 2009 2:55 pm

nuk e di nese jeta esht me e madhe se vdekja,por di qe dashuria esht me e madhe se te dyja bashk.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Mon Jul 06, 2009 1:59 pm

jeta me endrra eshte si vesa qe iken dhe shuhet me mengjesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 12:35 pm

vjen nje moment ne jet kur nuk te ngelet per te ber gje tjeter vecse te ndjekesh rrugen e njejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 26
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 2:03 pm

unw po vdiqa ka per t me ngel hatri keq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 2:05 pm

hahahahaahahahahhahahahahaaahaahaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 26
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 2:06 pm

per kok time po
nuk ka gje per te qesh esht tragjikisht e dhimbshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 2:07 pm

huhauhauahuahauhauahuahauhauahuahauhauahuahauahuahauhauauahuaauahauahuahuaha

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
James Blunt
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Mosha : 26
Vendndodhja : Drumming
Piket : 30
Data e regjistrimit : 06/07/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Tue Jul 07, 2009 2:09 pm

Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bora
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 23
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Wed Jul 08, 2009 4:45 pm

MOS JETO ME FRIKEN E VDEKJES POR VDIS ME GEZIMIN QE KE JETUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Thu Jul 23, 2009 9:36 pm

Vdekja eshte nje nga ato pak gjera qe behet aq lehtesisht edhe duke qendruar shtrire. Ndryshimi midis seksit dhe vdekjes eshte se vdekja behet vetem,dhe asnje nuk do qeshi me ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Thu Jul 23, 2009 9:39 pm

e kam ne firm Arrow

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   Mon Aug 03, 2009 6:44 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Vdekja eshte nje nga ato pak gjera qe behet aq lehtesisht edhe duke qendruar shtrire. Ndryshimi midis seksit dhe vdekjes eshte se vdekja behet vetem,dhe asnje nuk do qeshi me ty.
dhe jo vetem kaq
vdekja eshte e hidhur
vdekja eshte mizore
vdekja eshte pffff.....e tmerrshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: thenie per jeten dhe vdekjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
thenie per jeten dhe vdekjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: