Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Wed Jun 24, 2009 3:35 pm

alien

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Wed Jun 24, 2009 3:42 pm

t'behem e padukshme

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Wed Jun 24, 2009 3:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
t'behem e padukshme

kjo sesht me 1 'superfuqi' xhen,kam ngju i dokumentar te digitalbi dhe esht shpikur manteli qe tben te padukshem :D


un kam dash perher dhe du akoma te thyej nocionin kohe, te fluturooj dhe tkem fuqine e mendjes dhe te shpirtit..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Wed Jun 24, 2009 3:49 pm

te jem e vogel fareeeeeeeeeeeeee dhe ndoshta e padukshme qe te ruaj ca bejne ropt qe me interesojne Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klasial
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 24
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Thu Jun 25, 2009 11:50 pm

te jem e padukshme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Thu Jun 25, 2009 11:55 pm

te dija ca letrash kan te tjeret kur luaj poker lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 2:48 am

tani dua tkem fuqine te ndal vdekjen mbi robt qe dua Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 6:46 am

Child In Time shkruajti:
tani dua tkem fuqine te ndal vdekjen mbi robt qe dua Sad

me 2....

imagjino pak kur tvdesi ndo1 artist tjeter....aaaaaaaaaa moosss Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 2:56 pm

Gjithmone kam pasur qef te fluturoj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 2:59 pm

te behem e padukshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 3:01 pm

Nightmare shkruajti:
te behem e padukshme

Po ti e ke kete superfuqi! E Papame je. :D

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 3:05 pm

te jem e pavdekshme
dhe jo vetem une
edhe dikush tj Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 4:15 pm

te fluturoj dhe te kem fuqine e mendjes :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 4:15 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Nightmare shkruajti:
te behem e padukshme

Po ti e ke kete superfuqi! E Papame je. :D
si kshu? scratch se dikam un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Fri Jun 26, 2009 4:18 pm

nese e keni parasush eshte nje superfuqi qe nee i afrohet nje person me fuqi i zhduken aftesite e vecanta.
khu qe kthehet ne nje person normal, me personat normal di se si te merrem me pas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Sun Jun 28, 2009 5:26 pm

te isha si goku me superfuqite e tij....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Sun Jun 28, 2009 5:38 pm

more paske pretendime ti,i dashke tgjith Razz ne po themi vetem 1.lol

un e deshiroj perdit fuqine e mendjes pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 1:32 pm

ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 1:51 pm

hot spicy shkruajti:
ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit


e njejta gje dhe per muaaaa Crying or Very sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
SiNdI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Mosha : 23
Vendndodhja : ne planetin e tokes
Piket : 144
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 1:54 pm

rapper_girl shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit


e njejta gje dhe per muaaaa Crying or Very sad Sad

Mad e kunderta imeee
un michaelin e pelqeja shuuuuuum dhe do te jetoj me kujtimin qe ai eshte gjalle dhe sdo te doja ta shihja te varrosur Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 2:03 pm

SiNdI shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit


e njejta gje dhe per muaaaa Crying or Very sad Sad

Mad e kunderta imeee
un michaelin e pelqeja shuuuuuum dhe do te jetoj me kujtimin qe ai eshte gjalle dhe sdo te doja ta shihja te varrosur Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

sindi te kuptoj sh mir kuklla madje dhe un e kam sh tveshtire ta besoj vdekjen e tij Sad Sad Sad Sad po ca te bej qe ajo qe ka ndodh ka ndodh, gje qe me lendon jashtmase shuuuuuuum, aq shum sa vec qaj epr te Sad Sad poor sic e kam thene disa here HE'S STILL ALIIIIVEEE...GJITHMON NE ZMR DHE MENDJET E CDOKUJT I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
SiNdI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Mosha : 23
Vendndodhja : ne planetin e tokes
Piket : 144
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 2:05 pm

rapper_girl shkruajti:
SiNdI shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit


e njejta gje dhe per muaaaa Crying or Very sad Sad

Mad e kunderta imeee
un michaelin e pelqeja shuuuuuum dhe do te jetoj me kujtimin qe ai eshte gjalle dhe sdo te doja ta shihja te varrosur Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

sindi te kuptoj sh mir kuklla madje dhe un e kam sh tveshtire ta besoj vdekjen e tij Sad Sad Sad Sad po ca te bej qe ajo qe ka ndodh ka ndodh, gje qe me lendon jashtmase shuuuuuuum, aq shum sa vec qaj epr te Sad Sad poor sic e kam thene disa here HE'S STILL ALIIIIVEEE...GJITHMON NE ZMR DHE MENDJET E CDOKUJT I love you


eh edhe un si ty ndjehem dhe jam akoma me e merzitur kur mendoj qe nuk e pashe vec nje here live Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Mon Jul 06, 2009 2:07 pm

SiNdI shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
SiNdI shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hot spicy shkruajti:
ne keto omente te fluturoj per tpa nga lart funeralin e michaelit


e njejta gje dhe per muaaaa Crying or Very sad Sad

Mad e kunderta imeee
un michaelin e pelqeja shuuuuuum dhe do te jetoj me kujtimin qe ai eshte gjalle dhe sdo te doja ta shihja te varrosur Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

sindi te kuptoj sh mir kuklla madje dhe un e kam sh tveshtire ta besoj vdekjen e tij Sad Sad Sad Sad po ca te bej qe ajo qe ka ndodh ka ndodh, gje qe me lendon jashtmase shuuuuuuum, aq shum sa vec qaj epr te Sad Sad poor sic e kam thene disa here HE'S STILL ALIIIIVEEE...GJITHMON NE ZMR DHE MENDJET E CDOKUJT I love you


eh edhe un si ty ndjehem dhe jam akoma me e merzitur kur mendoj qe nuk e pashe vec nje here live Crying or Very sad

ehhh ca tbejm qe skemi mundsi, fat m*i Mad Mad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   Wed Aug 05, 2009 9:11 am

te ringjallja njerezit qe dua Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nqs ndo1her keni dashur 1 super fuqi,cila ka qen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: