Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 VDES MICHAEL JACKSON :'(

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:17 pm

ideja esh q tgjith e dinin q ai ishte trecerek vdek e cerek gjalle dhe sesh kujtu njeri fans apo ku di un me i bo suport duke ia dit ditet e numurume...po ja kshu esh,mas vdekjes kujtohen tgjith..ai per mu esh i pavdekshem , ka lene shume per veshet dhe zemrat e njerzve kudo nbot Smile le te prehet ne paqe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:20 pm

the man that loves shkruajti:
kur je nje person vip si ai nuk ke me jete personale sepse gjate gjith kohes ke paparacet nga mbrapa.
pastaj ai eshte mendimi im.
mu ashtu me duket ty pse te djeg.e ke pas kushuri ti ????


ne jeten e kaluar kur isha zezake po Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:20 pm

Enny-Art shkruajti:
ideja esh q tgjith e dinin q ai ishte trecerek vdek e cerek gjalle dhe sesh kujtu njeri fans apo ku di un me i bo suport duke ia dit ditet e numurume...po ja kshu esh,mas vdekjes kujtohen tgjith..ai per mu esh i pavdekshem , ka lene shume per veshet dhe zemrat e njerzve kudo nbot Smile le te prehet ne paqe !

shume e drejte kjo qe thote enny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:21 pm

ne fakt nuk ishte per ty por ishte per ate siper teje kur bera ate postimin.
ty ta ktheva pergjigjen me pas
per lacunen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:27 pm

nqs e ke pas me mua po te them qe nuk me djeg dhe as kusheri nuk e kam pas por thjesht po e mbroj ate dhe me vjen inat pse ka njerez jo inteligjent le ta themi(se nuk dua te ofendoj njeri ) qe nuk dine ta vlersojne
pastaj per sa i perket jetes personale thash dhe do e them nuk kemi pse ti paragjykojme njerzit ,, si do te vinte ty po te te paragjykonin per jeten tende personale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:29 pm

ej cdo rob ka tmirat e tkqijat e veta , ska perfekt..michael ama ishte shum i mir n artin e vete dhe as jeta personale a ku di un (gjona q sme interesojn) smund t hedhin pluhur mbi krijimtarin e tij unike e t pavdekshme !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:53 pm

SupergirL shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

avash avash ju ,,ca ju duhet juve me jeten e tij personal
ik ere sdini ti vlersoni njerzit pfff
njs ka plot njerez inteligjent qe e vlersojne
ca flet ri vet e pra e ka fajn qe don me u kthy ne goc gjona qe sbohen Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 4:53 pm

SupergirL shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

avash avash ju ,,ca ju duhet juve me jeten e tij personal
ik ere sdini ti vlersoni njerzit pfff
njs ka plot njerez inteligjent qe e vlersojne
ca flet ri vet e pra e ka fajn qe don me u kthy ne goc gjona qe sbohen Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 5:23 pm

the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

e ksuh te tha ty qe ishte pedofil ai????????dihet qe nqs arrin majat fillojne thashethemet..nuk ishte e vertete.ai doli i pafajshem....bota humbi nje njeri te madh qe dha nje kontrupbut shume te madh ne boten e muzikes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 5:31 pm

"It's so sad and shocking," said former Beatle Paul McCartney. "I feel privileged to have hung out and worked with Michael. He was a massively talented boy man with a gentle soul. His music will be remembered forever." Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 5:34 pm

dj jero shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

e ksuh te tha ty qe ishte pedofil ai????????dihet qe nqs arrin majat fillojne thashethemet..nuk ishte e vertete.ai doli i pafajshem....bota humbi nje njeri te madh qe dha nje kontrupbut shume te madh ne boten e muzikes
po boll re ti.
nuk ishe pedofil thot.pastj kush te tha ty qe ai doli i pafajshem???
ai muzikes i ka dhan edhe ishte kengtar dhe showman i madh por vetem se ishte pak si i vdek.
kishte be aq shum operacione duke nis nga dita qe iu shkrep ne mendje te behej i bardhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 5:53 pm

the man that loves shkruajti:
dj jero shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

e ksuh te tha ty qe ishte pedofil ai????????dihet qe nqs arrin majat fillojne thashethemet..nuk ishte e vertete.ai doli i pafajshem....bota humbi nje njeri te madh qe dha nje kontrupbut shume te madh ne boten e muzikes
po boll re ti.
nuk ishe pedofil thot.pastj kush te tha ty qe ai doli i pafajshem???
ai muzikes i ka dhan edhe ishte kengtar dhe showman i madh por vetem se ishte pak si i vdek.
kishte be aq shum operacione duke nis nga dita qe iu shkrep ne mendje te behej i bardhe.

vetem si i vdek sishte ai se ishte nje nga kengetaret me energjike qe ka pare skena.....ai doli i pafajshem e dhane te tere televizionet keshtu qe here tjeter infomaohu mire pastaj hajde fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 5:59 pm

sa kot ja fusni, i keni pa levizjet e atij e, pse jeni kaq siperfaqsor o njerez
ai i dha muzikes kaq shum..vetem albumi THRILLER 104 mije milion kopje dhe me i shituri ne historine e muzikes,plus ka qen maje klasifikimeve per me shum se 30 jave

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:00 pm

po ik re do me tregosh ti mu ishte apo nuk ishte pedofil ai.
KA QENE nje nder kengtaret me energjik.
nejse se nuk du te acarohem me ty.
VK
jo per ty lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:01 pm

po e degjoj tani kengen earth song.me rrenqeth mishin Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:02 pm

deri tani po diskutohet se vdekja e tij eshte teper misterioze dhe e papritur ashtu si e elvis preslyt Sad Sad Sad jackson jetoi si mbret por vdiq ne dyshime Sad
Jackson lived like king but died awash in debt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:39 pm

shikojeni cik ket Smile


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:42 pm

Nuk ka vdeeeeeeeeeeeeeeeek :@
esh gjall Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:46 pm

hahaahhahahahaahahaha une zerin sja degjoj dot dreqin por vidio qeka e papare Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 6:46 pm

dj jero shkruajti:
the man that loves shkruajti:
dj jero shkruajti:
the man that loves shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
ee sa e vrasin menjen keto mor ejjj mir mi ti bohet atij pleres pederastit se ngeli duke fry bozet duke heq vetllat si femer pfff
nje pedofil me pak

e ksuh te tha ty qe ishte pedofil ai????????dihet qe nqs arrin majat fillojne thashethemet..nuk ishte e vertete.ai doli i pafajshem....bota humbi nje njeri te madh qe dha nje kontrupbut shume te madh ne boten e muzikes
po boll re ti.
nuk ishe pedofil thot.pastj kush te tha ty qe ai doli i pafajshem???
ai muzikes i ka dhan edhe ishte kengtar dhe showman i madh por vetem se ishte pak si i vdek.
kishte be aq shum operacione duke nis nga dita qe iu shkrep ne mendje te behej i bardhe.

vetem si i vdek sishte ai se ishte nje nga kengetaret me energjike qe ka pare skena.....ai doli i pafajshem e dhane te tere televizionet keshtu qe here tjeter infomaohu mire pastaj hajde fol
pederast ishte edhe me gjith shpirt e them Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 7:30 pm

e keni kan cik iden e fjales "pederast"? jo mduket

ai ka qen 2 her i martuar (madje martesen e pare me gocen e Elvis Presley, dhe ka 3 femije.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 7:32 pm

kush do mthot,femijet e michaelit pse ishin shum shum te bardh dhe jo mulat?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 7:43 pm

se o martu me tbardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 7:44 pm

mund te dilnin mulat jo aq te bardh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   Fri Jun 26, 2009 7:45 pm

hajt mo varja se kishim ne ne dor kur dolen.... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VDES MICHAEL JACKSON :'(   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VDES MICHAEL JACKSON :'(
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: