Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 9:35 pm

gjithkush nga ne ka gjyshe apo gjysh ne shtepi,ose te pakten e ka provuar dashurine e tyre.eshte madheshtore,e pafundme e sinqerte e pa shterueshme
ajo gjithmon deshiron per nipin apo mbesen e saj ta shikoje nje her nuse,por sa keq esht kur endrra i pritet ne mes Sad pa shijuar qofte dhe nje dit te vetma pran mbeses se saj te dashur bashke me deshiren e saj per ta par nje her me vello Sad nuk ka gje me te keqe kur nuk mund te realizosh nje amanet esht e tmerrshme
gjyshja e saj nuk e realizoi dot endrren per dasmen e mbeses se vet


Pengu i jetes sime, mundimi yt,
O nene e bukur dhe fisnike,
Shpesh mendoja, sikur te konkuroje per Miss,
Kuroren do kishje marre, si symbol i bukurise.
Por, ah deshirat e dhunuara,
Ngelen relike mbi shpine te kohes
Vitet dhe rrudhat s’mund t’I kthejme mbrapa,
Jeto vitet, si art falje, pa iu trembur botes.

kto vargje jan per gjyshen e shpitit tim qe per fat te keq u nda nga jeta

edhe nje gje te fundit,duaji njerzit qe keni pran,se po i mposhti vdekja...

per gjyshen me te mir ne bot,per mbesen e saj te mrekullueshme melisen

i perjetshtem qofte kujtimi i saj


p.s ju lutem mos e mbyllni kte tem please
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 9:38 pm

uhh po me vjen shum keq per ndarjen nga jeta te gjyshes se melit...nuk e prisja tthem drejten Crying or Very sad
jo nuk do e mbyll kte kete

dhe une i uroj ngushellimet e mia melit
do e marr ne tel neser Crying or Very sad Sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 9:40 pm

ngushellime melisa Crying or Very sad Crying or Very sad dhe behu shum e forte Crying or Very sad Crying or Very sad
fjalet e shumta jan te teperta ne te tilla raste Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 9:41 pm

esht me verte shum e dhimbshme te ndahet nga jeta nje njeri shum i dashur,uuff e tmerrshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 10:02 pm

ngushellime meli
me vjen me te vertet shume keq
behu e forte
te kam shume xhan te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Jul 27, 2009 10:02 pm

tani e pash un ket.. me vjen me te vertet shum keq.. ngushellime melit..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...Edituar pėr herė tė fundit nga H_boy354 nė Mon Jul 27, 2009 10:15 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Tue Jul 28, 2009 2:15 pm

Me kete poezi pershendes shpirtin tim, qe dje ka perjetuar humbjen e gjyshes se se saj. I dergoj ngushellimet e mia dhe i uroj sa me shume gezime dhe lumturi te kete ne jeten e saj.te dua shum zemra ime

GJYSHES

Ishte seē na ishte nė njė kohė...!
Kėshtu i nisje pėrrallat, gjyshja ime
dhe unė me ėndje zhytesha nė to
e rendja bashkė me ty nėpėr rrėfime.

Ti mė tregoje, e ėmbla gjyshja ime,
plot historira trimash atdhetarė…
Me magjepsje me kenget dhe shkrimet…,
pastaj pėr ēesmat qė pikonin ar…

E mengadalė, plot pėrkėdheli,
dorėn e plakur mė vije mbi kokė.
Unė qeshja, siē qeshin fėmijėt
dhe tė puthja nė tė bardhat flokė.

Edhe sot, prapė fjalėn tėnde dua,
ngrohtėsinė e zemrės, sytė e tu…
Je nė shpirtin tim, gjithmonė me mua,
megjithė boshin qė mbeti kėtu…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Tue Jul 28, 2009 2:58 pm

ME VJEN SHUM KEQ MEL Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Aug 03, 2009 11:40 am

thnx te gjitheve
vetem se asgje nuk me ngushellon ne keto momente
ju puth te gjitheve... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Aug 03, 2009 12:42 pm

ah mizu mizu Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Aug 03, 2009 12:42 pm

se harrova
flm shpirt per temen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Mon Aug 03, 2009 12:44 pm

asgje shpirt,ishte me e pakta qen mund te beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Sat Sep 05, 2009 1:40 pm

sot mbushen 40 dit nga humbja e gjyshes se amores time melut Sad shpirt me vjen shum keq per gjyshen dhe per ty,te lutem mos u merzit,ne jet te presin shum gjera te bukura me njerzit qe ke pran te puth

p.s pse jeta esht kaq e shkurter Sad

gjyshe ikbalit ju prehte shpirti ne paqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Sat Sep 12, 2009 8:15 pm

mmm nuk me duket ndonje cudi e madhe kjo gje sepse shumica prej tyre nuk ekan kete mundewsi vetem nqs mbesa esht martuar shpej apo mamaja e prinderit e sa ...nuk e di apo nese gjyshja esht e fort dhe nuk ka shum shum probleme me shendetin
pra pervec ndonje rasti te till shumica e gjysheve nuk e arrijn kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per t’u gezuar ne dasmen e mbeses se saj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: