Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 THONI NO1 VJERSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 11:20 am

MACE MACE PIS PIS
CKA DOLLAPI QE LEVIZ
ESHTE MIU KACAMIU GJITHA PJATAT I LEPIU
I LEPIU MIR E MIR FSHIU BUZET ME PESHQIR Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 12:54 pm

Ujkut po t’ia vėmė-

Shkronjėn B nė ballė,

Nga bisha e frikshme,

Bujku do tė dalė.

2

Kokrrės sė ullirit-

Njė M po t’ia shtojmė,

Nga kjo pemė e shijshme

Mullirin fitojmė.

3

Qė ta masėsh kohėn-

Tė ndihmon dhe dora:

Vetėm shlyeja D-nė,

Para tė del ora.

4

Nga tufa e tij

Ėshtė mėrzitur bariu.

Po t’ia heqim B-nė,

Delet “ruan” ariu.

5

Do tė shkruash vjersha,

Tė ndihmon dhe buza:

Ndėrroje B-nė me M

Dhe do tė vijė muza.

6

Orės sė dorės

Njė B po t’ia shtojmė,

Edhe nė pikė tė verės

Borė do tė fitojmė.

7

Ndėrroje B-nė me Rr-

Kur s’tė pėlqen bota,

Dhe globin e tėrė

Do ta vėsh nė rrota.

8

Kur t’mėrzitin fletėt,

F-nė me B ndėrroje:

Nga ca fletė fletorėsh-

Fiton bletė me hoje.
9
Je tmerruar shumė-

T’ka dalė nė pritė bolla:

Ndėrroje B-nė me M

Dhe do tė hash molla.10

Kur nuk mund tė ecėsh

Sepse je i ēalė,

Ndėrroje Ē-nė me K,

Vazhdo rrugė me kalė.

11

Nėse ti pėr brirė-

Nuk e mban dot drerin,

Ndėrroje D-nė me F

Dhe do t’ia vėsh frerin.

12

Tė thonė pėr ēdo ditė

Nuk del gjė nga dhuna,

Ndėrroje Dh-nė me P,

Shpėtim gjen te puna.

13

Qė tė argėtohesh

Tė ndihmon dhe goja:

Ndėrroje G-nė me L

Dhe do tė nis loja.

14

Je i lodhur shumė,

Sytė t’i rėndon gjumi,

Ndėrroje Gj-nė me L,

Gjumin ta merr lumi.

15

Tė duhet kėsulė,

Pėrdore ti lisin:

Vetėm shtoja P-nė,

Vėre nė kokė plisin.

16

Do tė shkosh pėr dru,

Por larg e ke malin:

Ndėrroje M-nė me K,

Do ta ngarkosh kalin.

17

Ku fėrgohet peshku

Mos mendo tėrė javėn,

Ndėrroje J-nė me T-

Ke fituar tavėn.

18

Huazo nga peshku

Njė tė vockėl halė,

Ndėrroje H-nė me K-

Dhe ke hipur n’kalė.

19

Tė mungon njė armė

Bishės t’ia shposh barkun,

Ndėrroje B-nė me H

Do ta fitosh harkun.

20

Ketrit po t’ia heqim

Shkronjėn K nė ballė,

Nga ky brejtės i vogėl-

Etėr do tė dalė.

21

Nga rrobė e pėrlyer

S’lahet dot njė njollė,

Ndėrroje Nj-nė me M,

Njolla bėhet mollė.

22

Ndėrroje P-nė me M,

Nėse s’e do pushkėn

Dhe nga armė vrastare

Do ta fitosh mushkėn.

23

Kur tė mungon buka,

Ngrit kokėn kqyr qiellin:

Ndėrroje Q-nė me M

Do ta fitosh miellin.

24

Tė pėlqen tė rrosh

Nė njė vend ranor,

Ndėrroje R-nė me B

Dhe bėhu banor.

25

Nė vend se tė qash

Kur ti je rrėzuar,

Ndėrroje Rr-nė me G

Ke pėr t’u gėzuar.

26

S’e pret dot ushqimin,

Je shumė i uritur:

Ndėrroje U-nė me P

Dhe ke pėr tė pritur.

27

S’mund ta presėsh drurin

Dhe je mbushur vrer:

Ndėrroje V-nė me P

Dhe ke pėr ta prerė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 12:54 pm

hahahhhaah i kam gjet me i liber hghghghhgh qe klas 1 e kam pas ket librin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 12:55 pm

hihihiihi sa shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 2:08 pm

ta mora ne kthes Wink Razz:P Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 23
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Wed Aug 06, 2008 3:02 pm

o malet e shqiperise dhe ju o fushat e gjera..... (etj etj)
se maj men hahahahahahahaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 9:16 pm

hape krahet fluturove
thell ne kaltersi
udheto udhetove cerdhen ku do ta besh ti?
ty asgje sta mushka syrin
as kjo peme e as ky gur
me ne fund moj trimereshe
bere cerdhen ne flamur


vjersha ime e preferuar, e du shum dreqin. Razz Razz Razz se esht e vetmja qe mbaj mend nga fillimi deri ne fund Embarassed Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 9:19 pm

o riot gjithe letersine ke shkrujt hahahahahahahah
shaka :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 9:44 pm

Une e dua babin tim
se punon ne stampim
kur te rritem edhe una
si babi do bej puna
hhihihihihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 10:43 pm

se ma kujtoj ky siper
une e dua mamin
e dua edhe babin
motren dhe mesuesen
lulet ne lendiiin
por em shume se cdo gje
une dua shqiperin
shqiperin edhe lirin
qe na sjellin luuuumturiiin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 10:45 pm

ne jemi gjelberimi i mamit dhe i babit,,nuk e di si vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 10:45 pm

i qellit dhe i tokes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 10:47 pm

una di ket
roza rozina celin trendafilat bahsk me zambakun edhe lule tjera kush i do kto lule tasi me fasule gota me raki gezuar vitin e ri...urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sa vjersha di un Razz ah bad boy i ma men ato koh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:12 pm

Miku im i shtrenjte lamtumire
Ty ketu ne shpirt te kam ,ta dish
fati po na ndan sot pa deshire,
po diku do shihemi serisht.
Lamtumire mik,pa fjale e lot,
vetullat ti ngrysesh ska perse,
vdekja seshte gje e re ne kete bote
as te rrosh nuk eshte gje e re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:46 pm

skam mesu asnjeher , as ne 8 vjecare !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:47 pm

te pakten himnin e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:48 pm

jo nga fillimi deri ne fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:50 pm

Rreth flamurit tė pėrbashkuar,
Me njė dėshirė dhe njė qėllim,
Tė gjithė Atij duke iu betuar,
Tė lidhim besėn pėr shpėtim.

Prej lufte veē ai largohet,
Qė ėshtė lindur tradhėtor,
Kush ėshtė burrė nuk friksohet,
Po vdes, po vdes si njė dėshmor.

Nė dorė armėt do t'i mbajmė,
Tė mbrojmė Atdheun nė ēdo vend,
Tė drejtat tona ne s'i ndajmė,
Kėtu armiqtė s'kanė vend.

Se Zoti vet e tha me gojė,
Qė kombe shuhen pėrmbi dhé,
Po Shqipėria do tė rrojė,
Pėr te, pėr te luftojmė ne.


MESOJE TANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:51 pm

Rreth flamurit tė pėrbashkuar,
Me njė dėshirė dhe njė qėllim,
Tė gjithė Atij duke iu betuar,
Tė lidhim besėn pėr shpėtim.

Prej lufte veē ai largohet,
Qė ėshtė lindur tradhėtor,
Kush ėshtė burrė nuk friksohet,
Po vdes, po vdes si njė dėshmor.

Nė dorė armėt do t'i mbajmė,
Tė mbrojmė Atdheun nė ēdo vend,
Tė drejtat tona ne s'i ndajmė,
Kėtu armiqtė s'kanė vend.

Se Zoti vet e tha me gojė,
Qė kombe shuhen pėrmbi dhé,
Po Shqipėria do tė rrojė,
Pėr te, pėr te luftojmė ne.

ja e mesova
e shkruajta permendesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sat Sep 13, 2008 11:53 pm

ahhahhahaha 10 per sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sun Sep 14, 2008 10:22 pm

"Lonely Day"

Such a lonely day
And it's mine
The most loneliest day of my life

Such a lonely day
Should be banned
It's a day that I can't stand

The most loneliest day of my life
The most loneliest day of my life

Such a lonely day
Shouldn't exist
It's a day that I'll never miss
Such a lonely day
And it's mine
The most loneliest day of my life

And if you go, I wanna go with you
And if you die, I wanna die with you

Take your hand and walk away

The most loneliest day of my life
The most loneliest day of my life
The most loneliest day of my life
Life

Such a lonely day
And it's mine
It's a day that I'm glad I survived

ky eshte versioni i vjershes
yeahhhhhhhhhhhhhh soad yeahhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sun Sep 14, 2008 10:35 pm

Dhelper e mallkuar doli nga shtepia
e kish marre uria.
Vate per te gjuar, sheh nje pjergull
me rrush plot.
Ben ti zere, e s'i ze dot.
Dhe si s'mundi dot t'i zere, tha:
"Qenkan rrush te pabere!
S'jane jo, s'jane per mua.
Nuk i dua, nuk i dua.
Le t'i haje ndonje tjeter"
C'mund te thoshte zonja dhelper?

Kam marre cmim te pare ne recitim me kete vjershen. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Sun Sep 14, 2008 10:37 pm

Nga Moska do iki se duhet ikur
C'dreq me policet e regullon
per cdo gjestin tim prej pijaniku
Cohu Sergei,marsh ne Rajon!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Fri Oct 03, 2008 5:59 pm

zana kapi zogun e futi ne kafaz.........
zana leshoje zogun...........nuk e di vazhdimin........hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   Fri Oct 03, 2008 7:26 pm

po ne qe sdim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THONI NO1 VJERSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: