Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 2:58 pm

un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 3:00 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Laughing si ai filmi ku ngel ai arnoldi me barr! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 3:02 pm

kush arnold re? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 3:04 pm

RioT shkruajti:
kush arnold re? Laughing

Arnold Schwarzenegger (Nuk e ke pare ate filmin tii?)Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 3:11 pm

ncuk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 4:50 pm

asiher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 7:00 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

thash se shyqyr kishe hap 1 tem serioze
ti i jep 1 pergjgije ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 8:41 pm

fefe_ shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

thash se shyqyr kishe hap 1 tem serioze
ti i jep 1 pergjgije ....
muaaaahhahaahhaha po ca ke ti ,,un ashtu emendova,,ti thuaj mendimin tend un tund koken time Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 10:10 pm

kur te gjitha femrat te mendojne se jane te barabarta me mashkullin!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 10:24 pm

Endi shkruajti:
kur te gjitha femrat te mendojne se jane te barabarta me mashkullin!!!!!!!!!!
dhe kur do mendojn kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 06, 2008 10:30 pm

pff ta dija e kisha dhan me dat kur do vendoset barazia....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:02 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:04 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:08 pm

Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin

ca jan kto budalliqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:12 pm

hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:12 pm

fefe_ shkruajti:
Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin

ca jan kto budalliqe

Mbase ashtu te duket ty e mua bashke,po qe e kam degju ne tv e kam degju,po thashe dhe njehere nuk eshte kjo arsye qe do ti conte ne barazi meshkujt me femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:14 pm

Child In Time shkruajti:
hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

Thuaj mi goce se une nuk isha dakort me mendimin e riot qe kjo do ti conte ne barazi,e kam thene qe te replika pare,se ke pas mendjen kur e ke lex si duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 07, 2008 8:22 pm

Mars shkruajti:
Child In Time shkruajti:
hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

Thuaj mi goce se une nuk isha dakort me mendimin e riot qe kjo do ti conte ne barazi,e kam thene qe te replika pare,se ke pas mendjen kur e ke lex si duket

pse moj ca thash un, thjesht thash qe nuk shihet ne ate aspekt, te mbeti hatri ty e
ti ne vend qe te kapesh pas ktyre postimeve qe skisha asigje me ty, perkundrazi, ti do beje mir te fshije ca postime neper tema te ndryshme dhe ti terheqesh antarve vemendje shkurt muhabeti, te besh punen tende, pa keqkuptime se me ty dhe stafin skam pas dhe as nuk kam nai gje
kaloni mir

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Wed Aug 13, 2008 10:04 am

Nuk e uroj, po mendoj se asnjehere ose te pakten shume shume larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 14, 2008 6:23 pm

kur te behem un me krahe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Thu Aug 14, 2008 8:30 pm

asnjehere derisa meshkujt te kene qejf te jene gjithmone te paret, te jeni te plotfuqishem ( gjoja) te bejne si me zgjuar pak ku di ca se ne femrat, te na vazhdojn te na bejne pordh e si gangstera e plot te tjera si kto.
i urrej , se te gjite po nje prerje jane dmth tgjithe njesoj, bejen si engjell, ua mami na prekin telat kur bejn kshu Mad:x
gjithsesi prap femrat mbeten njiiishiii hehe :D:D
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Sun Aug 17, 2008 8:42 pm

Venus shkruajti:
Nuk e uroj, po mendoj se asnjehere ose te pakten shume shume larg.
nuk e uron barazin???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Sun Aug 17, 2008 8:47 pm

po ka barazi po varet ne ca aspekti..dhe femrat me raste jan me lat se meshkujt e meshkujt me lart se femrat/.Razz
varet ee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Sun Aug 17, 2008 9:06 pm

rapper_girl shkruajti:
asnjehere derisa meshkujt te kene qejf te jene gjithmone te paret, te jeni te plotfuqishem ( gjoja) te bejne si me zgjuar pak ku di ca se ne femrat, te na vazhdojn te na bejne pordh e si gangstera e plot te tjera si kto.
i urrej , se te gjite po nje prerje jane dmth tgjithe njesoj, bejen si engjell, ua mami na prekin telat kur bejn kshu Mad:x
gjithsesi prap femrat mbeten njiiishiii hehe :D:D
cheers

zakonisht femrat keto tipa parapelqejne,dhe mos insistoni kot me te kunderten Wink


sa per temen :
kur kombetarja shqiptare te shkoj ne nje finale europiani ose boterori ateher do ket barazi midis meshkujve dhe femrave Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   Sun Aug 17, 2008 10:11 pm

ne nuk kemi per ta arrit ate dite

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: