Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 grua qe femije

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 8:50 am

ca mendoni per ato vajza te reja qe martohen qe adoleshente,,psh une njoh nje vajze ishte ne klas me nje nga motrat e mija tani hidhet ne vit te tret,,megjithse e la shkollen,,u martua ket vere,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 9:07 am

pffff ci duhet te martohet qe ne ate moshe......ta shijoj iher jeten!!! nuk e kuptoj me ca llogjike martohen qe aq te vegjel!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 23
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 11:44 am

mendoj se martesa qe ne ate moshe(adoleshence) nuk eshte ide e mire pasi duke u martuar duhet te mos besh shume detyra obligime ose kenaqesine qe ben adoleshenti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 2:18 pm

normal qe seshte gje e mire,perkundrazi humbet mbase dhe momentet me te bukura te jetes tende,privohesh nga shume te drejta,je e detyruar te besh gjera qe mbase sdo i kishe menduar ndonjehere ti beje ne ate moshe.Mua me vjen me teper keq keq per ato vajza qe martohen kshu prej prinderve,dmth e percaktojne ata fatin e tyre,ndersa per pj tj qe martohem me deshiren e tyre madje edhe me kundershtimin e familjes ne fillim,sdi cte them,ia kane be vetes e le te mbajne vete pergjegjesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 3:12 pm

kam dhe un 1 ne lagjie qe u feju qe 15 vjec , per te martu nuk jan martu por ka ja 3 vjet ajo qe iken nga shtepia e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 3:15 pm

po edhe une jam dakort me ju. keni te drejte. i urrej ato vajza qe martohen ne kete moshe prej deshires tyre. e tregojne se sa s'mund te logjikojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 3:43 pm

fefe_ shkruajti:
kam dhe un 1 ne lagjie qe u feju qe 15 vjec , per te martu nuk jan martu por ka ja 3 vjet ajo qe iken nga shtepia e tij

harixheshk eshte ajo apo e bardh???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 3:48 pm

e bardh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 7:46 pm

fefe_ shkruajti:
kam dhe un 1 ne lagjie qe u feju qe 15 vjec , per te martu nuk jan martu por ka ja 3 vjet ajo qe iken nga shtepia e tij
budallaqja Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 7:48 pm

RioT shkruajti:
ca mendoni per ato vajza te reja qe martohen qe adoleshente,,...

MENDOJ QE JAN KOMPLET TRAPE !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 7:57 pm

duket,,pergjigja jote shum e prt,,
kjo lart flet pak,shkurt,bukur dhe sakt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 10:36 pm

Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
ca mendoni per ato vajza te reja qe martohen qe adoleshente,,...

MENDOJ QE JAN KOMPLET TRAPE !

Je bere 18..Te ka ardhur koha per burre e femije Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Thu Aug 07, 2008 10:44 pm

uuuuuuuuu e zeza larg qoft pypypypypy
ce du burrin qe tani budallik nuk eshte?????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Fri Aug 08, 2008 12:05 am

ehuuu ne kemi koh perpara... cna duhen burrat qe tani!!!ta shijojm iher tamam jeten se burra do marrim tgjith(ose shumica)!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sat Aug 09, 2008 6:23 pm

Endi shkruajti:
ehuuu ne kemi koh perpara... cna duhen burrat qe tani!!!ta shijojm iher tamam jeten se burra do marrim tgjith(ose shumica)!!!!

u ktu me ke pelqy mi goc
mire e thote endi ta shijojme jeten iher pastaj ka kohe edhe per burre se burri pret
nqs do burr pi 1 birr Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sat Aug 09, 2008 6:32 pm

mir e ka endi...aman grua qe femi te shkretet jevgj si vujn tu i martu kalamojt qe 10 vjec...po mir ngel me barr 12 vjec mahet kalamoni?
ppfff o zot i madh plus gjith kjo jet perpara po su martut pun e madhe..a thu ti sikur ca gjeje mir o me u martu se martesa esht e veshtir..me mir rri beqare e mos qaj halle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sat Aug 09, 2008 7:08 pm

goca nuk jua uroj ket gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sat Aug 09, 2008 7:08 pm

hahahahaha ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sat Aug 09, 2008 7:12 pm

besoj se esht njesoj sikur ta fusesh nburg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sun Aug 10, 2008 12:03 am

bad boy shkruajti:
goca nuk jua uroj ket gje

Haha,rrofsh per mendimin!As ne sia urojme vetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sun Aug 10, 2008 12:19 am

Shikoni,nuk eshte gjithmone ne dore te tyre,pershembull romet jane rritur me kete lloj "kulture" lol,ndersa sa per pjesen tjeter ka te beje shkolla dhe mjedisi ku rritesh.
Jane shume faktore qe ndikojne,dhe qe te gjithe kane lidhje me njeri tjetrin,mos i gjykoni,jane te rralla ato qe fejohen me deshire ne moshe te re.Shume te rralla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sun Aug 10, 2008 12:48 am

Une shkruajti:
Shikoni,nuk eshte gjithmone ne dore te tyre,pershembull romet jane rritur me kete lloj "kulture" lol,ndersa sa per pjesen tjeter ka te beje shkolla dhe mjedisi ku rritesh.
Jane shume faktore qe ndikojne,dhe qe te gjithe kane lidhje me njeri tjetrin,mos i gjykoni,jane te rralla ato qe fejohen me deshire ne moshe te re.Shume te rralla!
behet fjale per ato qe martohen me deshiren e tyre! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 25
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sun Aug 10, 2008 7:18 pm

sot isha ne nje dasem. nusja ishte 17 vjec dhe dhenri 23.se marre vesh pse dun me u martu kaq shpejt robt sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Assy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Sun Aug 10, 2008 10:25 pm

melinusheeeee....tputh fort
na falni per daljen nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: grua qe femije   Wed Aug 13, 2008 9:27 am

Edhe une kur kam marre vesh per nje shoqen time qe u fejua qe 15 vjec, me erdhi si bombe. Me vjen keq per ata qe i detyrojne te marrin ate rruge, ndersa per keto qe duan vete te fejohen apo martohen heret, mendoj se nuk i kane bere shume mire llogarite. Megjithate nqs jeta familjare eshte ajo qe i pelqen me shume, nuk kam asnje lloj kundershtimi. Po prape se prape pas shume vitesh te gjithe pendohen qe nuk e shijuan moshen me te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: grua qe femije   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
grua qe femije
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: