Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:46 pm

se gocat po i mbeshtete smarojne me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:46 pm

aman kur beni dhe ju si te kulluar me , vetem per tu q** e keni menjen , te dashurosh dike nuk do te thote se duhet patjeter ta besh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:46 pm

the doctor 2000 shkruajti:
jo moj .po ca thashe un deri tani .ju na acaroni me disa gjera .sna lini te marrim fryme.moj jo te gjithe cunat duan te lidhen seriozisht.ju doni te martoheni qe 15 vjec .ju kujtoni se e njihni dashurine por flisni kot.sipas meje dashuria sduhet te jete seseben e lidhur me seksin


hahahahahaha ka ca goca qe sdun me u lidh 15 vjec jo me me u martu.... lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:47 pm

po moj je si sje.per sa kohe qe sje i lidhur.thashe seksi seshte i lidhur me dashurine.ju gocat keni nje perkufizim te cuditshem te dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:48 pm

po ckeni pra.ca e kruni kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:48 pm

SupergirL shkruajti:
aman kur beni dhe ju si te kulluar me , vetem per tu q** e keni menjen , te dashurosh dike nuk do te thote se duhet patjeter ta besh


:duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje: :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:49 pm

moj dashuria vjen nga zemra .seksi nga hormonet.skane lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:49 pm

per kete ke te drejt po nuk ekziston ke tgjith ky shembull se ka cuna qe e respektojne deshiren e te dashures se tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:50 pm

kush tha moj.un thash qe mund te besh sex pa e dashur nje goc.eshte pasion.mishi qe prek mishin.dy buze te puqura .ngrohtesia e trupit te mbeshtjell shpirtin.ndjen pasionin e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:51 pm

PO PO BEJ HARTIM TI...PFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:52 pm

e paske provu ti qe thu kshu , ik beje prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:54 pm

HAHA MIR E KA SUPERGIRL...DHE 1 GJE NGA UN BEJE ME NAJ BIATCH E PASTAJ THUA TE DASHURES APO MFAL SJA THUA E MBAN SEKRET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:54 pm

po mor bad boy .sthashe gje un.kjo kur nuk je i lidhur .
por puna e gocave eshte se ndahen dhe pastaj kur njr cun lidhet me nje tjter ju filloni qani.ju doni qe nje un te lidhet ne jete vetem me ju.tju presi derisa te vdese.un e doja nje goce me gjithe zemer e doja vertet por ajo bente shum te veshtiren .prita tre vjet vetem per tu lidhur dhe ne fund me tha jo.ikni e goca pirdhuni Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:55 pm

ikni e goca futjani kot.e kam provu dhe me pelqeu.dhe per mua ajo goce seshte kurve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:56 pm

MORE PO QAN HALLET TI TAHSI QE TE LA????
HAHAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:57 pm

nuk me la.tha jo .po ti moj flet kot se ske pik ndjenje .sdi gje e flet kot.
per ate gocen sme behet me vone. un e prita dhe ajo me thyu zemren le te themi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:57 pm

ju goca jeni si gjarperinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:58 pm

u sa mir ta ka bo kshu e doni ju cunat se kur ne gocat bejme pas jush ju beni si interestoranta pfffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:59 pm

PO PO ATERE KE SHKU TI TU QA...GJARPERINJ JEMI PO JEMI DHE HELMUESE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 6:59 pm

SupergirL shkruajti:
u sa mir ta ka bo kshu e doni ju cunat se kur ne gocat bejme pas jush ju beni si interestoranta pfffffffff


hahahah sa te drejt qe ke... po kshu jan kta mi u hipen vetja ne qejf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 7:00 pm

nje shku im i tha nje goce te lidhesh .kjo goca i tha jo se ky ishte lidhur me perpara me nje tjeter .per inat u lidh me nje cun tjeter qe se pelqente hic dhe pastaj e la.thyu dy zemra me tek goditje.per ju goca cunat qajne por jo ne publik,por per fat te keq ju se dini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 7:01 pm

hahaha pse po na i thu kto?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 7:02 pm

e shikoni ca shkruni.lexojini nji her para se ti shkruani .shikoni shpirtin tuaj dhe do te shifni vetem helm dhe dhimbjet qe i keni shkaktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 7:02 pm

tju tregoj se ju gocat na kritikoni kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   Sat Aug 09, 2008 7:03 pm

shikojeni veten .kujtoni cfare keni bere dhe do te shifni qe ju gocat keni shkaktuar me shum dhimbje se ne cunat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se eshte e rendesishme virgjeria tek nje vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: