Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 .....SEPSE ESHTE CUN

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: .....SEPSE ESHTE CUN   Tue Aug 12, 2008 2:06 pm

e keni parasysh kur neve gocat sjemi te lejuar me shajt ose me dal deri von dhe kur i themi mamit pse vllai del...thot sepse eshte cun...e kan gjet ket shprehje e vec ket thon..mua me acaron..ca menimi keni ju per ket gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Tue Aug 12, 2008 2:34 pm

po mir mi,,esht edhe i gje e mire,,psh kur vjen ne shpi cuni dhe gocačmoter e vlla+ qe vijn me von sec duhet,,durin e han cuni Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Tue Aug 12, 2008 2:38 pm

HAUHAUHA UN DU TSHKOJ NSHPI NE OREN 1 PO SHYQYR KAM GOCEN E TEZES DHE KUR DILJA ME SABIN GENJENTE AJO THOSHTE JAN ME MUA Razz
PO TAASHI KTU SKE KU ME U MYT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Tue Aug 12, 2008 3:50 pm

ah mos me pyet mua dhe mu me acaron shummmmm shummmmm fakti qe cunat nuk kan aq shum kerkes llogarie,... megjithse me pelqen me shum kur rezikoj me milkushen qe genjenim dhe kenaqeshim hahah sa te cmendura qe jemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Tue Aug 12, 2008 3:54 pm

hahahaha e di...koh te bukra ato koh Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Aug 13, 2008 1:20 am

Une s'kam vella te medha, po as me ka renduar ndonje here ky fakt, sepse jam e sigurt qe kam pasur liri mjaftueshem madje me shume se mesatarja per te bere ca dua. Pastaj une jam dhe tipi qe kur e di qe nje gje nuk do i pelqente prinderve, nuk e bej dhe as nuk dua t'i marr leje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Aug 13, 2008 12:06 pm

as un skam vella dhe sic e kam tregu edhe ne tema te tj kam pas liri te mjaftueshme per te bere cfare te dua......
dhe persa i takon fjalis se fundit bashkohem me antaren siper!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Sun Aug 17, 2008 10:16 pm

S.A.M shkruajti:
e keni parasysh kur neve gocat sjemi te lejuar me shajt ose me dal deri von dhe kur i themi mamit pse vllai del...thot sepse eshte cun...e kan gjet ket shprehje e vec ket thon..mua me acaron..ca menimi keni ju per ket gje

une ne krahasim me motren time kur ishte ne kete moshe psh kam nje ndryshim100% ne liri per te bere shume gjera. Arsyeja: se jam cun! Kshu eshte gatuar kjo bote. Ca ti besh.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Sun Aug 17, 2008 11:43 pm

Keto dite kemi dale shume me shoqerine dhe sna kthehej heret ne shpi per qamet,kshu qe e zume ne goje kete ceshtje e po i thoja nje shoku ja vetem per kete arsye doja te isha cun se mund te vonoheni sa te doni ju,kurse ne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Aug 20, 2008 9:40 pm

sepse jam cun sdo te thot gje,lejen e kam ne xhep por nqs nuk dalin gocat ose "goca"e keni parasysh vet:D shprehja nuk vlen,do sdo do kthehem heret ne shpi.dmth si ju edhe ne po njesoj jemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Thu Aug 21, 2008 1:57 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
S.A.M shkruajti:
e keni parasysh kur neve gocat sjemi te lejuar me shajt ose me dal deri von dhe kur i themi mamit pse vllai del...thot sepse eshte cun...e kan gjet ket shprehje e vec ket thon..mua me acaron..ca menimi keni ju per ket gje

une ne krahasim me motren time kur ishte ne kete moshe psh kam nje ndryshim100% ne liri per te bere shume gjera. Arsyeja: se jam cun! Kshu eshte gatuar kjo bote. Ca ti besh.

un kur i afrohem vllait kur o ne pc ja ben ik mi ti sdu i them un flet llafe tpista ti po ja ben se jam cun...pffffff e keni gjet keq fare me at shprehje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Thu Aug 21, 2008 4:52 pm

edhe mua me acaron fakti qe cunave nuk i kerkojnen llogari shume dhe ne gocave po
pse me skemi te drejta te barabarta ne eee i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Thu Aug 21, 2008 5:52 pm

cunat jane sh sh me te lire se gocat!!un flas mesa kam degjuar dhe mesa kam pare se vet skam vella!!!krahaso oraret qe kthehn gocat ne shpi me orarin e cunave etj etj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Fri Aug 22, 2008 7:32 pm

normale aty te rrini ju gocat nuk merrni shembuj nga ne cunat qe po te duam e bejme naten dite. jo se ka edhe nga ato goca qe dalin ne darke po dalin nga dritarja po une dal nga dera se kam shume prob aty te rrini ju goca ne shtepi Puthje gjithe gocat e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Fri Aug 22, 2008 7:53 pm

Endi shkruajti:
cunat jane sh sh me te lire se gocat!!un flas mesa kam degjuar dhe mesa kam pare se vet skam vella!!!krahaso oraret qe kthehn gocat ne shpi me orarin e cunave etj etj.....

eeeee dakord jam
jane debila....sepse jane cuna...
jo te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Fri Aug 22, 2008 8:00 pm

un sot e degjova kte shprehje nga mami shoqes dhe ajo u merzit me verte shum...gjithsesi un vet se kam provu se skam vlla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Fri Aug 22, 2008 8:10 pm

se kam problem una edhe dal edhe bej ca te dua po me limit
cunat nuk kan limt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Fri Nov 14, 2008 5:11 pm

se kam shume qejf kete shprehje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Nov 26, 2008 3:50 pm

Te mos ia ni per njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Nov 26, 2008 4:03 pm

....e kam lalin e vogel un!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Mon Dec 29, 2008 5:36 pm

ja psh cunat per vit te ri dalin e ikin ku ti doje qejfi sepse jane cuna dmth,kurse ne gocat me zor organizohemi se shumica prinderve ste lene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Mon Dec 29, 2008 5:41 pm

he se kalon avash-avsh , me pak pune dhe perpjekje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Mon Dec 29, 2008 5:43 pm

E nfakt une sikur e kam kalu njecik,nuk qahem dmth se mu shumicen e rasteve me lene,po prob qendron tek te tj,prej tyre varem dhe une pastaj.Njs do bejme ndonje gje fundja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Jun 17, 2009 8:56 pm

vellai im mund te shaje dhe te bertasi se eshte cun Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   Wed Jun 17, 2009 10:01 pm

mund te qethet dhe qeros...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: .....SEPSE ESHTE CUN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
.....SEPSE ESHTE CUN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: