Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Nov 01, 2008 2:59 pm

nuk jam rracist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Nov 08, 2008 3:59 pm

absolutisht jo
i kam vdekje racistet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Nov 08, 2008 4:00 pm

pse duhet te jemi raciste per racen tone racen njerzore??!!nuk jam fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Nov 08, 2008 4:01 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
absolutisht jo
i kam vdekje racistet

uaa sa mir qe sqenke raciste Smile cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Jan 13, 2009 1:18 pm

une sjam racist sepse sduhet te jem i tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 8:48 pm

pse duhet me qen racist me siperfaqen e dickaje,sja vle o lla.
sepse mfal pak ngjyra esh siperfaq,asigjo mshum asigjo mpak.
njerzit e mir jam me ngjyr e pa ngjyr,po ashu dhe njerzit e kqinj.
un per vete sjam raciste ndaj najgjeje.po ama per greket skam respekt aspakt!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:07 pm

raciste tamam jo se zezaket psh i kam qef...por gabelet si duroj dot...baaaah jan te piset dhe te shpifur Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:17 pm

jooooo,sjam dhe skam per te qen ndonjeher.
pse tjem 1her??????? i bie qe te urrej nje ngjyre te erret lekure....pppfffff sa gje e kot (pa ofendim per racistet)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:19 pm

e paska harru ate gocen qe na u ngjit ate dite kjo lart mduket Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:23 pm

hot spicy shkruajti:
e paska harru ate gocen qe na u ngjit ate dite kjo lart mduket Mad Mad Mad


ajo ishte L Y P E S E !!!!, nje njeri pa buk qe po te kerkonte 10lek. dhe per me teper ishte K A L A M A!!!! Se ka iden ca dmth fjala ''t'lutem ik se jemi nxense skemi lek'' (ashu si i tham ne).

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:25 pm

pfff nejse un sjam por jevgjit i urrej piiiiiikkk Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:27 pm

jan ato qe rrin te shkallet e rozveltit ,
kur po dilja dje ne darke nga divino , kishte ndez cigare ajo goca qe eshte nuk eshte 7 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:30 pm

hot spicy shkruajti:
pfff nejse un sjam por jevgjit i urrej piiiiiikkk Mad

duket qe sje.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:31 pm

ahh se harrova.. edhe une si hoti sjam rracist...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:33 pm

po si shpjegohet qe jevgjit i urrej zezaket i kam qef... Crying or Very sad Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:37 pm

hot spicy shkruajti:
po si shpjegohet qe jevgjit i urrej zezaket i kam qef... Crying or Very sad Twisted Evil

kur ta takosh nje te tille(zezak), te ulesh ne tavoline ,, ta kesh perballe(sigurohu qe te jete dite kur te dalesh qe ta shofesh ku eshte) atehere fol :i ke qejf apo jo??? ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:38 pm

hot spicy shkruajti:
po si shpjegohet qe jevgjit i urrej zezaket i kam qef... Crying or Very sad Twisted Evil

esht shum i thjesht shpjegimi.zezaket i ke par ne tv vetem,ke formuar nje imazh perfekt se shikon filmat amerikan e dashur,kurse jevgj ke ne lagje ,te dera shkolles kudo dhe vetem ngaqe te acarojn ndonjher (si nje lypse psh)ti me vrap thu jam rraciste.
se ska mundesi ti kesh qef zezaket dhe vdekje jevgjith,pasi jan gati e njejta gje,te dy palet me ngjyre i ke.
nejse se po pertoj te flas me shum,por ti bie icik ne kontradit me veten..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:46 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
po si shpjegohet qe jevgjit i urrej zezaket i kam qef... Crying or Very sad Twisted Evil

esht shum i thjesht shpjegimi.zezaket i ke par ne tv vetem,ke formuar nje imazh perfekt se shikon filmat amerikan e dashur,kurse jevgj ke ne lagje ,te dera shkolles kudo dhe vetem ngaqe te acarojn ndonjher (si nje lypse psh)ti me vrap thu jam rraciste.
se ska mundesi ti kesh qef zezaket dhe vdekje jevgjith,pasi jan gati e njejta gje,te dy palet me ngjyre i ke.
nejse se po pertoj te flas me shum,por ti bie icik ne kontradit me veten..

zezak me jevgj jane 2 gjera krejt te kunderta pastaj nuk i ben ngjyra e lekures dallimet,ajo eshte thjesht nje tipar:psh une njoh shume jevgj me lekure te bardhe dhe anasjelltas.ska te bej ngjyra e lekures por rraca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:49 pm

keni par ju qe myslimanet jan rraciste per kaurret Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:51 pm

varet nga robt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:51 pm

po sigurisht qe jan..pffff kaurr....baaaaaaahhhhhhh Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:52 pm

un pervete nuk jam rracist fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:53 pm

po kaurret nuk i paragjykojn myslimanet....jam e sigurt per kte.... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:54 pm

te pakten un jo o :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jan 21, 2009 9:54 pm

dj jero shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
po si shpjegohet qe jevgjit i urrej zezaket i kam qef... Crying or Very sad Twisted Evil

esht shum i thjesht shpjegimi.zezaket i ke par ne tv vetem,ke formuar nje imazh perfekt se shikon filmat amerikan e dashur,kurse jevgj ke ne lagje ,te dera shkolles kudo dhe vetem ngaqe te acarojn ndonjher (si nje lypse psh)ti me vrap thu jam rraciste.
se ska mundesi ti kesh qef zezaket dhe vdekje jevgjith,pasi jan gati e njejta gje,te dy palet me ngjyre i ke.
nejse se po pertoj te flas me shum,por ti bie icik ne kontradit me veten..

zezak me jevgj jane 2 gjera krejt te kunderta pastaj nuk i ben ngjyra e lekures dallimet,ajo eshte thjesht nje tipar:psh une njoh shume jevgj me lekure te bardhe dhe anasjelltas.ska te bej ngjyra e lekures por rraca

ka te bej dhe ngjyra lekures ,tpakten po te pyesesh shumicen e njerzve perdorin kte shprehje acaruese: iiiiiii lekur zinjt e qelbur. Mad
nejse me shum thash ne menyre metaforike.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: