Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:33 pm

Po shoh tani qe sqenka pergjigj Fefe ketu?Pse kshu ke turp te thuash qe je rracist?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:34 pm

sjam rracist !

gjithsesi shumica e grupeve qe diskriminohen e bejn veten per ti urryer , ske ca i ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:35 pm

Po pra prandaj i the atij te misrit jevg ti lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 23, 2008 11:36 pm

shembull par 1 ore
isha un me 1 shoqen tim nga parku , se blem ate misrin e famshem atje , ishin 2 jevgj qe i kishim para vetem shanin , kacula !
ti kapje ti rrifje ! se un per qefin tim me ate , do degjojm ato qe shajn ! situat jo e kendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 1:18 pm

Mars

Dakort me ty jam,se ne fakt shumica thone une nuk jam rraciste kunder njerezve me ngjyre po ama me greket serbet a ku ta di une po.Edhe kjo eshte e gabuar per mua sepse ne po identifikojme kshu nje popull te tere vec prej disa rasteve qe kane ndodhur.Nuk e ben nje komb te tere vec disa njerez,fundja njerez te keqinj e raste te tilla ka kudo ne cdo vend edhe ketu te ne

nuk jam dakort me ty...thjesht ta mendosh serbet ishin ata ce masakruan nje popull te ter kosovaret e kam fjalen fundja edhe ata jan shqiptare(kte pun nuk mund ta bente vetem nje njeri po nje popull)..............
_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 5:34 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Assy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 6:05 pm

absolutisht jo.mjafton t jete human,qenie njerzore,dhe per mua ska asnje ndryshim...njerzit duhet tduhen,dhe jo t persekutohet nga dicka qe se kan vendosur vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 6:07 pm

ca jan rob me ngjyre - kill 'em all

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 6:32 pm

and justice for all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 9:17 pm

o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 11:01 pm

pak pothuajse aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 24, 2008 11:42 pm

Child In Time shkruajti:
o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

nuk e kam shkrujt un ate fjalin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Fri Jul 25, 2008 3:58 pm

JEVGJIT E RRUGVE SI DUROJ DOT JO PER GJE PO JAN NJEREZ QE I DUN GJERAT TEK GOJA PRANDAJ SPUNOJN..PER TTJERET SJAM RACISTE..NAIHER GREKET SI DUROJ DOT PO NEJSE ME RASTE KJO..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Fri Jul 25, 2008 6:56 pm

fefe_ shkruajti:
Child In Time shkruajti:
o fefe ca esht ajo foto qe mke ven ne avatoar mo "i can fly woth my angel" bla bla bla, angels dont exist, hiqe mo se le nam
lool

na falni per daljen huh, sa kam qesh me postimin lart te fefes

nuk e kam shkrujt un ate fjalin haha

shi shi po ste thash pse e ke shrujt ti, se e marr me mend qe se ke be ti, po thash hiqe se na flliqe Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Jul 27, 2008 2:07 am

tamam racist jo,por i urrej greket ne maksimum sepse me djek fakti qe thone qe ato jane me te mire se ne se jane race superiore ndaj nesh dhe kjo gje me ben ti pushkatoj nje nga nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Jul 27, 2008 3:26 pm

baks shkruajti:
tamam racist jo,por i urrej greket ne maksimum sepse me djek fakti qe thone qe ato jane me te mire se ne se jane race superiore ndaj nesh dhe kjo gje me ben ti pushkatoj nje nga nje

ja mbeshtes mendimin ktij shokut lart edhe une i kam inat greket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 27
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Jul 30, 2008 7:41 pm

rracist kunder fqinjeve tane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Jul 31, 2008 1:06 pm

per robt me ngjyr jo,perdersa ekzistojn dmth qe jan pjes e ksaj jete si tbardhet dhe kan tdrejt ta jetojn ate.po sic ka lypsa jevgj ka dhe tbardh,megjithse kta tparet jan me tshumt.
mund tket shtetas qe macarojn per faktin qe perbuzin shtetasit e mi,po e di qe ne marrdhenie personale,ball per ball,sdo sillesa dot nmenyren sic mund tsillen disa prej tyre,se smund ti fus tgjith ne nje kategori,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Aug 05, 2008 6:21 pm

Te them nuk jam, jam mediokri me i madh ne bote. Cdo kush eshte racist, edhe pse jo ne kuptimin e pare: njerez me ngjyre vs njerez te bardhe.Por racist jam neqoftese dikush ka ecur me shume se mua edhe pse nuk e merriton, te ketij tipi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Aug 05, 2008 6:47 pm

racist une nuk jam por ne raste kur duhet po.secili nga ne eshte pak por nuk e pranon.ja marrim nje shembull te thjeshte nje goc nga te forumit a do te pranonte te kishte te dashur nje djal me ngjyre,qe bie ere,qe eshte pa shkolle,injorant,e shume gjera te tjera qe spo i permend.kur eshte nje njeri me race jevgu por eshte i kompletuar eshte tamam njeri atehere eshte ok.une racist jam edhe me te bardhet sepse ka shume njerez te bardhe qe jane me keq se ata te zinjte dmth nuk jane njerez.kane shume ane te keqija etj etjjjjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Aug 06, 2008 12:37 am

dj jero shkruajti:
racist une nuk jam por ne raste kur duhet po.secili nga ne eshte pak por nuk e pranon.ja marrim nje shembull te thjeshte nje goc nga te forumit a do te pranonte te kishte te dashur nje djal me ngjyre,qe bie ere,qe eshte pa shkolle,injorant,e shume gjera te tjera qe spo i permend.kur eshte nje njeri me race jevgu por eshte i kompletuar eshte tamam njeri atehere eshte ok.une racist jam edhe me te bardhet sepse ka shume njerez te bardhe qe jane me keq se ata te zinjte dmth nuk jane njerez.kane shume ane te keqija etj etjjjjjjjjj

Kur thua qe asnjera nga ne nuk do donte te kishte te dashur qe bie ere,pa shkolle apo injorant ska te beje sipas meje me racizmin,secila zgjedh me te miren per vete,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Aug 06, 2008 11:25 am

jam shum dakort me mars,,kjo nuk tregon racizem,,leqe ate nuk e ka ber natyra ashtu,,esht ber vet,,ka mar rrugen e drreqit,,mfal i cik por un nuk do lidhem me dike te keti tipi,,pasi e di qe do me sjelli deme mua,,por ska te bej me racizmin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Aug 06, 2008 11:27 am

JO NUK JAM FARE RACISTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Wed Aug 06, 2008 10:58 pm

riot dhe mars po bie dakort me ju.ketu keni te drejte shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Aug 07, 2008 12:05 am

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: