Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 25
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Aug 10, 2008 7:20 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Aug 10, 2008 7:27 pm

jam dakort me RIot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Aug 10, 2008 7:31 pm

dj jero shkruajti:
riot dhe mars po bie dakort me ju.ketu keni te drejte shel shel

Me behet qejfi qe e kupt qe e kishe gabim! nqef Kjo eshte me e rendesishmja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Aug 10, 2008 8:44 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
jam dakort me RIot
riot ka dhen 100 mendime,,saktesoje Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sun Aug 10, 2008 8:50 pm

e dini ca njerez une se kam fare bezdi te lidhem me ndonje nigga (njeri me ngjyre te zeze) qe ndodhen jashte shtetit po me kto jevgjit tane ktu po (sua ti ofendoj po thjesht sme pelqejne)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 4:23 pm

shume e drejte pastaj niggat kane kultur tjeter,menyre te jetuari tjeter pastaj nje nigga eshte tamam si nje i bardhe ne amerike madje eshe me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 4:29 pm

nigga nuk jan ato,,kulturt qe bojn kshu karrate,,apo jan tataruga ningga ato? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 4:33 pm

hahahahahha NIGGA jane zezaket mii haha
kto repsitet zezak heheh
si shpirt i kam tgjithe :D:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 4:42 pm

un faktikisht i urrej ato niggers ose nigga ska renci se njesoj eshte po i kam sh vdekje...ka ca qe jan sh te mir por ktu jan msuar me thika me vrasje me lesh e presh dhe per ket gje i urrej..jan gjeja qe me friksojn me shum ne ket bot sidomos me at ze qe kan e jan bejn ne rrug "WOTZ UP ME NIGGER...iiii sa acarohem... Evil or Very Mad Mad Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 5:43 pm

S.A.M shkruajti:
un faktikisht i urrej ato niggers ose nigga ska renci se njesoj eshte po i kam sh vdekje...ka ca qe jan sh te mir por ktu jan msuar me thika me vrasje me lesh e presh dhe per ket gje i urrej..jan gjeja qe me friksojn me shum ne ket bot sidomos me at ze qe kan e jan bejn ne rrug "WOTZ UP ME NIGGER...iiii sa acarohem... Evil or Very Mad Mad Mad Evil or Very Mad
ndoshta kjo dmth qe je frikacake,,dhe jo qe je raciste Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 5:48 pm

RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
un faktikisht i urrej ato niggers ose nigga ska renci se njesoj eshte po i kam sh vdekje...ka ca qe jan sh te mir por ktu jan msuar me thika me vrasje me lesh e presh dhe per ket gje i urrej..jan gjeja qe me friksojn me shum ne ket bot sidomos me at ze qe kan e jan bejn ne rrug "WOTZ UP ME NIGGER...iiii sa acarohem... Evil or Very Mad Mad Mad Evil or Very Mad
ndoshta kjo dmth qe je frikacake,,dhe jo qe je raciste Razz

mire e ka RioT se jo per gje po ska asjge per tu trembur kur thone ashtu ato pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 6:01 pm

rapper_girl shkruajti:
RioT shkruajti:
S.A.M shkruajti:
un faktikisht i urrej ato niggers ose nigga ska renci se njesoj eshte po i kam sh vdekje...ka ca qe jan sh te mir por ktu jan msuar me thika me vrasje me lesh e presh dhe per ket gje i urrej..jan gjeja qe me friksojn me shum ne ket bot sidomos me at ze qe kan e jan bejn ne rrug "WOTZ UP ME NIGGER...iiii sa acarohem... Evil or Very Mad Mad Mad Evil or Very Mad
ndoshta kjo dmth qe je frikacake,,dhe jo qe je raciste Razz

mire e ka RioT se jo per gje po ska asjge per tu trembur kur thone ashtu ato pfff

haha o goc un thash qe mtremin jevgjit jo kur thon ate po se ckan 1 menyr se foluri...prap shoku im i zi eshte...vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 6:04 pm

eh un sjam raciste... skam asigje me robt e zinj apo te bardh apo te verdh ihiihihhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 6:05 pm

S.A.M--->2 shkruajti:
eh un sjam raciste... skam asigje me robt e zinj apo te bardh apo te verdh ihiihihhi


PO NAJ GJE ME ROBT E KUQ KE????????HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 25
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 6:06 pm

hahahahhha po skam gje mi ua kjo kan punen e tyre ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 6:07 pm

HAHAHAHAHHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 20
Mosha : 27
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Mon Aug 11, 2008 11:53 pm

une nuk jam aspak rracist. un i kam inat shume rracistet. vetem gereket qe i kam vdekje. nuk e di. por kjo nuk quhet rracizem. ata thjesht e bejne veten pu tu urryer. dhe pik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Aug 12, 2008 11:52 am

kristi shkruajti:
une nuk jam aspak rracist. un i kam inat shume rracistet. vetem gereket qe i kam vdekje. nuk e di. por kjo nuk quhet rracizem. ata thjesht e bejne veten pu tu urryer. dhe pik.
o me rob shpi sa kam qesh,,hauahayhaauahahhaauhauha po ke ren ne kundershtim me fjalet e tua mo ben?? Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Aug 12, 2008 9:55 pm

RioT shkruajti:
kristi shkruajti:
une nuk jam aspak rracist. un i kam inat shume rracistet. vetem gereket qe i kam vdekje. nuk e di. por kjo nuk quhet rracizem. ata thjesht e bejne veten pu tu urryer. dhe pik.
o me rob shpi sa kam qesh,,hauahayhaauahahhaauhauha po ke ren ne kundershtim me fjalet e tua mo ben?? Laughing Laughing Laughing Laughing


tamam lol! :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Aug 12, 2008 10:35 pm

greket nuk jane rrace me vete.....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Aug 23, 2008 1:30 am

POO JAM SHUUUUUUUUUUUUUUM Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Sat Aug 23, 2008 11:36 am

Endi shkruajti:
greket nuk jane rrace me vete.....!!!
ca dmth kjo scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Tue Sep 02, 2008 1:24 am

jo, nuk jam raciste, dhe me thene te drejten nuk kam inat asnje. jam mese e sigurt qe edhe greket smund te jene aq te keqinj sa i bejne. nejse, nuk eshte se njoh ndonje qe ta them me siguri, di vetem te them qe raca apo kombesia nuk perbejne ndonje problem per mua. si ka thene sokrati: un jam qytetar i BOTES!
dhe sic ka thene john lennon: imagine all the people sharing all the world! cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Sep 18, 2008 4:45 pm

e kam thene qe sjam raciste fare dhe me vjen shshsh keeeq per ata njerez me ngjyre qe i ofendojne, tallin e shajne nga fjalet me te ndyra, me te keqija si pershembull :
nje vajze me ngjyre ishte nxenese sh emire ne shkolle por mesuesja ja ulte noten nuk i vinte ate cka ajo meritonte e nje mesuesi tjeter si erdhi mire per kte vajzen dhe e ndihmoi ate, epo kur te ben edhe mesuesi kshu tkapesh ta vrasesh, qelbesirat, se shohin nga dijet qe ajo ka por ngjyra, racistat e m**, fuuck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Thu Sep 18, 2008 4:59 pm

jam shume rracist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: