Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Jeni raciste? - Faqe 4 I_vote_lcapJeni raciste? - Faqe 4 I_voting_barJeni raciste? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeni raciste?

Shko poshtė 
+57
alerodisgirl
ema
H_boy354
*little angel*
jona
You Burn Deep Inside Me
free spirit
kitty
maria gracia
angel boy
doni
123bla returns
hot_spicy
metallica_death
AURORA BOREALIS
Come As You Are
Shpirti-pist
odise
metalhead
serial killer
the doctor 2000
cobain
Realkatil
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
don corleone
play_boy
ani
the beatle
kristi
S.A.M--->2
mel-L
smart devil
dj jero
Tarjaholic
Enny-Art
spartaku
SupergirL
baks
COLORED_SPIRIT
Endi
Assy
fefe_
chrisbrown
jurgeni
RioT
ana
Une
tigri-verdheblu
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Child Of Darkness
Venus
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
61 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik



Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:25 pm

edhe une si ani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 9:01 pm

si kam inat jevgjit sjam rracist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 32
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:49 pm

hic fare sjam!!!! skam arsye pse te jem...ku kam qen ska shfaq ndonjeri vetit e racistit...te gjith nga kocka dhe mishi jemi...sprish pun se ndryshon ngjyra e lekures, feja apo shtetesia............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 9:51 pm

deri sa ngjyra e lekures te jet me e rendesishme se ajo e syve do te kete lufte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:15 pm

jo jo joooooooooooo nuk jam,sdua te jem dhe nuk e fal veten kur me vjen ndonjeher ne mendje ndonje mendim rracist.
nuk jaaaaammmmmm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:22 am

JAM MO VLLA JAAAAM
DO E PRANOJ GJITHMON
SA INAT QE SESHT AJO IKONA "KTU SLEJOHEN KRYMA"
HEH RROFT HITLERI Cool

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 32
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 7:19 pm

Tju them nje gje x veten time... jam rrit me nje lagje qe eshte full of persona BLACK... edhe deri nga mosha 10 vjece flisja si ata lol ...... kam hong buk me ata edhe sma nin ca mund te jeni tu menu ne ket cast.... jane sh njerez puntor edhe gjithnje te hapin rrug....


SHKURT: NUK JAM RRACIST
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 7:39 pm

Realkatil shkruajti:
Tju them nje gje x veten time... jam rrit me nje lagje qe eshte full of persona BLACK... edhe deri nga mosha 10 vjece flisja si ata lol ...... kam hong buk me ata edhe sma nin ca mund te jeni tu menu ne ket cast.... jane sh njerez puntor edhe gjithnje te hapin rrug....


SHKURT: NUK JAM RRACIST

hahahah dhe mua me shkonte me shum neps kur hanin jevgjit e lagjes se sa kur me bente mami buk tamam jo buk me qep. Razz
jo mer vlla me ato me shijonte buka mua. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 7:50 pm

nuk jam rracist fare dhe nuk do jem
kur isha i vogel menoja car kan kto qe e kan lekuren e zeze tani kur i kujtoj shkrihem duke qesh :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:05 pm

un jo me...kam nja nji vit qe sjam me racist,,,kam mesur qe njerezit ti shoh tgjith njesoj,se fundi fare ashtu jan...behen nga mish e kocka...dhe ngjyra, rraca etj skan rendesi...kam filluar qe njerezit ti dua shume...edhe me perpara nuk quhesha racist po thjesh edukimi i veshit dhe i ksaj gjeje ndaj njerezve jo te bardh kryesisht eshte shume e keqe ne shqiperi...sepse vjen qe nga brezi i vjeter qe na e kan edukuar per keq...ndajn popujt apo racat...kto jan te kqij kto jan te mir..ska lidhje ska pergjithsime ne kto raste cdo njeri eshte ndryshe nga njeri tjetri...ka te kqinj ka te mir...se sa kjo gje nuk dihet...prsh ne ktu ne shqiperi kemi dicka kunder romve,cameve,copaneve,etj etj etj...ska lidhje na kan mesuar gabim...ka shume shok ..kam dy shok cam qe i kam te dy shok te ngusht...sa her kam pas nevoje kan qen te paret qe me kan ndejt afer...po ashu njof shume njerez kshuuu...dge qe jan njerezit me te mir qe ekzistojn...ska me dallime raccore..i ka ik koha per mu...tgjitha jan ndryshe nga njeri tjetri,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:07 pm

cobain shkruajti:
un jo me...kam nja nji vit qe sjam me racist,,,kam mesur qe njerezit ti shoh tgjith njesoj,se fundi fare ashtu jan...behen nga mish e kocka...dhe ngjyra, rraca etj skan rendesi...kam filluar qe njerezit ti dua shume...edhe me perpara nuk quhesha racist po thjesh edukimi i veshit dhe i ksaj gjeje ndaj njerezve jo te bardh kryesisht eshte shume e keqe ne shqiperi...sepse vjen qe nga brezi i vjeter qe na e kan edukuar per keq...ndajn popujt apo racat...kto jan te kqij kto jan te mir..ska lidhje ska pergjithsime ne kto raste cdo njeri eshte ndryshe nga njeri tjetri...ka te kqinj ka te mir...se sa kjo gje nuk dihet...prsh ne ktu ne shqiperi kemi dicka kunder romve,cameve,copaneve,etj etj etj...ska lidhje na kan mesuar gabim...ka shume shok ..kam dy shok cam qe i kam te dy shok te ngusht...sa her kam pas nevoje kan qen te paret qe me kan ndejt afer...po ashu njof shume njerez kshuuu...dge qe jan njerezit me te mir qe ekzistojn...ska me dallime raccore..i ka ik koha per mu...tgjitha jan ndryshe nga njeri tjetri,,,

se mos vetem ti. ka nga ata qe i kan me shume se shok kto te dy ose njerin nga kto Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:08 pm

hahahahaha aty e ke menjen ti ...kalaman i keq...majmun Razz:P:P:P hahahaa [puuuuuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:10 pm

hahhaha ca ke ti re? Razz se na bere me turp tashi. Embarassed Razz
puuuuc puuuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:11 pm

un asnjeher skam qen racist :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 32
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:18 pm

cobain shkruajti:
un jo me...kam nja nji vit qe sjam me racist,,,kam mesur qe njerezit ti shoh tgjith njesoj,se fundi fare ashtu jan...behen nga mish e kocka...dhe ngjyra, rraca etj skan rendesi...kam filluar qe njerezit ti dua shume...edhe me perpara nuk quhesha racist po thjesh edukimi i veshit dhe i ksaj gjeje ndaj njerezve jo te bardh kryesisht eshte shume e keqe ne shqiperi...sepse vjen qe nga brezi i vjeter qe na e kan edukuar per keq...ndajn popujt apo racat...kto jan te kqij kto jan te mir..ska lidhje ska pergjithsime ne kto raste cdo njeri eshte ndryshe nga njeri tjetri...ka te kqinj ka te mir...se sa kjo gje nuk dihet...prsh ne ktu ne shqiperi kemi dicka kunder romve,cameve,copaneve,etj etj etj...ska lidhje na kan mesuar gabim...ka shume shok ..kam dy shok cam qe i kam te dy shok te ngusht...sa her kam pas nevoje kan qen te paret qe me kan ndejt afer...po ashu njof shume njerez kshuuu...dge qe jan njerezit me te mir qe ekzistojn...ska me dallime raccore..i ka ik koha per mu...tgjitha jan ndryshe nga njeri tjetri,,,

Kush je ti dhe cfarek dreqin i ke bere Cobain-it???
Haha,e mban mend ate tipin qe URRENTE njerezit dhe ishte rracist i qelbur...eh si rrotullohet bota me gjith njerez brenda... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 4:35 pm

Assy shkruajti:
cobain shkruajti:
un jo me...kam nja nji vit qe sjam me racist,,,kam mesur qe njerezit ti shoh tgjith njesoj,se fundi fare ashtu jan...behen nga mish e kocka...dhe ngjyra, rraca etj skan rendesi...kam filluar qe njerezit ti dua shume...edhe me perpara nuk quhesha racist po thjesh edukimi i veshit dhe i ksaj gjeje ndaj njerezve jo te bardh kryesisht eshte shume e keqe ne shqiperi...sepse vjen qe nga brezi i vjeter qe na e kan edukuar per keq...ndajn popujt apo racat...kto jan te kqij kto jan te mir..ska lidhje ska pergjithsime ne kto raste cdo njeri eshte ndryshe nga njeri tjetri...ka te kqinj ka te mir...se sa kjo gje nuk dihet...prsh ne ktu ne shqiperi kemi dicka kunder romve,cameve,copaneve,etj etj etj...ska lidhje na kan mesuar gabim...ka shume shok ..kam dy shok cam qe i kam te dy shok te ngusht...sa her kam pas nevoje kan qen te paret qe me kan ndejt afer...po ashu njof shume njerez kshuuu...dge qe jan njerezit me te mir qe ekzistojn...ska me dallime raccore..i ka ik koha per mu...tgjitha jan ndryshe nga njeri tjetri,,,

Kush je ti dhe cfarek dreqin i ke bere Cobain-it???
Haha,e mban mend ate tipin qe URRENTE njerezit dhe ishte rracist i qelbur...eh si rrotullohet bota me gjith njerez brenda... Razz



hahahahaha...prandaj thashe qe kam nja nji vit qe ndrova mendim...sa njoha nji budalle si puna jote hahahahahaha Razz:P:P:P:P:P:P pucpuc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 32
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 9:12 pm

cobain shkruajti:
Assy shkruajti:
cobain shkruajti:
un jo me...kam nja nji vit qe sjam me racist,,,kam mesur qe njerezit ti shoh tgjith njesoj,se fundi fare ashtu jan...behen nga mish e kocka...dhe ngjyra, rraca etj skan rendesi...kam filluar qe njerezit ti dua shume...edhe me perpara nuk quhesha racist po thjesh edukimi i veshit dhe i ksaj gjeje ndaj njerezve jo te bardh kryesisht eshte shume e keqe ne shqiperi...sepse vjen qe nga brezi i vjeter qe na e kan edukuar per keq...ndajn popujt apo racat...kto jan te kqij kto jan te mir..ska lidhje ska pergjithsime ne kto raste cdo njeri eshte ndryshe nga njeri tjetri...ka te kqinj ka te mir...se sa kjo gje nuk dihet...prsh ne ktu ne shqiperi kemi dicka kunder romve,cameve,copaneve,etj etj etj...ska lidhje na kan mesuar gabim...ka shume shok ..kam dy shok cam qe i kam te dy shok te ngusht...sa her kam pas nevoje kan qen te paret qe me kan ndejt afer...po ashu njof shume njerez kshuuu...dge qe jan njerezit me te mir qe ekzistojn...ska me dallime raccore..i ka ik koha per mu...tgjitha jan ndryshe nga njeri tjetri,,,

Kush je ti dhe cfarek dreqin i ke bere Cobain-it???
Haha,e mban mend ate tipin qe URRENTE njerezit dhe ishte rracist i qelbur...eh si rrotullohet bota me gjith njerez brenda... Razz



hahahahaha...prandaj thashe qe kam nja nji vit qe ndrova mendim...sa njoha nji budalle si puna jote hahahahahaha Razz:P:P:P:P:P:P pucpuc


Uau,mos me thuaj!!! Dmth e tere ceshtja u rrotulloka rreth meje??? :D:D:D eh...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 9:31 pm

hahahahaha pupupupupupupu kjo goca ktu lart kalamaja eshte aq dru sa del ne ems te shiut me ate bluzen qe eshte ne foto...tgjith me menge te gjata kjo dilte me kanatjere ahahahah ,,,,,puc..........ska lidhje me temen po ska prb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serial killer
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar



Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 9:01 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metalhead
Adoleshent
Adoleshent
metalhead


Male
Numri i postimeve : 24
Mosha : 34
Vendndodhja : vlore
Hobi : kitara,bateria,cigarja
Koha e lire : bredh
Piket : 0
Data e regjistrimit : 10/10/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 9:40 pm

jam mo vlla...hitleri kete pune ben...ej slejohet llumi ketu...te jem realist jam racistttttttttttttttttttttttttttttttttttttt,....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Oct 11, 2008 12:07 am

ne pergjithsi jo por me greket jam pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 38
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:38 pm

Nuk e njof ket fjal une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:40 pm

se di pse por jam dhe shum madje, si duroj dot njerzit me ngjyr skam ca bej Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 34
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:52 pm

Nuk e them dot qe nuk jam. Nuk i duroj dot ata qe nuk kane cfare te veshin dhe qe i kane qyrret deri tek kembet. Si mund te mos jesh rracist kur i shef?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:58 pm

i cik jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Jeni raciste? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Jeni raciste?   Jeni raciste? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeni raciste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» sa te besueshem jeni?
» SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?
» jeni te ftuar.............
» jeni supersticioze??
» A jeni i/e lidhur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: