Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 a e dinit qe...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 7:49 pm

E DINIT QE:


> Eshte e pa mundur te kafshosh berrylin?

> Qe Coca Cola ne fillim ka qene jeshile?

> Qe eshte e mundur qe nje lope tii ngjise shkallet, por e pa mundur t'i zbrese?

> Qe si ben rosa (kua-kua) zhurma nuk jehon dhe asnje nuk e di perse?

> Qe kokodrili nuk mund te nxjerre jashte gjuhen?

> Qe derrat fizikisht nuk mund te shohin qiellin?

> Qe nese kerkoni te mbani teshtimen, mund te shkaktoni prishjen e nje vene ne tru ose mbas qafe dhe mund te vdisni?

> Qe cakmaku eshte shpikur me para se shkrepsja?

> Qe cdo mbret tek loja e letrave perfaqeson nje mbret te madh te historise:
- Maē: Mbretin David
- Spathi: Mbretin Aleksandrin e Madh
- Kup (zemer): Karlin e Madh
- Karo (kuadrat): Jul Cezarin?

> Qe shumezimi 111.111.111 x 111.111.111 ben 12.345.678.987.654.321?

> Qe ne nje statuje me kal: nese kali eshte me kembet e para lart, kaloresi ka vdekur ne beteje, nese kali ka nje nga kembet e para lart, kaloresi ka vedekur nga nje plage e pakuruar ne beteje, nese kali i ka te kater kembet per toke, kaloresi ka vdekur per shkaqe natyrore?

> Qe emri i Jeep vjen nga shkurtimi i perdorur ne ushtrine amerikane per makinat, nga "General Purpose", G.P. shqiptuar ne anglisht?

> Qe eshte e pa mundur te teshtish me sy hapur?

> Qe te djathtet jetojne mesatarisht 9 vjet me teper nga mengjarashet?

> Qe bubuzhelat mund te jetojne 9 dite pa koke, para se te vdesin... urie?

> Qe elefantet jane te vetmet kafshe te gjithe krijeses qe nuk mund te hidhen (per fat te mire)?

> Qe nje person normal qesh rreth 15 here ne dite?

> Qe ne Britanine e vjeter njerezit nuk mund te benin seks pa urdherin e Mbretit (vetem nese nuk behej fjale per pjesetare te familjes mbreterore). Kur donin te benin nje femije duhet ti merrnin leje mbretit, i cili dorezonte nje tabele qe duhet ta varnin jashte dere nderkohe qe kishin raporte. Tabela shkruante Fornication Under Consent of the King (F.U.C.K.), nga vjen dhe origjina e fjales?

> Qe gjate Luftes te Secesionit (ne mes te Veriut dhe Jugut SHBA), kur ktheheshin ushtaret ne zonat e tyre pa patur asnje te vrare, shkruanin ne nje derrase 0 Killet (zero te vrare). Ketej vjen dhe shprehja O.K per te thene gjithcka mire?

> Qe kur pushtuesit angleze shkuan ne Australi, u tremben kur pane kafshe te cuditshme qe benin hedhje te pa besueshme? Thirren menjehere nje vendas, nje indigjen (indigjenet australiane ishin shume paqesore) dhe kerkonin te benin pyetje me gjeste mbi keto kafshe. Duke degjuar qe indigjeni thoshte gjithnje Kan Ghu Ru pershtaten fjalen me fjalen anglese Kangaroo (kangur). Gjuhetaret me studime te metejshme kuptuan qe domethenja e fjales te indigjenit ishte thjesht "nuk kuptoj".

> Qe 80% e personave qe lexuan kete tekst kane kerkuar te kafshojne berrylin!!!?


Keshille:
> Kur puna te merzit dhe je ne buze te depresionit dhe asgje nuk shkon si deshiron, bej keshtu: dil, shko ne nje farmaci dhe kerko nje termometer anal te Johnson & Johnson (vetem kete marke). Hape dhe lexo tek perdorimi. Do te gjesh kete fraze: "Cdo termometer anal Johnson & Johnson eshte provuar personalisht ne fabriken tone...

Tani mbyll syte dhe perserit 5 here me ze te larte: "jam krenar qe nuk punoj ne repartin e kontrollit te kualitetit ne Johnson & Johnson!!!"


TANI QESH!!!
Kujtohu gjthinje, qe ka pune me te keqe se e jotja!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 8:03 pm

a e dini pse hajdutet ikin gjithmon ne drejtim te paditur?
shikoni videon per ta kuptuar :
http://www.youtube.com/watch?v=j0P7dBTc7No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 9:31 pm

HAHAHAHAHAHAHHA sa e fort kjo video me ej,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 9:35 pm

ti paskan cu dhe ty riot ato kuriozitet se dhe mu mkan ardh tlezecme jane
une direkt fillova tprovoja tkafshoja brrylin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 10:05 pm

RioT shkruajti:
a e dini pse hajdutet ikin gjithmon ne drejtim te paditur?
shikoni videon per ta kuptuar :
http://www.youtube.com/watch?v=j0P7dBTc7No

HAAHAHAHAH!!!sa dru keta prolicet !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sat Aug 16, 2008 10:49 pm

jiihihiihihihihihihijijihiijijhijihijuaaaaaaaaahhhhhhhhhhh
sa e fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sun Aug 17, 2008 8:20 pm

bad boy shkruajti:
ti paskan cu dhe ty riot ato kuriozitet se dhe mu mkan ardh tlezecme jane
une direkt fillova tprovoja tkafshoja brrylin
jo nuk mi kan cu,,i kam gjet diku tjeter,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sun Aug 17, 2008 10:29 pm

mos qeshni kot me ate videon sepse eshte reklama e malibus

e keni dhe te komentet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Tue Sep 30, 2008 3:27 pm

hahahahahahahahaha sa e forte ajo vidjo ~1-sh fare
hallall plako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Tue Sep 30, 2008 3:38 pm

a e dini se vidjo ishte e pa pame hahahahaha sa tap qe ishin ato policet :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 12:57 am

..............vetem milani doli barazim sot dhe te gjitha ndeshjet e tjera tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 1:06 am

a e dinit qe almirin e kam shok flori :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 1:08 am

a e dini se dhe kjo esht njish ????????????????
kush se di e mesoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 1:08 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
a e dini se dhe kjo esht njish ????????????????
kush se di e mesoi

Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 12:01 pm

e dini ju qe un e kapa i lloto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 5:50 pm

e dini ju qe dua dhe une ti futem botes se llotove Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 5:52 pm

behemi ortak Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 7:01 pm

a e dini qe ka rene cmimi i naftes.neser ulet dhe buka :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Mon Nov 10, 2008 7:25 pm

A e dini qe un se di?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Wed Nov 19, 2008 1:18 pm

a e dini qe njeriu ha gjat jetes se tij mesatarisht 6 merimanga naten kur fle gjum me goj hap!!!!pak e cuditshme por ja qe ndodh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Wed Nov 19, 2008 1:20 pm

tjeter.....a shikoni endrra qe ju duken te gjata????epo e keni gabim.....sepse zgjat shuuuuuuum shuuuuuuum pak.......ne franksion te sekondes!!!!!!!+
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Wed Nov 19, 2008 10:05 pm

qeni sheh bardh e zi dhe
macija sheh nji ngjyr me shum se njeriu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Wed Nov 19, 2008 10:07 pm

tjeter ......elbasani ka qene liqen por shume vjet me para
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Wed Nov 19, 2008 10:16 pm

qe fushmbreti shquhet per hurma pervec se per ate gjen tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   Sun Jan 04, 2009 9:04 pm

a e dinit qe lenini ka qen me nje bo**le
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e dinit qe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: