Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Aksidentet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 4:59 pm

a ju kan ndodh ndonjeher ndonje aksident jeni vra keni qene ne spital a ku ta di un ca Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 5:07 pm

me motorr 4her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 6:52 pm

un perplasje makinash...2 her... pastaj mka kalu makina siper kembes...kam ra nga kati 2...kam qen tu u mbyt 4 her...tdhjefsha rracen jetes pse jam gjall...sepse skam vdek 1 zot e di...vec mbytjet i kam bere me qellim...te tjerat kan ndodh vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 7:03 pm

ishalla vdes pra se e paske me qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 7:23 pm

po mir perderisa skam vdek dmth qe jam e dashur ne ket bot mizerje :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:16 pm

po mka shtyp i her makina,,kur isha me sk8board,,kam ran edhe ne kanal nje her,,kaq mbaj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:26 pm

a u vrave Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:34 pm

pytje esht ajo rri?un nuk hecja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:39 pm

uu mu mkaloi rrota makines siper kembes e as qe mu nxi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:40 pm

po ku e gjen gjo gjen e keqe,,stu nxi thot,,po normale,,ta ka pre fare ca do nxihet ajo?? Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 8:42 pm

jo mi as me dhimbti asgj po kto shoferat e sotshem jan qorra..un tu mendu ca o kjo ndjenja qe kam ul un koken rrota makines se kam dhe un faj qe isha afer makines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 10:13 pm

Ky tipi ktu u perplas me makinen e babit tim. Isha edhe une ne makine.


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 11:44 pm

Kshu te renda jo. Jam rrezu nga bicikleta, akoma e kam shenjen. Kam pre doren edhe e kam qep. Kam mbaj mend kshu me shenja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 11:52 pm

Edhe une kur kam qene e vogel kam kalu ca aksidente,njeri ka qene disi i rende po cdo gje shkoi mire shyqyr,po jo qe te kete patur lidhje nga keto ca jane permend ketu,te rrezume nga makina apo nga katet e siperme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 11:54 pm

se tani u kujova. Ate historine e atij aksidentit aty siper e di Venus. Eshte histori e ppame. I ra te iket shoferit duke i dhene makines. Bente shum vape ate dite.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Sun Aug 17, 2008 11:58 pm

e forte fare ka qen aty te parku
ishte presori im i fiskultures me makin dhe po kalonte , un po kaloja rrugen me 1 shok , ky mgjth ishte cik me para , ndaloji makinen per te kalu ne , vetem kur ja ka fut nga mbrapa 1 makin me targa greke hahaha
doli jasht , pa e pare fare ate tjetrin na tha ne : do ndaloja per ju un
un me ate cunin qeshja , ai i ber tym
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:03 am

gjynof i shkreti
ju demtu shume makina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:06 am

jo dhe aq shume
por e forta prap qe pa u be aksidenti mir , doli polici nga 1 lokal aty haha
i dha lek ne dor ai greku dhe policit dhe kti presorit tim haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:07 am

hahahahha
ca skene kushedi si do ja kesh plas tqeshmes kur ka ik presori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:09 am

ju kaloi ai presori?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:10 am

fefe_ shkruajti:
e forte fare ka qen aty te parku
ishte presori im i fiskultures me makin dhe po kalonte , un po kaloja rrugen me 1 shok , ky mgjth ishte cik me para , ndaloji makinen per te kalu ne , vetem kur ja ka fut nga mbrapa 1 makin me targa greke hahaha
doli jasht , pa e pare fare ate tjetrin na tha ne : do ndaloja per ju un
un me ate cunin qeshja , ai i ber tym

ej po mesa di un ty te jep zyshe fiskulture jo presor!apo gaboj?? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Mon Aug 18, 2008 12:11 am

te shkolla ime jan 5 veta qe japin fiskultur lol
mu me jep 1 zoje kte vit , vjet pata 1 presor , ky qe u perplas sme ka dhene asnjeher , por e ka kusheri mami
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Tue Aug 19, 2008 11:26 am

ahu un sa her qe dal ne rrug kam rrezik vdekje nga makinat, kaloj rrugen per qefin tim, vetem kur degjoj ndo1 ulerim shoqeri ose ndo1 buri ose makinen tme kaloj para kembeve, uu sa her kam shpetu un, ku ka makin qe me shtyp mua mo Laughing Razz:P:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Aksidentet   Tue Aug 19, 2008 9:37 pm

ehh aksidentet SadSad
kam pesuar 2 aksidente deri me sot Sad
njeri duke pritur autobusin, me shtypi e me hodhi ne toke po shpetova tjetri dhe me i rendi fare SadSad me ka ndodhur ne lagje, isha me patina dhe po shkoja te bleja dicka e me del perpara nje makine, tmerr o zot Sad per pak fare kam shpetuar,, dmth per pak mund ti isha futur ne rrotat e makines SadSad u demtova keq fare : honjtje, fryrje te duarve etj.
ate dite vetem duke qare ose me sakt fare nje jave te tere duke qare SadSadSad
ehh i treti tani i verteti Razz:P lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Aksidentet   Wed Aug 20, 2008 2:24 pm

un e vetmja her qe kam qare qe ne autobuz kur isha me pushime nshqipri...kam bertit me tmadhe e shkova dhe ne spital se mu nxi e my fry...Sad kurse i fundit ishte nja 2 jav para se me maru shkolla tu lujt futbollmgjujti njoni padashje e me kan ngel shenja te vetulla po sa gjak qe mdoli Sad
vec kto 2her ka qajt Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Aksidentet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aksidentet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: