Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 3:53 pm

jo cdo cift do doemos tket fmij etj etj..

nejse as une sjam dakort per martesat gay pasi esht ajo qe thot fabjoli [smund ta besoj qe ka shkrujt aq bukur Shocked ] ,por ne asnje menyre skemi te drejt te paragjykojm dy gay,i bie qe paragjykojm ndjenjat, gje absurde ... ka drejt riot kur thot se tgjith kan drejt te dashurojn,,kte po se ndryshojm dot...ndersa martesat mund te prishin pun,por jo aq sa per te zhdukur qenjen njerzore mos ja fusni kot sepse jan shum pak njerez te till sa per te na zhdukur.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 3:54 pm

esht nje ligj ne fizik qe thot,dy te kunderta terhiqen jo bashkohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 3:59 pm

po cja fusni kot mer aman, ngaterroni fiziken me ndjenjat e njeriut.
ok ju keni drejt por ti erjon mduket e paske harru qe fizika/matematika apo kush do lend tjeter ka dhe raste te vecanta,,,ja pikerisht gayt jan rastet e vecanta te natyres

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:00 pm

nqs do ishin fitimprurse kto rastet e vecanta,ateher do shqyrtoheshin dhe do mbroheshin :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:03 pm

ehhh gjithmon njerzimi mendon per gjerat fitimprurese
vl dhe une flas kot

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:04 pm

un si gjykoj,thjesht mendoj kush do ishin frytet qe do sillnin martesat e te njejtit sex
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:04 pm

po une spo flisja per martesat e pra,thash sjam dakort,ama gayt n'pergjithsi skam si i paragjykoj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:05 pm

po kjo tem per martesat flet,ti meqe ske fol per martesat ke dal nga tema ateher :D

je dhe adm ti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 4:06 pm

jam, ke inat? :D
po lart sikur mkapi syri dicka rreth ndjenjave apo jo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Aug 12, 2009 9:41 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
jo cdo cift do doemos tket fmij etj etj..

nejse as une sjam dakort per martesat gay pasi esht ajo qe thot fabjoli [smund ta besoj qe ka shkrujt aq bukur ] ,por ne asnje menyre skemi te drejt te paragjykojm dy gay,i bie qe paragjykojm ndjenjat, gje absurde ... ka drejt riot kur thot se tgjith kan drejt te dashurojn,,kte po se ndryshojm dot...ndersa martesat mund te prishin pun,por jo aq sa per te zhdukur qenjen njerzore mos ja fusni kot sepse jan shum pak njerez te till sa per te na zhdukur.

kur behet fjale per gjera serioze Cool Razz Razz Razz
po ca ti paragjykosh kto ama se ma heqin trurin kto qe njdjehen te paragjykuar.. ktyre sikur i ka ra Zoti shpull mas koke kur kan lind...
un per vete nuk i [aragjukoj po njdjej keqardhje per sa.. sa gjynaf qe me vjen Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Aug 13, 2009 5:29 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
Hej njerez!
Kush jeni ju qe te paragjykoni?te shani?te thoni se ceshte e drejte e jo?
Apo me mire,ku e dini ju ceshte e drejta?apo jan disa qe thojn shiko,me mire mos u be gay,eshte per te miren tate,e para TI te miren e don per vete,se ska njeri qe ia don te keqen vetes,ose nje tjeter qe ta doj me shume te miren per tjetrin se sa ai vet,pastaj nuk eshte me te bome kjo pune.dhe disa qe thojn gje e shpifurt,apo k*rlliqe te tjera,e pse qeka turp te dashurosh?ska rendsi ke dashuron!
mos u beni te trash,te prapambetur,paragjykues,se jemi ne shekullin 21,e te mos vazhdojm me mentalitetin e kohes se xhaxhit,se do shkojm mrapa e jo para sic deshiron cdokush besoj!

looooooooooool.... Shocked Shocked Shocked po ku ka qenie apo gjalles tjeter ne univers (pervec njeriut) qe te bej sex me te njejtin sex???
kjo tregon qe njeriu eul veten shum poshte... cdo krijese ka dy aspekte mashkulloritet dhe fenimitet apo pozitivitet dhe negativitet dhe sipas ligjeve te natyres + nuk mund te bashkohet me + apo edhe - me -...
e njejta gje vlen edhe per nbjerezit edhe per njerezit..mendo pak cfar do te ndothte nqs burrat do shkonin me burrat dhe grat me grat.. do thyenim ligjet e natyres dhe per pasoj do rrezikonin te zhdukeshim si specie sepse pjelloria do zvogelohej tej mase..
kshu qe mua me duket absurde kto martesat gay apo keto lloj te drejtashedhe pse ty mund te dukemi te prapambetur,paragjykues..

o daku, + me - eshte vetem ne fizik,dhe nqs ti e krahason dashurin me fiziken,ky eshte problemi yt!!! na cani k++in tani me gjithe kto mendime qe keni,i dont really give a shit!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Aug 13, 2009 7:11 pm

riot, zemer,me but me buuut Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Aug 13, 2009 7:42 pm

hahahahahah... qenka nxeh njona knej..sa keq po me vjen.
nqs + me - jane ne fizik burri dhe gruaja jan ne jeten reale...
desha te them edhe dicka.. kur po flisja me nje shokun tim per ket tem dhe po i thija se kto homosex.. ndjehen te paragjykuyar ai me tha: un nuk ndjehem i paragjykuar se jam normal... Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 14, 2009 1:07 pm

kurse mu m`vjen gjynaf per ty fabjol qe krahason ndjenjat me fiziken..sa e ulet e

riot take it easy shpirt,tdu shum

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 14, 2009 1:13 pm

ju sme kuptoni ca dua te them... un nuk po krahasoj ndjenjat me fiziken...
thjesh mora nje shembull se si duhet te ekzistoj gjerat...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 14, 2009 1:16 pm

nuk do doja kurre n'fakt te isha femije i adoptuar i dy gay-ve
do me shanin gjithe te tjeret perderisa shumica si duron Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Aug 14, 2009 1:17 pm

virus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Aug 15, 2009 10:01 pm

H_boy354 shkruajti:
ju sme kuptoni ca dua te them... un nuk po krahasoj ndjenjat me fiziken...
thjesh mora nje shembull se si duhet te ekzistoj gjerat...
mesa mora vesh,ai qe spo kupton ktu je ti daku, gjithsesi une skam me nerva te shikoj se si ka njerez qe mendojn se din gjithhka,e mendojn se kan te drejt,e se mund te shajn te tjeret si ti doje kokrra e qejfit.une per vete jam rahat cuno,nuk jam nxef,shikoj jeten time,e nuk paragjykoj,dhe pranoj nqs kam gabim,por mesa shof ti se ulke hunden e te pranosh qe fole keq ne fillim

arli,tdu sh dhe un rrofsh
xhen,hugz 4 u
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Aug 15, 2009 10:02 pm

hot spicy shkruajti:
nuk do doja kurre n'fakt te isha femije i adoptuar i dy gay-ve
do me shanin gjithe te tjeret perderisa shumica si duron Crying or Very sad
mfal i cik,ti ben ca ben shumica? Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Aug 15, 2009 10:06 pm

H_boy354 shkruajti:
hahahahahah... qenka nxeh njona knej..sa keq po me vjen.
nqs + me - jane ne fizik burri dhe gruaja jan ne jeten reale...
desha te them edhe dicka.. kur po flisja me nje shokun tim per ket tem dhe po i thija se kto homosex.. ndjehen te paragjykuyar ai me tha: un nuk ndjehem i paragjykuar se jam normal... Razz
ajo qe duhet te ndjej keqardhje jam une,mvjen keq per mendimet qe ke,e sa per nxefjen ta thash dhe te postimi siper sjam e nxefme,ose nuk ia vlen te nxefem,gjithsesi,dashuria thuhet se esht e verber,nuk njef as mosh e asigjo,ca tkeqe ka nqs dashuron dike te sexit tend???shum thojn "follow ur heart" po ku te lejn ktu ne shqipri te followsh heartin,me njerez me mendime si puna jote,jo i her,sbohet llaf.megjithse po u miratu ligji,nuk do te pjer**i njeri mendimet e tuja Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Aug 15, 2009 10:14 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
Hej njerez!
Kush jeni ju qe te paragjykoni?te shani?te thoni se ceshte e drejte e jo?
Apo me mire,ku e dini ju ceshte e drejta?apo jan disa qe thojn shiko,me mire mos u be gay,eshte per te miren tate,e para TI te miren e don per vete,se ska njeri qe ia don te keqen vetes,ose nje tjeter qe ta doj me shume te miren per tjetrin se sa ai vet,pastaj nuk eshte me te bome kjo pune.dhe disa qe thojn gje e shpifurt,apo k*rlliqe te tjera,e pse qeka turp te dashurosh?ska rendsi ke dashuron!
mos u beni te trash,te prapambetur,paragjykues,se jemi ne shekullin 21,e te mos vazhdojm me mentalitetin e kohes se xhaxhit,se do shkojm mrapa e jo para sic deshiron cdokush besoj!

looooooooooool.... Shocked Shocked Shocked po ku ka qenie apo gjalles tjeter ne univers (pervec njeriut) qe te bej sex me te njejtin sex???
kjo tregon qe njeriu eul veten shum poshte... cdo krijese ka dy aspekte mashkulloritet dhe fenimitet apo pozitivitet dhe negativitet dhe sipas ligjeve te natyres + nuk mund te bashkohet me + apo edhe - me -...
e njejta gje vlen edhe per nbjerezit edhe per njerezit..mendo pak cfar do te ndothte nqs burrat do shkonin me burrat dhe grat me grat.. do thyenim ligjet e natyres dhe per pasoj do rrezikonin te zhdukeshim si specie sepse pjelloria do zvogelohej tej mase..
kshu qe mua me duket absurde kto martesat gay apo keto lloj te drejtashedhe pse ty mund te dukemi te prapambetur,paragjykues..
mesaduket nuk paske shum info mbi homoseksualizmin,e te keshilloj te informohesh para se te flasesh,se jan ven re qe shume kafshe kryejn marrdhenie me te njejtit sex,sidomos lepujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 16, 2009 12:48 pm

ndoshta nuk jam informuar shum mbi homoseksualizmin se nuk me intereson po qe me duken shum absurde kto idete per te pasur mardhenie me te njejtin sex.. si nuk e kupton qe mardhenia me te njejtin sex nuk sjell pasardhes???!!! apo ka dal ndonje cift homosexualesh qe ka lind Shocked Shocked .... nejse un kam mendimin tim dhe nuk mund te detyroj ty apo kedo tjeter anjeher ne bot nqs ti nuk do... por qe un e them me plot gojen qe jam kuder ketyre ideve crazy edhe pse jam pak tip crazy por jo pas ketyre gjerave...

x ket lart..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 16, 2009 5:01 pm

H_boy354 shkruajti:
ndoshta nuk jam informuar shum mbi homoseksualizmin se nuk me intereson po qe me duken shum absurde kto idete per te pasur mardhenie me te njejtin sex.. si nuk e kupton qe mardhenia me te njejtin sex nuk sjell pasardhes???!!! apo ka dal ndonje cift homosexualesh qe ka lind Shocked Shocked .... nejse un kam mendimin tim dhe nuk mund te detyroj ty apo kedo tjeter anjeher ne bot nqs ti nuk do... por qe un e them me plot gojen qe jam kuder ketyre ideve crazy edhe pse jam pak tip crazy por jo pas ketyre gjerave...

x ket lart..
nqs nuk jep pasardhes dmth qe esht dicka absurde??po ato njerezit qe jan steril po plako,jan absurd??pstj ka shum menyra per te dhen pasardhes,po un per vete nuk do doja te jepja pasardhes,edhe nqs do martohem me nje rob te sexit te kundert
nuk me duket crazy ideja per te dashuruar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 16, 2009 5:17 pm

e di ca do doja une?
do jepja edhe jeten vetem t'ju shihja njehere te gjithve ju qe flisni kunder,qe shani e beni,do doja te ishit nej dit gay,dhe gjith nejrezit e tjer tju shanin,ofendonin e tju poshteronin,e te kuptoninit pse ka disa njerez si puna ime qe i mbrojn me shpirt keto qe them.
dhe jam shum e sigurt qe mbas asaj dite te ishin pro.


ti robo nalt,nqs kupton anglisht lexo pak ket,

esht nje poem gay qe te len te mendosh

Do you know what it is to be an outsider
on the other side of the fence?
How alone you would feel, if excluded you were.
Does it make any sense?


Can you imagine the isolated soul
with no-one in sight to hear
the cries and the tears that your heart would shed,
and the constant, looming fear?


Can you see in your mind the life of a man
without anywhere to belong?
Because a society judged him unworthy,
because they think they’re right, and he’s wrong.

Try and imagine the pain that you’d feel,
with sneers and hateful words, and spit at your heels.
What would it be like if the gates were locked;
you couldn’t get in, and you couldn’t get out?

Imagine the feeling that you’re worthless,
some dirt that’s been stepped on by someone’s uncaring shoe.
Perhaps at that point it’s too much for your heart,
and you take your own life, to stop it hurting you.


Imagine this world, for maybe a minute,
after that you can stop; you don’t like it, sure
but there are people who go through this every day,
and they can’t stop it, unless they’re no more.

So when you hear of hate, bigots and death,
don’t side with haters, cause that’s how you’ve been bred.
Imagine how it is, or was for that guy,
the one that’s hurt, or lying dead.

So imagine the feelings and memories too,
of people oppressed, hated, abused;
Of people who lived outside of that fence
and what they came to - does it make sense?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
honey_girl
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 23
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 16, 2009 8:50 pm

Katastrof atehere te gjithe te shikonin keq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: