Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Aug 16, 2009 11:37 pm

pervec asaj te riot (puc ylli) do shtoja dhe kte kengen tjeter :D

Look inside,
Look inside your tiny mind
Now look a bit harder
Cause we're so uninspired,
so sick and tired of all the
hatred you harbor

So you say
It's not okay to be gay
Well I think you're just evil
You're just some racist who
can't tie my laces
Your point of view is medieval

Fuck you (Fuck you)
Fuck you very, very much
Cause we hate what you do
And we hate your whole crew
So please don't stay in touch

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:34 am

prandaj un e thash qe me vjen keq per ju edhe me lart sepse vete fakti i te qenit gay te perjashton nga shoqeria.....
sa per poemen nuk me befason aspak sepse e kuptoj se si mund te ndihet dikush qe shoqeia nuk e pranon ne gjirin e vet....
per fundimi i historis I JUST DON'T LIKE GAY

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:35 am

qyqqqqq moj graa dhe ti burr lart sa e vrisni mendjen, nqs ti kundershton ato vazhdimisht fabjol dmth i paragjykon e i sterparagjykon dhe ben gabim, nqs e le me fjalen just don't like gay, dmth si pelqen e kaq, boll ime

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:39 am

po mi nuk me pelqejn se bien ne kundershtim me shum gjera....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:40 am

me fiziken eee???? po te ishe as ne fizik e ta kishe fixim si lend ta bej hallall, po pusho ri dreqqq pusho

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:41 am

jo me vet natyren...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:44 am

natyra vet ka zgjedh qe kto njerez te jen ashtu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:48 am

e ke gabim.. natyra ka zgjedhur qe ato te jen njerez normal po ato duan te jen anormal.. tani un skam ci bej... thjesh po i them qe nuk me duket e drejt po ato spranojn argumentet qe un i jap.. ateher te bejn cte duan.. jeta tyre esht... i dont really care...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:52 am

aaaa fabjol ktu e ke gabim, i bie qe se ke ngju armiden kur ka shpjegu kshuqe hap po deshe biologjin dhe mso kapitullin e geneve. aty ke gjith semundjet madje dhe homoseksualizmin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:53 am

pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:54 am

homoseksualet e vertet po,kan lindur me crregullim te geneve, prandaj nuk duhet ti paragjykojm o druuuuu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:58 am

e kam then se me vjen gjynah per to lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 12:21 pm

H_boy354 shkruajti:
prandaj un e thash qe me vjen keq per ju edhe me lart sepse vete fakti i te qenit gay te perjashton nga shoqeria.....
sa per poemen nuk me befason aspak sepse e kuptoj se si mund te ndihet dikush qe shoqeia nuk e pranon ne gjirin e vet....
per fundimi i historis I JUST DON'T LIKE GAY

pa ofendim,po ti me verte qe s`mbushke, ti besoke te nena natyre e? ok nena natyre sic krijo njerzit normale..sic i quani ju Laughing krijoi edhe ato me crregullime hormonale dhe ti je askushi te paragjykosh dhe te urresh 1 njeri qe po kjo nena natyre apo zoti(ku di un ku beson ti) e ka kriju..per sa kohe qe orientimi jot seksual NUK cenohet !!!
kshuqe cuno shif me mir punen tate,mendoj se ka gjera me trendsishme njeten tende per tbe se sa te paragjykosh e t shash lart e posht ca njerez qe kan ndjenjat per gjinine e tyre

dhe cilat ishin argumentet e tuja shoku, thjesht "i dont like gay" Laughing fol shqip ktu iher Razz dhe mso ca esht argumentimi Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 2:29 pm

e para punes eshte problemi i te tjerve nqs nuk me kuptoj mua ne ate cpo them...
sa per argumente kam dhen plot lart dhe mund ti rishikosh... per sa i perket paragjykimit apo racizmit me vjen keq ta them qe jam ca racist edhe pse sme pelqen kjo gje...
gjithsesi un ktu jap mendimin tim dhe ska arsye qe ju (apo ata) te ndjehen te ofenduar perderisa e pranojn veten ashtu sic jan..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 3:48 pm

ANTI GAY ne menyre te padiskutueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 9:51 pm

H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 9:59 pm

Une jam kunder ketij fenomeni. Zoti kur krijoji njeriun ai krijoji Adamin dhe Even e jo Adamin e Ramadanin !!!???? te pakten kshu thuhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:11 pm

Nje mashkull eshte krijuar per te qene me nje femer dhe anasjelltas !
Dikush mund te thoje " Cfare te drejte kemi neve te nderhyjme ne preferencat e dikujt tjetri ". Une po them : "Cfare te drejte kemi neve te ndryshojme ligjet e jetes " !!!!! mendoheni kete gje !

Homoseksualizmi eshte jashte natyrores, megjithate nuk do e trajtoja si nje problem jetesor. As nuk do i denoja, pak e kane denuar veten ata me preferencen e tyre?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 10:29 pm

po si mund te jesh kunder fenomeneve se kuptoj Shocked
jam une kunder shiut psh [fenomen natyror] po spi uje fjala ime, pfff kot kshuqe dhe ju kot dilnikjnder, ca tdoni beni Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Aug 17, 2009 11:44 pm

'zoti' krijo even dhe adamin..ok pra llogjike 1 mashkull me 1 femer bejn sex dhe lindin femije..po pastaj si u shtua popullsia e botes, motrat dhe vellezerit kryen marrdhenie me njeri tjetrin apo me prinderit..

ja pse se besoj kte teorine idiote te zotit confused

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 18, 2009 1:39 pm

Child In Time shkruajti:
'zoti' krijo even dhe adamin..ok pra llogjike 1 mashkull me 1 femer bejn sex dhe lindin femije..po pastaj si u shtua popullsia e botes, motrat dhe vellezerit kryen marrdhenie me njeri tjetrin apo me prinderit..

ja pse se besoj kte teorine idiote te zotit confused

me sa di un (se kam studiur pak teologji) ne kopshtin e edenit u krijuan edhe njerez te tjere.. Adami me Even ishin te paret qe un krijuan por jo te vetmit..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 18, 2009 1:43 pm

RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay

hahahaahahaa...na shkrive me ket teori... shoku im i lagjes eshte cuni i 4 ne shpin e vet po me sa kam ven re ai jo vetem qe ska prirje per gay por eshte super kundra tyre... eshte me keq se un.. kshu qe mos i beso shum ketyre teorive qe i nxjerrin ato qe i interesoj...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 18, 2009 1:43 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Nje mashkull eshte krijuar per te qene me nje femer dhe anasjelltas !
Dikush mund te thoje " Cfare te drejte kemi neve te nderhyjme ne preferencat e dikujt tjetri ". Une po them : "Cfare te drejte kemi neve te ndryshojme ligjet e jetes " !!!!! mendoheni kete gje !

Homoseksualizmi eshte jashte natyrores, megjithate nuk do e trajtoja si nje problem jetesor. As nuk do i denoja, pak e kane denuar veten ata me preferencen e tyre?

nqef nqef nqef nqef po kujt ja thu pra...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 18, 2009 4:18 pm

H_boy354 shkruajti:
RioT shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pra sipas biologjis i bie te jen te semur kto pra???????
plako,nqs nuk e dike ket qeke tap fare,do te keshilloja te lexoje nje revist quhet homoseksualizmi,dhe une e kam bler me revisten psikologji.aty shpjegohet shum qart ca esht homoseksualizmi,qe apsolutisht nuk esht semundje,dhe kush ka mundesi me shum qe te jet
dhe jan nqs psh esht nje familje dhe lind 4 djem,djali i vogel ka 70%(nese nuk gaboj) mundesi te jet gay

hahahaahahaa...na shkrive me ket teori... shoku im i lagjes eshte cuni i 4 ne shpin e vet po me sa kam ven re ai jo vetem qe ska prirje per gay por eshte super kundra tyre... eshte me keq se un.. kshu qe mos i beso shum ketyre teorive qe i nxjerrin ato qe i interesoj...
pse sheqer je ti qe shkrihesh?
daku,harrova ta shpjegoj
kur kryhet marrdhenie midis burrit dhe gruas burri kalon ato genet e veta,ca drreqin jan qe te krijohet foshnja,dhe kur ben fmijen e 4 psh,burri nuk kalon me te njejtin nr genesh te gruja,kshuqe ket nr genesh e plotson femra vet,por me gene femerore,gje qe sjellin keto gjera
dhe nuk thash qe te cdo familje qe ka 4 fmi ndodh kjo.thash qe kjo mund te ndodhi 70% te rasteve
dhe mund te jet gay nje femij qe nuk ka motra e vllezer,kshuqe mos u shkri shum shoku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Aug 18, 2009 4:21 pm

jo sheqer mi po akullore Razz Razz Razz Razz Razz
sa per teorin me duket shum kot....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: