Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Sep 15, 2008 5:23 pm

nuk esht puna vetem tek ajo qe bejn. ktu kan te bejn dhe ndjenjat,mos harro.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Sep 15, 2008 7:06 pm

pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Sep 16, 2008 7:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk esht puna vetem tek ajo qe bejn. ktu kan te bejn dhe ndjenjat,mos harro.
e di dhe une te ndjenja e kisha fjalen nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Sep 16, 2008 7:25 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nuk esht puna vetem tek ajo qe bejn. ktu kan te bejn dhe ndjenjat,mos harro.
e di dhe une te ndjenja e kisha fjalen nqef

eehhh e di e di. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Sep 18, 2008 3:47 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
aspak normale. Kur te rritet si do i thote te tjereve ai femija? Ky eshte babi1 dh ky babi2, apo ky ktu eshte babi diten dhe mami naten, kurse ky babi naten dhe mami diten, apo do thote kta dy burrat ktu jane mami dhe babi im? Eshte absurde.

po si behen kalamojt 1her?
kshuqe je gay ska kalamoj Wink
vec po e adoptofve po gayt spara adoptojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Sep 19, 2008 9:32 pm

S.A.M shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
aspak normale. Kur te rritet si do i thote te tjereve ai femija? Ky eshte babi1 dh ky babi2, apo ky ktu eshte babi diten dhe mami naten, kurse ky babi naten dhe mami diten, apo do thote kta dy burrat ktu jane mami dhe babi im? Eshte absurde.

po si behen kalamojt 1her?
kshuqe je gay ska kalamoj Wink
vec po e adoptofve po gayt spara adoptojn

tek adoptimi pra e kish fjalen.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Oct 17, 2008 8:13 pm

kane punen e vet edhe ata
sic kemi neve qe jemi norml dmth martohemi tegullisht me ligjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Oct 19, 2008 3:54 pm

E KAM VENDOSSSSSSSSSSSSS DO MARTOHEM ME TE DASHURIN TIM aaaaaaaa
MOS HAPNI ME TEMA TE TILLA SE U BE KETU SI DISKUTIM MBI GAY-it dhe jo si forum respekte sa per ate ishte thjesht shaka se nuk jam nga ato tipa pa merak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Oct 19, 2008 6:25 pm

me gje te shpifur nuk ka yyyyyyyyyyyyy me behet mishi kokrra kokrra kur e menoj pppppfffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Oct 19, 2008 6:37 pm

nuk shof dot ni person gay jo ma te shof qe martohen Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Oct 19, 2008 6:39 pm

bravo repper je e madhe
ca jane keto gay kshu dalin nga rruga kot ma se koti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 51
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Oct 19, 2008 10:23 pm

thjesht i le te bejn ca te duan dhe skam pse ti kundershtoj...cdo njeri ben cfare te doje me trupin e tij...ai fundi fare spo i ben askujt keq...nuk jam kundrra dhe as kam veshtire apo ku di un mmos i duroj e kshu gjerash...nuk i paragjykoj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Oct 20, 2008 11:19 am

gjeja me e shemtut deri me sot...keta persona duhen vrare me bukr ne fyt...jane njerezit me te ulet e shoqerise..kunder ligjeve te natyres.fuck them qelbsinat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Oct 20, 2008 2:51 pm

JANE FSHIRE DISA POSTIME PASI NUK LEJOHEN OFENDIMET APO SHARJET NDAJ NJE ANETARI TE STAFIT Wink
ANETARJA MEL-L ME KISHTE OFENDUAR MBI ATE CKA UN KISHA SHKRUAR
MENDOJ SE GJITHSECILI PREJ NESH JEP MENDIMIN E TIJ PER KTE APO SESHTE KSHU, NDAJ AJO SKA TE DREJTE FARE TE ME SHAJ E OFENDOJE MUA, Wink
FLM PER MIRKUPTIMIN !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Oct 20, 2008 2:59 pm

i uurej martesat gay,,dmth urrej shummm gayt...
le qe q.. me nj-tj ata ate pun kan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Oct 20, 2008 3:20 pm

nuk me plq fare
imagjinoni 2 meshkuj qe kapen dore per dore ne rruge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Oct 23, 2008 1:14 am

dj jero shkruajti:
gjeja me e shemtut deri me sot...keta persona duhen vrare me bukr ne fyt...jane njerezit me te ulet e shoqerise..kunder ligjeve te natyres.fuck them qelbsinat

EJ PO KY NUK ESHT OFENDIM NDAJ NJE ANTARI EE Question Exclamation
sa keq qe qenka fshi edhe postimi im, tpakten te ishte editu, njs vk
o njerez (dyshoj per kte) ca dreqin ju duhet ju ca ben tjetri me jeten e vet iher, po shqiptar hesapi mo, vetem me u perzi me punet e tjetrit, ai/ajo ashtu ka zgjedh vet te jetoj dhe ti je askushi per ta shar per nje zgjedhje te tij
se kuptoni qe nderkoh qe shani ato, dhe qe i paragjykkoni, jeni duke ul veten tuaj !
mos bini kaq posht dhe shifni te zgjidhni iher hallet tuaja pastaj merruni me te tjeret se lat nam, jeni shekulli 21...INJORANCE!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kauhajoki
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 3
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Dec 05, 2008 2:08 am

Pro martesave homoseksuale, jam vetė bisex...Ėshtė e ēuditshme sesi janė kaq diskriminus njerėzit, po hec mo...Megjithatė homosexualiteti ėshtė po aq i vjetėr sa heterosexualiteti dhe shumė prezent nė botė sot, kshu qė ėshtė e kot ta injorosh...Kam vėnė re edhe njė gjė tjetėr, egoizmin e heterove, sidomos meshkujve,i duket sikur sa qejf bėjnė...Jam i sigurt se sikur bota tė ishte nė shumicė homosexuale do tė ishte shumė herė mė tolerante dhe e butė, jetojmė nė njė botė ku akoma njerėzit maten nga seksi edhe nga forca... Edhe njė gjė tjetėr tė ēudit, fakti qė nė lashtėsi homoseksualiteti njerėzve i dukej shumė normal, ndėrsa sot nė shekullin e XXI, 2000-3000 vjet mė vonė diskutohet mbi ktė gjė...Pėr mua Heterosexualiteti, homoseksualiteti, bisexualiteti (qė jam vetė) janė 3 format e seksualitetit dhe orientimit seksual te gjallesat dhe jane =... i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
end of an era
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 26
Vendndodhja : ketuuuu
Koha e lire : ca esht kjo gjeja?????!!!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sun Dec 07, 2008 2:41 pm

Kauhajoki shkruajti:
Pro martesave homoseksuale, jam vetė bisex...Ėshtė e ēuditshme sesi janė kaq diskriminus njerėzit, po hec mo...Megjithatė homosexualiteti ėshtė po aq i vjetėr sa heterosexualiteti dhe shumė prezent nė botė sot, kshu qė ėshtė e kot ta injorosh...Kam vėnė re edhe njė gjė tjetėr, egoizmin e heterove, sidomos meshkujve,i duket sikur sa qejf bėjnė...Jam i sigurt se sikur bota tė ishte nė shumicė homosexuale do tė ishte shumė herė mė tolerante dhe e butė, jetojmė nė njė botė ku akoma njerėzit maten nga seksi edhe nga forca... Edhe njė gjė tjetėr tė ēudit, fakti qė nė lashtėsi homoseksualiteti njerėzve i dukej shumė normal, ndėrsa sot nė shekullin e XXI, 2000-3000 vjet mė vonė diskutohet mbi ktė gjė...Pėr mua Heterosexualiteti, homoseksualiteti, bisexualiteti (qė jam vetė) janė 3 format e seksualitetit dhe orientimit seksual te gjallesat dhe jane =... i pafajshem

urime ti vlen.....biles aq shum sa ska...
po pse e ke lene pergjys fjalen biseksual?????

gjithsesi mos jini pro ,pff gje e shpifur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 6:01 pm

Child In Time shkruajti:
dj jero shkruajti:
gjeja me e shemtut deri me sot...keta persona duhen vrare me bukr ne fyt...jane njerezit me te ulet e shoqerise..kunder ligjeve te natyres.fuck them qelbsinat

EJ PO KY NUK ESHT OFENDIM NDAJ NJE ANTARI EE Question Exclamation
sa keq qe qenka fshi edhe postimi im, tpakten te ishte editu, njs vk
o njerez (dyshoj per kte) ca dreqin ju duhet ju ca ben tjetri me jeten e vet iher, po shqiptar hesapi mo, vetem me u perzi me punet e tjetrit, ai/ajo ashtu ka zgjedh vet te jetoj dhe ti je askushi per ta shar per nje zgjedhje te tij
se kuptoni qe nderkoh qe shani ato, dhe qe i paragjykkoni, jeni duke ul veten tuaj !
mos bini kaq posht dhe shifni te zgjidhni iher hallet tuaja pastaj merruni me te tjeret se lat nam, jeni shekulli 21...INJORANCE!
wow viti i ri po vjen me ndryshime per child in time,bravoooooooo,im happy qe e degjoj ket nga ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:23 pm

Martesat gay per mendimin tim nuk duhen lejuar ne Shqiperi sot per sot. T e themi te verteteb shqiptareve i duket per ofendim te flasin apo te ken shok nje gay apo lezbike, leqe i urrejn njeher qe pa i njohur.Per shqiptaret esht gjee rrall ta pranojn nje gay kur ata jan persona normal si gjith te tjeret, nese do legalizoheshin martesat me ket mentalitet qe esht ktu. Kta cifte nuk do merrnin dot frym do shifeshin nga njerzit si aliena apo do paragjykoheshin cdo minut, pra nuk do e gjenin dot veten dot neket shoqeri ktu dhe nuk do te ishin dot te afte te ndertonin jeten qe donin dot ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:32 pm

gja ma e shpifme ska mos jini kurr pro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:33 pm

jan gjeja me e mire qe mund te behet per gayt ose lesbiket.un per vete nuk i paragjykoj.madje jam e gatshme ti pranoj ne shoqeri.esht e drejta e tyre te zgjedhin njerezit qe duan.pastaj nuk esht ne doren e tyre zgjedhja e sekseve.thjesht jan te destinuar nga natyra te jen te terhequr nga i njejti sex.un mendoj qe duhet te lejohen ashtu si lejohen martesat normale....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:35 pm

un kam nja 3 shok gay dhe t bejn shum per te qesh jan njerez t mir thjesht me ndjenja te kunderta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Dec 10, 2008 7:38 pm

hot spicy shkruajti:
jan gjeja me e mire qe mund te behet per gayt ose lesbiket.un per vete nuk i paragjykoj.madje jam e gatshme ti pranoj ne shoqeri.esht e drejta e tyre te zgjedhin njerezit qe duan.pastaj nuk esht ne doren e tyre zgjedhja e sekseve.thjesht jan te destinuar nga natyra te jen te terhequr nga i njejti sex.un mendoj qe duhet te lejohen ashtu si lejohen martesat normale....
Ti mendon se jan gjeja me e mir??? Athere nese kta gay martohen ka nga ata qe nuk e mendojn me gjat dhe adoptojn nje femije , pa llogjikuar aspak qe do ia shkatrojn jeten komplet ketij femije, do ta tallin shoket kur t iki ne shkoll ca do ti thon hej ti me dy baba!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: