Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Cfare mendoni per martesat gay?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:32 pm

edhe ju me kot akoma po ja fut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:33 pm

bravo lacuna,jam me 1mendim me ty.edhe un jam totalisht kundra ndaj atyre q shtiren dhe e bejn per tu duk cool,ndryshe a ku di un...sot shtiren per kte,neser do shtiren per dicka tjeter,at pun kan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 26
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 2:37 pm

sweet_girl shkruajti:
mua nuk eshte se me pelqejne pasi zoti ka krijuar edhe femren edhe mashkullin por hej ato e dine vete cfare bejne,eshte jeta e tyre po pse ne duhet te fusim hundet ne punet e te tjereve,homot ne nuk na prishin asnje pune LET THEM LIVE THEIR LIFE......pike

ateher,pse zoti ka krijuar edhe njerez ttill me kto lloj hormonesh...?kapeni dhe nket aspekt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Sat Jan 24, 2009 3:01 pm

SHUM NORMALE JAN....DUKURI SHOQERORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 10:20 pm

un nuk paragjykoj,por kam frik se per nje kohe relativisht jo te gjat do nna pushtojne Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 10:25 pm

jam dakort me yllin lart te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scream Bloody Gore
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 52
Mosha : 27
Vendndodhja : Varet nga Ora!!!
Hobi : Studimi i gjerave te mbinatyrshme!!!!!
Koha e lire : Varet nga ca kam qef te bej!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 11:26 pm

booooo te shofesh persona te te njejtit sex duke u martuar,edhe pastaj ne momentin qe thot prifti:"dhendri mund te puthi dhendrin".iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 11:28 pm

nuk jam paragjykues por i gjths i prsh me dimmu borgir- burn in hell Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scream Bloody Gore
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 52
Mosha : 27
Vendndodhja : Varet nga Ora!!!
Hobi : Studimi i gjerave te mbinatyrshme!!!!!
Koha e lire : Varet nga ca kam qef te bej!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 11:33 pm

123bla returns shkruajti:
nuk jam paragjykues por i gjths i prsh me dimmu borgir- burn in hell Twisted Evil Twisted Evil

ca Dimmu Borgir-Burn In Hell me..ata duhen pershendetur me Cannibal Corpse-Make Them Suffer.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Mon Jan 26, 2009 11:40 pm

Scream Bloody Gore shkruajti:
123bla returns shkruajti:
nuk jam paragjykues por i gjths i prsh me dimmu borgir- burn in hell Twisted Evil Twisted Evil

ca Dimmu Borgir-Burn In Hell me..ata duhen pershendetur me Cannibal Corpse-Make Them Suffer.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

po mir si te dush ,un mendimin tim dhash.. Razz:P lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 10:29 am

po jam shum dakort.le te legalizohen dhe ktu Twisted Evil


Edituar pėr herė tė fundit nga hot spicy nė Tue Jan 27, 2009 6:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 3:27 pm

Ekzistencen e kujt adhuron ti?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 4:26 pm

jane per tja q... motrren i kam vdekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 8:34 pm

123bla returns shkruajti:
Scream Bloody Gore shkruajti:
123bla returns shkruajti:
nuk jam paragjykues por i gjths i prsh me dimmu borgir- burn in hell Twisted Evil Twisted Evil

ca Dimmu Borgir-Burn In Hell me..ata duhen pershendetur me Cannibal Corpse-Make Them Suffer.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

po mir si te dush ,un mendimin tim dhash.. Razz:P lol


pffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DJ_ENI
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 24
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 9:32 pm

une mendoj se eshte nje budallallek shume i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 26
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 9:36 pm

jam dakort me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Tue Jan 27, 2009 9:37 pm

LaLuC-I shkruajti:
jane per tja q... motrren i kam vdekje

jo........ jo vetem motren.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Wed Jan 28, 2009 2:19 pm

ska gje me te shpifme bohhhhhhh gay hgahgaghaghhgahgaghahgahgahghgahgaghagh
ajhahjahgahgahgghahgaghahgahgahghgahgahgahgahgaghagh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Jan 29, 2009 3:04 pm

vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Jan 29, 2009 3:23 pm

123bla returns shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
jane per tja q... motrren i kam vdekje

jo........ jo vetem motren.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

po te gjith fisin lale se eshte gjo e shpifme fare gjo e neveritshme booo hahaha i kam shum vdekje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Fri Jan 30, 2009 1:31 pm

Nqs se i keni vdekje njeher mjafton te shkruani Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Feb 12, 2009 9:39 pm

ashtu si i ka ber natyra ashtu te vazhdojne dhe te perfundojn

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Feb 12, 2009 9:39 pm

i urrej ne max
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Feb 12, 2009 9:43 pm

angel boy shkruajti:
i urrej ne max

si ste vjen zor qe urren zgjedhjet e nenes natyre!!! Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   Thu Feb 12, 2009 9:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
i urrej ne max

si ste vjen zor qe urren zgjedhjet e nenes natyre!!! Razz Razz

po po mir thua ti...ti fusin llapen dy cuna nj-tj ose dy goca(kto pranohen ne fakt)
uaaa cfar tmerri...
kurse nje cun me nje goc ka lezet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per martesat gay?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni per martesat gay?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: