Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 po shkaterrohet rinia?!?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 1:03 pm

hahahahahahaha

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 1:05 pm

Child In Time shkruajti:
hahahahahahaha

tani.....kur perdor rralle squhesh drogaxhi????apo jo???? i pafajshem i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 1:06 pm

jo quhesh qefli Razz:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 11, 2009 1:08 pm

Child In Time shkruajti:
jo quhesh qefli Razz:P

epo atehere duhet me ndryshu temen ,,,nga rini e shkaterruar ne rini qeflije....

:gaga: :gaga: lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:01 pm

Pffff nuk esht qejf se po ja ndikoni te rinjve dhe te rinjt do bejn si ju...dhe do jet e pasuar nga 1 person ne dike tj dhe do vi 1 dite qe s'do ket me njerez se vdesin nga nje semundje qe mund t'marrin....
Ju te "medhenjt" jeni pasojat qe "brezi ri" mund te shkatrrohet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:05 pm

S.A.M shkruajti:
Pffff nuk esht qejf se po ja ndikoni te rinjve dhe te rinjt do bejn si ju...dhe do jet e pasuar nga 1 person ne dike tj dhe do vi 1 dite qe s'do ket me njerez se vdesin nga nje semundje qe mund t'marrin....
Ju te "medhenjt" jeni pasojat qe "brezi ri" mund te shkatrrohet...

m`fal po rkujt ja kushton kte postimin, per ke te medhenj e ke fjalen?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:06 pm

E thash ne pergjithsi...jo x ato te forumit...per cdo person ne ket bot :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:09 pm

jo ti smund ta thuash fare per antaret e forumit se asnjeri nga ne nuk futet te "te medhenjt" jemi tgjith TE RINJ, ose varet ca kupton ti me "te medhenj" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:11 pm

Hmm ca kuptoj un me te medhenj Razz
Ato qe kan kalu ne boten tjeter :D
Besoj se kupto me kaq Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 5:12 pm

lene lene se tmora vesh Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 11:42 pm

Ne verte qe rinia po shkatrrohet. niveli i nxanesve a shum i keq nkrahasim me cka qen. cunat ikin merren me drog ene me kurva dhe arrestohen. gocat po mushin semaforet e veneve te huja.ime esh dhe nmod me marr drog. do fillosh ene tvjedhesh po spate lek ta sigursosh etj. nxansit fillojn bajn seks neper banjo ose terheqein naj viz. po shtohen ene tinfektumit me sid.
ne shqiptaret e kemi marr icik ters ket konceptin demokraci. mka ardh iher turp kur ka ardh i shoku im anglez dhe kur ka pa ktu rruges shum goca shqiptare qe ishin vesh " icik ekstravagante" me tha " qeka i lejum prostitucioni ne shqipri". e mora kot kshu sa per shembull. ca koncepte tmoralit me verte qe po fundosen. shum gja e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Wed Feb 18, 2009 11:46 pm

nga drroga nga pisliqet qe bojne kalamojte ose te rriturit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Feb 19, 2009 12:28 pm

0014 Sex De Fer shkruajti:
Ne verte qe rinia po shkatrrohet. niveli i nxanesve a shum i keq nkrahasim me cka qen. cunat ikin merren me drog ene me kurva dhe arrestohen. gocat po mushin semaforet e veneve te huja.ime esh dhe nmod me marr drog. do fillosh ene tvjedhesh po spate lek ta sigursosh etj. nxansit fillojn bajn seks neper banjo ose terheqein naj viz. po shtohen ene tinfektumit me sid.
ne shqiptaret e kemi marr icik ters ket konceptin demokraci. mka ardh iher turp kur ka ardh i shoku im anglez dhe kur ka pa ktu rruges shum goca shqiptare qe ishin vesh " icik ekstravagante" me tha " qeka i lejum prostitucioni ne shqipri". e mora kot kshu sa per shembull. ca koncepte tmoralit me verte qe po fundosen. shum gja e keqe


Hajt fjalor hajt..
Ai shoku jot me verte jeto n'Angli se m'duket se jo..
Pffff un 2 vjet ktu dhe e kam pa ca jete bojn jo me ai kushedi sa vjet do ket scratch
Ms kap e fol budalliqe Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Feb 19, 2009 12:44 pm

Moj voglushe. pse ca fjalori kam perdor? infektum me si. kurv. seks. e ke akoma per tabu tflasesh per seks. e kuptoj. ai shoku im eshte native english. kush e di ke ti 2 ose 3 vjet qe rri anej. gjithsesi ai po mkrahasonte veshjen neper shkolla neper 2 shtetet.
mos i jep gojes kot mkot ene pse me verte qe t'hapin rrug prej moshes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Feb 19, 2009 12:48 pm

Mir mir se ai m'duket se jeto me naj katun qe s'paska pa gje..
S'ja vle me u mor me ty...

Bye Bye Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Feb 19, 2009 12:49 pm

0014 Sex De Fer shkruajti:
Moj voglushe. pse ca fjalori kam perdor? infektum me si. kurv. seks. e ke akoma per tabu tflasesh per seks. e kuptoj. ai shoku im eshte native english. kush e di ke ti 2 ose 3 vjet qe rri anej. gjithsesi ai po mkrahasonte veshjen neper shkolla neper 2 shtetet.
mos i jep gojes kot mkot ene pse me verte qe t'hapin rrug prej moshes.


Un bj ca tdu un jo ti dhe mendimin dhash je tu i dhon ti gojes kot pa kuptim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Thu Feb 19, 2009 12:57 pm

mir si tdush. skam ner men tmerrem me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Fri Aug 14, 2009 9:56 pm

nuk e di
sepse ashu do ndoshta
smendon mire para se te veproje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Fri Aug 14, 2009 9:58 pm

kush tha?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Fri Aug 14, 2009 9:58 pm

jo dhe aq, po pak nkrahasim me te dikurururshmen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   Sat Aug 15, 2009 12:08 pm

per mendimin tim jane thjesht gjera adoleshentesh te cilat do rregullohen me kalimin e kohes pasi jane tipike te moshes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: po shkaterrohet rinia?!?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po shkaterrohet rinia?!?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: