Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Aug 24, 2008 12:43 pm

po kjo teme eshte me mire se ajo para?


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Sun Aug 24, 2008 12:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Aug 24, 2008 12:44 pm

EJ PO NUK ESHT 1 TEM SI KJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Aug 24, 2008 12:47 pm

EHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Mon Aug 25, 2008 1:51 pm

ti ndihmojm ?? Shocked
skam ca bej un personalisht asigje per ato, ne fund te fundit un jam dembele per vete Laughing
ahu skam shum qef te ndihmoj rob qe si njof, jan shum te pakte ata qe kan nderin ti ndihmoj Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Mon Aug 25, 2008 1:55 pm

po sakatetet e pleqte i ndihmon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Mon Aug 25, 2008 1:59 pm

nqs do te thuash "a i jep lek" po t them qe jo, asnjerit, se di pse, me vjen icik keq, icik ama, po sdua ti ndihmoj !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Mon Aug 25, 2008 2:15 pm

e pra skan pse thojn me jep nai lek edhe un sdo i ndihmoja...kam inat iher ato qe dalin rrugve dhe kerkojn lek,,,,,ka te tj qe dalin e shesin nai gja te vogel ama e bajn 1 gje jo si ato pertacat!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Mon Aug 25, 2008 3:36 pm

te varferit edhe duhet ti ndihmojme sepse atehere ato kushte kane qene dhe jo te gjithe mund te zinin nje vend te mire pune dhe te siguronin jeten
dembelet fare i kam ''inat'' madje No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Tue Aug 26, 2008 2:14 pm

zoti me falt po si duroj dot ato qe dalin e lypin aty ne rruge lere dembelet patsaj duan edhe ti ndihmojm pfff te mos jen dembel e pertac po te cohen te punojn apo te merren me dicka tjeter cfaredo qoft se ashtu skan per te ec kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 27
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Tue Aug 26, 2008 10:49 pm

Aq sa mundemi,aq sa e mendojme ne!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Tue Aug 26, 2008 11:07 pm

aq sa te cohen ne kembe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Wed Aug 27, 2008 3:28 pm

dembelet??????pfffffff ca pytje kjo,,ai/ajo qe nuk punon nuk don veten e vet,,pse duhet ta dua une?e ta ndihmoj une?as1 here,,ndersa te varfrit,,varet,,ka ca qe jan te varfer se jan pijanec,,ca te tjer se nuk i pelqen puna,,ca nuk e di jan sakat,,etj etj,,pervec atyre qe jan invalid dhe nuk kan mundesi te punojne te tjeret nuk i ndihmoj,,jo per gje,,po as une nuk jam ndonje qe kam lek aq shume qe te shkoj tia jap te tjerve,,dhe nuk jam nen tereza qe te jem shpirtmira e botes,,madje as nen tereza nuk i ndihmonte ato qe nuk e donin punen ose ato qe ishin me vese te medha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sotiraq furxhiu
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 27
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : sporti dhe gjuhet e huaja
Koha e lire : e kaloj me shoqerine time.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Wed Aug 27, 2008 7:50 pm

po ti i ke ndihmuar ndonjehere? Twisted Evil eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Wed Aug 27, 2008 7:51 pm

un jam zemergjere edhe i kam ndihmuar mesa kam pasur mundesi...madje edhe lypsit qe sjam dakort qe rrin ashtu rrugve i kam ndihmuar me sa kam pasur mundesi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Fri Sep 05, 2008 1:47 am

Nuk ka njerez te varfer apo te pasur, po te pakten ato qe mund te jene me ne veshtiresi se une ekonomikisht, i ndihmoj me aq sa duhet dhe sa kam mundesi. Ndersa keta qe nuk punojne se s'kane qef me punu, i kam shume inat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Fri Sep 05, 2008 8:19 pm

dembelet asicik iher
ndersa te varferit edhe mund ti ndihmojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Fri Sep 05, 2008 8:47 pm

dhe un si kjo siper per mendimin tim dembelet duhet te mesojne te mos jen dembela se seshte gje e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Fri Sep 05, 2008 9:30 pm

SupergirL shkruajti:
dembelet asicik iher
ndersa te varferit edhe mund ti ndihmojme

nqef

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sat Sep 06, 2008 11:29 am

te varferit mund ti ndihmojme deri ne nje fare pike ndersa dembelet sduhen ndihmuar fare duhet qe ta kuptojne vet qe duhet te dalin nga ajo lloj situate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sat Sep 06, 2008 11:54 am

te varfrit dhe i ndihmoj po i ndihmoj ne menyre qe te gjejn nje pun pastaj po sdeshen te punojn eshte puna e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Sep 07, 2008 3:14 pm

po pse duhet ti ndihmojm??????????????
pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Sep 07, 2008 4:02 pm

te varfrit qe si jep njeri pun por qe perpiqen,shuum dhe e kam ber.
dembelet,ppffff hic fare (megjithse edhe kto i ndihmoj,ca tbej?)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Sep 07, 2008 4:03 pm

sa te kemi mundesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Sun Sep 14, 2008 4:30 pm

te varferit qe nuk kan mundsi te punojn ,duhet ti ndihmojm.po dembelet as te mos na shkoj me ne mendje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   Fri Oct 17, 2008 8:16 pm

te varferit duhet ti ndihmojme shume se gjynaf
por dembelet aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: