Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush eshte skuadra me e mire per ju????

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sun Dec 14, 2008 5:35 pm

inter

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sun Dec 14, 2008 5:52 pm

aha,ja dhe ku del ne pah pasioni im per footballin. tashi un jam tifoze e zjarrt e gjermanis dhe gjithashtu jam me bayernin. hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sun Dec 14, 2008 6:48 pm

un per vete jam me interin dhe them qe esht me e mira si skuader.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 25
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sun Dec 14, 2008 6:49 pm

F.C.INTER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Tue Dec 16, 2008 11:05 pm

AMALA PAZZA INTER AMALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
E UNA GIOIA INFINITA CHE DURA UNA VITA PAZZA INTER AMALA!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Dec 17, 2008 12:24 am

Juventus,,,ELbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Dec 17, 2008 11:52 am

bituku85 shkruajti:
Juventus,,,ELbasani
[Po qe fjala per skuader futbolli jam me ty robo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
enio
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 23
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Dec 17, 2008 4:26 pm

interi juvja m.unajtid milani paksa elbasani vllaznia etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Dec 19, 2008 5:14 pm

INTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Dec 19, 2008 5:16 pm

enio shkruajti:
interi juvja m.unajtid milani paksa elbasani vllaznia etj
Labinoti,Skrapari,Peqini.Fujtja kot.Si mund te jesh dhe me juven dhe me inter??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Dec 26, 2008 5:27 pm

Rej shkruajti:
enio shkruajti:
interi juvja m.unajtid milani paksa elbasani vllaznia etj
Labinoti,Skrapari,Peqini.Fujtja kot.Si mund te jesh dhe me juven dhe me inter??

hahahahaha tamam
sikur ska lezet
ska skuder si JUVENTUS
ka lojtar shum tpapam, vet si skuader e papame, doni me :D
GOOO JUUVEE cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Dec 26, 2008 6:08 pm

JuvenTus,sbahet llaf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Dec 26, 2008 10:24 pm

e kush tjeter pervec JUVENIT????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sat Jan 10, 2009 2:19 pm

forca interrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sat Jan 10, 2009 2:21 pm

JUVE I love you

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Tue Jan 13, 2009 3:10 pm

azerbajxhani Razz:P:P
inter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Jan 14, 2009 4:49 pm

Si Milani nuk ka ne bot se esht shum kot...Edhe Juvja nuk ja vle...Del Interi para nesh...Rroft Interi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Jan 14, 2009 5:10 pm

Manchesterrrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Jan 14, 2009 6:09 pm

milan inter juventus manchesteri liverpool elbasani gramshi kavaja,,pfffffff Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Wed Jan 14, 2009 6:15 pm

milani , mancesteri , celsi , barcelona , mm lazio , napoli , roma, villareal , valencia , ca nga angli champioship etj
te gjitha kto skuadrat qe kur i ve ne lloto fitojn haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Thu Jan 15, 2009 4:27 pm

Darkangel shkruajti:
Manchesterrrrrrrrrrrrrrrr
:rock on: :rock on: :rock on: :rock on: :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Crash Override
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Mosha : 25
Vendndodhja : iN fRoNt Of U...
Hobi : basketball...
Koha e lire : music,movies,etc...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/01/2009

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Thu Jan 29, 2009 4:45 pm

Skuadra ma e mir MANCHESTER UNITED e para edhe AJAX e dyta :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Thu Jan 29, 2009 4:50 pm

play_boy shkruajti:
MILAN sbohet llaf fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 23
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Sat Feb 07, 2009 7:36 pm

per kombtare jam me gjermanin pastaj jam me bayern munchen :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gjenta
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : Tetovė
Piket : 36
Data e regjistrimit : 07/04/2009

MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   Fri Apr 10, 2009 1:30 am

JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


JUVENTUS 4 EVEERRR

JUVE CHAMPION king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush eshte skuadra me e mire per ju????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush eshte skuadra me e mire per ju????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: