Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 ca esht jeta jone?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Sep 11, 2008 8:31 pm

sa poshte kan ren keto gocat .kaq shume e vlersonje jeten e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Sep 20, 2008 10:35 pm

gjithcka kemi...ka dhe te keqe dhe te mir..por e mira gjithmon mbizoteron..un der tani jam i knaqur me jeten time...ne ket mosh qe jam kam ber shum gjera edhe pse te tjeret thon se ne shqiperi esht kot..esht kot per ata qe sdin si e jetojn..ku ka me mir se vendi jot...ke familjen,shoqerin,te afermit..emigrimi ta shpif..atje me te vertet ben jet,po ama je larg gjithckaje te shtrenjt.larg familjes,shoqeris..kshu qe mos thoni se ne shqiperi esht kot jeta.........[code][quote] nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Sep 20, 2008 10:44 pm

jeta eshte jet si gjith jetet e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Sep 29, 2008 1:38 am

illusion 2 Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Sep 29, 2008 3:47 pm

jeta nje realitet kaq i dhjere qe askush nuk do donte ta jetonte nje vrapim per te kapur kohen dhe per ta vrare ate por gjithmone koha del fitimtare nje lufte e perditshme te cilen e humbim cdo dite nje shkaterrim i pashtershem deri ne momentin kur futesh ne arkivol dhe me pas je vetem ti dhe erresira e arkivolit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Nov 24, 2008 4:04 pm

Rastesi e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Nov 25, 2008 7:55 pm

DHURATA ME E BUKUR QE I BEHET NJE QENIEJE TE GJALL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Nov 25, 2008 7:55 pm

bravooooo hoti Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Nov 25, 2008 9:57 pm

shijojeni jeten si te jete dita juaj e fundit (ja cfar eshte jeta jot,rruga drejt fundit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Nov 25, 2008 10:14 pm

ka nje fillim por ka dhe nje mbarim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Nov 28, 2008 11:15 am

fillimi i nje filmi edhe pse ky film mbaron gjitnje me vuajtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Nov 28, 2008 11:18 am

nje fushe shume e madhe ku pritet te bjeri shi ose te ndricoje dielli.....
dhe kjo fushe eshta plot me gjemba ku naiher na duhet me hec kembezbathur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Nov 28, 2008 4:43 pm

kshu eshte jeta buke m** e amareta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Nov 28, 2008 5:18 pm

jeta eshte nje rrug me kthesa nga marteniteti deri ne varreza!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Nov 29, 2008 10:21 pm

Endi shkruajti:
jeta eshte nje rrug me kthesa nga marteniteti deri ne varreza!!
e bukur kjo
jeta eshte nje shishe me tape te mbyllur e cila nuk hapet kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 28
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sun Dec 07, 2008 6:22 pm

esht nje fush me lule
dmth me trendafila qe aq te bukur jan kur i sheh po aq te dhembin me gjembat e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Jan 13, 2009 1:15 pm

jeta jone eshte gjeja me e shpifur qe mund te ekzistoje
pra shit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 24
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jan 17, 2009 3:33 pm

nje qime b*the,e shkrutet dhe me m*t


Edituar pėr herė tė fundit nga RioT nė Sat Jan 17, 2009 3:38 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jan 17, 2009 3:35 pm

eshte nje fushe me lule ku ka dhe grereza qe sna len te jetojme te qete ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jan 17, 2009 3:44 pm

Life is a lesson: you learn it when you're through
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jan 17, 2009 4:17 pm

1 gje qe te jep mundesi x te be qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sun Jan 18, 2009 2:07 pm

jeta eshte nje udhetim me tren
Shpesh hypet e zbritet, ndodhin aksidente...ne disa ndalesa ndodhin surpriza te kendshme ne disa te tjera disa te pakendshme
KUSH BEN PJES NE TRENIN TIM,UDHETIM TE MBAREe..
AH SE HARROVA MOS HARRONI TE PAGUANI BILETEN :D (per nje person eshte falas)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 12:15 am

to live is to die

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 11:20 pm

jeta jone eshte nje labirinth te cilin po sdite ti gjesh rrugdaljen,ai tkthen ku te doje.kalon reziqe te panumerta.Jeta sesht asgje tjeter pervecse mbajtesja e ``UNIT““ tone individual.me UN kuptojme karakterin i cili as nuk lind dhe as formohet ,por lind per tu formuar.per mendimin tim krijohet njeher karakteri yne i cili i jep rendesi jetes.Shkurt jeta eshte nje hapsire boshe qe duke u moshuar pret te mbushet sa vjen e me shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 11:20 pm

our life is a peace of shit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca esht jeta jone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: