Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
March 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 ca esht jeta jone?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 11:21 pm

jeta jon o shkeeeeeeenc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 11:23 pm

e ke myt!!!hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jan 19, 2009 11:34 pm

c`jane keto tema pa pike sensi,mos beni pyetje qe nuk i gjeni dot pergjigjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Jun 25, 2009 2:19 pm

Life's a SHIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Jun 25, 2009 2:20 pm

mundesi per tu kenaqur per te vuajtur dhe per te vdekur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Jun 25, 2009 2:21 pm

jeta jon eshte per te kaluar moshen e adoleshences me shum gjera te bukura qe ka ajo edhe me shum sherre Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Jul 17, 2009 5:04 pm

jeta jone esht vdekja jone
Jeta dhe Vdekja jane dy anet e se njejtes monedhe dhe dy momente te nje loje te pambaruar qe perserit momentet e saj, duke prodhuar ato qe njerezit quajne rrethe. E gjtihe natyra luan me rrethe: nata dhe dita, dielli dhe hena, vera dhe dimri, gjumi dhe vigjilenca, femijria dhe pleqeria… Nese gjithcka rikthehet, nese pemet qe dukeshin te thara mbulohen ne vazhdim me gjethe te jeshilta, I njejti det qe ishte I qete dhe me nje nivel stable, fryhet me ujra te egersuara, atehere perse ne njerezitduhet ti mungojme kesaj loje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Jul 17, 2009 5:05 pm

kjo tem duhet te zhvendoset te filozofia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Jul 17, 2009 5:06 pm

nie udhetim i shkurter..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Jul 17, 2009 5:34 pm

e mrekullushme....nuk di ta pershkruaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Fri Jul 17, 2009 5:34 pm

mizerje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jul 18, 2009 12:02 am

per mua jeta esht nje aventure e guximshme ose asgje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jul 18, 2009 6:51 pm

asgje... mund te iki ateher ku se pret... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jul 18, 2009 6:54 pm

love_albania shkruajti:
asgje... mund te iki ateher ku se pret... Crying or Very sad

ke te drejt po te pakten ne qe jemi duhet te vazhdojm perpara derisa jeta te na lejoj..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jul 18, 2009 7:06 pm

H_boy354 shkruajti:
love_albania shkruajti:
asgje... mund te iki ateher ku se pret... Crying or Very sad

ke te drejt po te pakten ne qe jemi duhet te vazhdojm perpara derisa jeta te na lejoj..

keni te dy te drejt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Jul 23, 2009 9:25 pm

just a trip......

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jul 27, 2009 9:03 pm

lot,gezim,dhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Aug 01, 2009 11:38 am

a f*cking b!tch...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 25
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Aug 04, 2009 6:12 am

jeta eshte nje rruge e gjate...nga materniteti ne varreza Razz

jeta eshte ne... ne qajm qeshim vuajm dashurojm gezojm enderrojm...sepse jetojm...ne jemi kta qe jemi sepse na eshte dhen nj jet..ne egzistojm sepse kemi jet.... jeta nuk pershkruhet...nuk eshte as e bukur as e shpifur....as mizore po as njerzore...jeta ti jep t gjitha..t ben ti perballosh t gjitha... por n fund nuk e gjen asnjeher pergjigjen ....jeta eshte abstrakte..po dhe vet abstraksionin ta meson jeta...jeta eshte e pafundme..dhe pse ti vdes...ajo vazhdon...ndoshta per ty jo po per dike me shum, po. Jeta eshte thjesht nj fjal me 4 shkronja qe t fal tgjitha ndjesit, qe duhen shfrytzuar.. eshte aq e shkurter sa duhet shum shijuar cdo sekond !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Aug 04, 2009 9:57 am

nje flluske uji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Tue Aug 04, 2009 10:04 am

RioT shkruajti:
Kur gjerat e rendesishme te jetes te shkasin nga duart, kur ndihesh i stresuar, kur 24 ore ne dite duket se nuk te mjaftojne me, kujtohu dhe reflekto mbi historine e vazos...


Nje profesor, perballe klases se filozofise, pa thene asnje fjale, merr nje vazo te madhe dhe bosh dhe vazhdon duke e mbushur me topa golfi. Me pas pyet studentet nese vazo ishte plot. Studentet jane dakort dhe thone se po. Atehere profesori merr nje kuti me toptha qelqi dhe i hedh brenda vazos. Topthat e qelqit mbushin hapesirat boshe nga topat e golfit. Me pas profesori i pyet serish studentet nese vazo ishte plot dhe ata pergjigjen se po. Profesori merr nje kuti me rere dhe e hedh brenda vazos. Pa dyshim rera mbush hapesirat boshe dhe profesori pyet nese vazo eshte plot. Kete here studentet pergjigjen njezeri PO. Profesori, me shpejtesi, i hedh nje filxhan kafe vazos dhe padyshim qe mbushen hapesirat e lena bosh nga rera. Studentet nisin te qeshin nga ky rast.

Kur e qeshura mbaron profesori thote: -“Dua te kuptoni se kjo vazo perfaqeson jeten; topat e golfit jane gjerat e rendesishme si familja, femijet, shendeti, miqte, dashuria-gjerat qe na pelqejne. Jane gjera qe, edhe sikur te humbisnim gjithcka dhe te na mbesnin vetem ato, jetet tona do te ishin ende plot. Topthat e qelqit jane gjerat e tjera qe na interesojne, si puna, shtepia, makina, etj. Rera eshte gjithcka tjeter: gjerat e vogla. Nese para se gjithash do te vendosnim rere ne vazo, nuk do te kishte vend as per topat e golfit as te qelqit. E njejta gje ndodh me jeten. Nese harxhojme gjithe kohen dhe energjite tona per gjerat e vogla, nuk do te kemi me hapesire per gjerat vertet te rendesishme.

Bej kujdes me gjerat qe jane thebesore per jeten tende: luaj me femijet e tu, gjej kohe per te shkuar tek mjeku, dil per darke me partnerin/partneren tend/e, praktiko sportin tend te preferuar. Do te kete gjithmone kohe per te pastruar shtepine, per te prere barin, per te rregulluar gjerat e vogla... Merru me pare me topat e golfit, me gjerat qe vertet kane rendesi. Vendos prioritetet e tua: diferenca eshte vetem rere...

Nje nga studentet ngre doren dhe pyet se cfare perfaqeson kafeja.

Profesori buzeqesh dhe thote: “Jam i lumtur qe me ben kete pyetje. Eshte vetem per te treguar se nuk ka rendesi se sa e zene eshte jeta juaj, ka gjithmone vend per nje kafe me miqte e tu!"
shum e bukur
e lexova te gjithen dhe jam shume dakort me profesorin qe flet ne histori
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheneta
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 21
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Jun 19, 2010 4:01 pm

jeta eshte lojre >te jetosh do te thot te hidhesh te rrezohesh te qohesh te arritesh ne kulmin e vete vetes jeta ka sfida te cilat duhet kapercyer jeta jone eshte e tille qfare e bejm ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ninel
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Mon Jun 21, 2010 4:33 pm

Jeta eshte nje enderr e bukur e cila duhet jetuar ne cdo moment.
ashtu si nje enderr qe mbart nje histori te gjate por qe ndodh
ne sekond ashtu edhe jeta eshte sa e gjate aq edhe e shkurter...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Thu Sep 09, 2010 9:45 pm

Jeta eshte njera ane e monedhes

p.s Jeta dhe Vdekja janё dy anёt e sё njёjtёs monedhe: tё JETЁS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   Sat Sep 11, 2010 3:23 pm

nje sfid e madhe me shum pengesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ca esht jeta jone?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca esht jeta jone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: